У скільки років віддавати дитину в дитячий садок?

Щоб не нашкодити малюку важливо починати заздалегідь готувати дитину до дитячого садка. Починаючи з раннього віку привчайте дитину спілкуватися з його однолітками, ділитися іграшками, завдяки таким навичкам у малюка не буде проблем у новому колективі. Так само в записі дитини в садок велику роль грає настрій і готовність батьків. Якщо хтось із членів сім'ї не готовий або не хоче віддавати в садок, у малюка теж не буде психологічної готовності до цього етапу.

Коли краще віддавати дитину в дитячий сад?

З 2-3 річного віку ви можете починати залишати малюка на кілька годин в садку. У багатьох дошкільних установах є можливість перебування в садку половину дня. Це відмінна можливість, як для батьків так і для малюка, спробувати побути в новому колективі, звикнути до атмосфери і занять, без стресів. Таким способом малюк швидше адаптується до нових обставин.

В якому віці дітей беруть до садочка?

У більшості випадків державні садки беруть дітей з 2-х років, в приватних структурах різні правила.

Зазвичай в дитячих садах створюються 4 групи:

• Ясельная - 1,5-2 року

• Молодша - 2-3 роки

• Середня - 3-4 роки

• Старша - 5-7 років

Зі скількох років яслі?

Згідно із законом в державних садках дітей беруть в ясла починаючи з 2-х років. В установах приватного типу діток беруть з 1.5 віку. Будьте уважні при виборі ясел для малюка, так як у вихователів повинен бути відповідний досвід і напрацювання з дітьми такого віку.

Плюси і мінуси дитячого саду

Плюси приватного дитячого садка:

•          Індивідуальний підхід

У державних установах рідко приділяється належна увага кожному малюку через великої кількості дітей в групі. У приватних структурах належна увага приділяється кожному малюку, адже тільки так можна розкрити потенціалу дитини.

• Атмосфера

Чисті і просторі аудиторії, зони для гри, навчання, сну. Діти з раннього віку звикають до організації свого простору.

• Безпека

Діти постійно знаходяться під наглядом вихователів. Територія огороджена, обов'язково присутній система пропуску та відеоспостереження.

• Харчування

За це батьки зазвичай переживають найбільше. У приватних садках їжа готується на власній кухні з урахуванням всіх норм і правил.

Освіта

Діти з раннього віку починають вчитися англійську мову, грамоту, лист, адже чим раніше почати займатися з малюком, тим краще він буде запам'ятовувати і засвоювати інформацію.

Мінуси

Дитина, який тільки почав ходити в садок може часто хворіти. Перш ніж зміцніє імунітет має пройти час.

Так само в садку може бути поганий приклад інших дітей. В таких обставинах вихователі повинні контролювати поведінку і розмови дітей. У дитини може бути важка адаптація, якщо віддати малюка в середині року, коли діти між собою вже всі знайомі.

Що кажуть психологи?

Багато психологів вважають, що лучним віком для вступу в садок є вік 3 роки. У цей період адаптація проходить менш болісно. Малюк в цьому віці вже може віддалятися від мами і проявляти свою самостійність.

Віддавати дитину в садок краще до 2,5 років або вже після 3,5. Щоб похід в сад не припав на кризу трьох років. Коли дитина починає усвідомлювати, що він може сам перебувати з однолітками і вміє висловити свої думки.