Збираємо дитину в дитячий сад: що потрібно брати, список речей?

Збираючи малюка в дошкільний навчальний заклад, батьки завжди турбуються про те, щоб йому було комфортно на новому місці. Батьки розуміють, що вихователі дивляться за великою кількістю дітей, і не можуть контролювати наявність усіх необхідних речей у малюка, тому про це повинні подбати дорослі заздалегідь.

Як зібрати дитину в садок?

Важлива готовність батьків віддати дитину в дитячий сад і завчасно розпочати підготовку. Почніть з вибору дитячого саду, щоб він підходив по вашим вимогам. Потрібно сходити на екскурсію в садочок і познайомитися з керівником садочку та вихователями, дізнатися все те, що вас цікавить. Багато батьків думають, що їх дитина найрозумніша і хочуть віддати дитину на групу старше, але не варто цього робити, дитина повинна ходити в групу свого віку, так як програма розроблена окремо під кожен вік відповідно норм розвитку.

Що для цього потрібно?

Порядок підготовки дитини в дитячий сад для всіх однакові. В першу чергу батьки повинні встати в електронну чергу, потім зібрати всі необхідні документи:

• Свідоцтво про народження

• Медичну картку

• Паспортні дані батьків

• Договір про надходження дитини в садок

Коли всі документи зібрані, час подбати про одяг, в якому малюк буде ходити в ясельну груп. Для хлопчиків і дівчаток базові речі схожі: штани, футболка, кофта. Не забудьте про колготки, чешки або тапочки в яких дитина буде ходити по садку, також одежа для сну. У разі непередбачених обставин, потрібен змінний одяг, він повинен бути вільного фасону, без гудзиків та вузьких кофтинок. Це важливо для того, щоб дитина по можливості могла самостійно одягатися з мінімальною допомогою вихователів.

Список речей, які повинні бути куплені:

• Кілька комплектів нижньої білизни

• Чешки або тапочки для садка

• Змінні штани і футболка

• Піжама

• Капелюх або кепка для спекотної погоди

Так само багато батьків заздалегідь купують канцтовари, але приватні садочки забезпечують дітей необхідними матеріалами для творчості та інших занять.

Які фактори враховувати при виборі одягу?

У шафці у дитини завжди повинен лежати змінний одяг, взуття ітд. Якщо ваша дитина ходить на додаткові заняття, знадобиться форма на фізкультуру, карате, костюми для танців або шапочка з плавками для басейну.

Коли ми збираємо дитину в дитячий сад для зимової пори року, потрібно вибрати теплий, цілісний комбінезон, рукавички. Краще уникати багатошаровості і одягати на дитину термобілизну. Важливо, щоб взуття в якому ходить малюк у садок було зручним. Також, щоб речі повинні бути якісними та натуральними, дитині повинно бути комфортно і зручно в незвичних для себе умовах.

Для швидшої адаптації дитини в новому місці, ви можете застосувати такі секрети:

• Дати дитині з собою улюблену іграшку

• Складіть на зміну домашній комплект одягу

• По можливості забезпечте дитину смарт годинником, щоб він в будь-який момент міг вам зателефонувати.

Важливо ходити на батьківські збори в садочку, які завжди проводять перед початком навчального року. Вам дадуть додатковий список речей, конкретно для вашої групи.