Які заняття сприяють ранньому розвитку дітей?

Навчання в дитячому садку – розвиваючі заняття, побудовані за авторською методикою, з урахуванням віку і розумового, творчого потенціалу кожної дитини. Вихователі та викладачі в нашому садку допоможуть визначити рівень складності завдань, складуть індивідуальну програму занять, враховуючи здібності вашого малюка.

Ранній розвиток за програмою Монтессорі (для дітей 1-3 років)

Заняття за методикою Марії Монтессорі розраховані для дітей від одного до трьох років, за допомогою елементів педагогіки і розвиваючих матеріалів. Основа занять за методикою Монтессорі –індивідуальний підхід до кожного малюка. Викладачі дають дітям завдання і спостерігають за здібностями кожного. Саме на цьому грунтуються подальші заняття. Кваліфіковані психологи та викладачі знайдуть підхід до кожного малюка.

Ранній розвиток дитини на основі авторської методики «Країни Дитинства»

Авторська програма дитячого приватного садка «Країни Дитинства» – симбіоз кращих світових методик, інтегровані в цікаві для дітей форми: ігри, вироби своїми руками, прогулянки на вулиці і театральні виступи. За допомогою авторської методики діти вивчають математичні та природничі науки, а також англійську та французьку мови. Крім цього, діти розвивають комунікативні здібності та вчаться працювати в команді.

Креативні дослідження і STEAM-заняття формують комплексну картинку навколишнього світу дітей віком від 2 до 6 років, що допомагає стати самостійною особистістю, сприяють ранній соціалізації.

Студія раннього розвитку сприяє інтелектуальному вдосконаленню дітей від 2 років

Методика допомагає розвитку мовлення малюків, координації, дрібної моторики, уваги і пам'яті. Після закінчення навчання в студії раннього розвитку «Країни Дитинства» діти зможуть самостійно знаходити відповіді на поставлені питання, вирішувати логічні завдання і креативно мислити.

Англійська мова для дітей. Навчання в садку «Країна Дитинства» ґрунтується на поглибленому вивченні іноземних мов. Психологи і методисти переконані в тому, що вивчати англійську мову слід з раннього дитинства. З 2 років формується пасивний і активний словниковий запас дитини, а тому занурення в мовне середовище позитивно впливає на процес навчання. На заняттях іноземних мов в «Країні Дитинства» діти співають, граються, вивчають пісні та вірші, що викликає інтерес у малюків і активно формує сприйняття іноземної мови.

Живопис. Ліплення, вироби своїми руками, малювання розвиває дрібну моторику, уяву і творчий потенціал малюків. Малюнки в техніці Ебру, пісочна анімація - сучасні способи розвитку креативного мислення дитини.

Танцювальна студія. Танцювальна студія орієнтована на дітей від 3 років. Заняття сучасним танцем в студії розвитку «Країна Дитинства» допоможуть розвинути ритміку, музичний смак і слух, фізичний стан дітей.

Вокальна студія. Заняття в студії вокалу проводяться для дітей з 3 років. Удосконалення фонематичного слуху, розвиток мови, музичного смаку – перевага уроків в студії розвитку «Країна Дитинства».

Студія кіокушинкай карате. Спортивні секції сприяють поліпшенню здоров'я дитини і особистісному розвитку. На заняттях виховується бойовий дух, прагнення до лідерства і бажання стати кращим серед інших дітей. Заняття розраховані на дітей від 3 років.

Ранній розвиток – найважливіший етап виховання дитини. У творчих студіях «Країна Дитинства» діти навчаються за унікальною авторською методикою, яка є найефективнішою в комплексному розвитку малюків.