Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Танці для дітей

Танці для дітей
У "Країні Дитинства" танцюють всі! Цікава, неординарна хореографія, перетинання танцювальних стилів, неймовірна експресія танцюристів – це все про сучасний театр танцю та неймовірно-виразну хореографію від Forsight, де вчать говорити мовою тіла, висловлювати емоції за допомогою танців. А якби існувало шоу “Танці з малюками” – наші учні спортивно-бальної студії Pro Art Dance точно б були в його топі! І справа не лише у танцювальних па – тут розвивають пластику, гнучкість, поставу, що так знадобляться діткам у майбутньому.  Це чудовий варіант фізичного навантаження, що піде на користь усьому організму.

Розклад

Сучасна хореографія Forsight
Вартість абонемента 1500-1700 грн на місяць
3 – 5 років Вівторок, Четвер, Субота
5 – 7 років Вівторок, Четвер, Субота
8 – 12 років Вівторок, Четвер, Субота
12+ років Вівторок, Четвер, Субота

Спортивно-бальні танці Pro Art Dance
Вартість абонемента 1500-1700 грн на місяць
3 – 5 років Понеділок, середа, п’ятниця
5 – 7 років Понеділок, середа, п’ятниця
8 – 12 років Понеділок, середа, п’ятниця

Разове заняття – 300 грн

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут
М Оболонь, Країна Дитинства, вул. Архіпенка, 1-В – Запис по телефону +38 (063) 642-33-33Прокласти маршрут
Мінский масив, Країна Дитинства, вул. Полярная, 5-Б – Запис по телефону +38 (063) 576-22-22Прокласти маршрут

Танці для дітей

Танці для дітей – це не тільки заучування рухів, па і підтримки. Відвідування танців в дитячому віці має ряд переваг, наприклад:

  • фізична підготовка і розтяжка дитини;
  • правильна постава і пластика;
  • хороший музичний смак;
  • витривалість;
  • дисципліна;
  • творчий розвиток;
  • нові друзі-однодумці тощо.

Коли віддавати дитину на танці для дітей? 

Ваш малюк проявляє схильність до творчості, полюбляє танцювати? У нього багато енергії, яку нікуди дівати? Артистичний і влаштовує круті домашні концерти? Любить музику і має почуття ритму? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «так», час записати його на уроки танців для дітей.

Незважаючи на те, що зі сторони танці для дітей здаються легким заняттям, регулярні уроки дозволяють пропрацювати всі групи м’язів кіндера. Адже хореографи включають в навчання елементи гімнастики і навіть акробатики.

У разі проблем з поставою, танці для дітей і зовсім незамінна річ. Зміцнення спини сприяє тому, що хребет стає більш гнучким, розкриваються плечові суглоби. Танці для дітей вважаються профілактикою захворювань опорно-рухового апарату, покращують координацію.

Танцювальний гурток для дітей розвиває музичний слух, вони легко рухаються в такт, відчувають ритм, впевнено почуваються на сцені.

Більш того, дітки, які займаються танцями, показують кращі результати в навчанні. Це пов’язано з тим, що завдяки заучуванню рухів, у них добре тренується пам’ять. У садку та школі це допомагає простіше справлятися з вивченням нової інформації.

Гурток танців для дітей: комунікація з однолітками

Одна з головних переваг в тому, що танці вчать взаємодії в колективі. Діти прислухаються один до одного, підтримують. Саме в гуртках зароджується справжня дружба. Танці для маленьких дітей дошкільного віку сприяють соціальній адаптації в школі. Таким діткам простіше встановлювати контакти з однолітками, вони менш сором’язливі, можуть впевнено відстоювати свою точку зору.

Танці для дітей – відмінний спосіб зняття емоційної напруги і стресу. Якщо дитина схильна до негативних емоцій, весела фізична активність легко налаштує її на позитив, додасть бадьорості.

Що представляє собою наша школа танців для дітей

Танці для найменших (3 років-5 років) проходять в ігровій формі. Під музику діти повторюють рухи і комплекс вправ, спрямованих на зміцнення м’язів. Танцюристи вчаться розуміти символи, пантоміміку, відрізняти танці різної швидкості.

Надалі діти вчать базові рухи різних стилів (хіп-хоп, брейк-данс, джаз-модерн, класична хореографія та ін.). Танці для літей стають сюжетними. Дитина вже може повторити танцювальну композицію як самостійно, так і в парі або колективі.

Діткам прищеплюється серйозне ставлення до занять, дисципліна, звичка доводити почате до кінця. Маленькі танцюристи пропонують ідеї для номерів, концертних образів. Готуються до виступів на заходах, придумують танцювальні програми.

Навчання танцям в дитячому садку «Країна дитинства»

У нас на вибір два напрямки для діток: театр сучасного танцю Forsight і студія спортивно-бального танцю Pro Art Dance. Підбирайте напрямок залежно від характеру, а також темпераменту дитини. Плюс в тому, що в будь-який момент малюк може змінити стиль хореографії і спробувати себе в іншому амплуа.

Запис на танці для малюків починається з 3,5 років. Уроки проходять 2-3 рази на тиждень і тривають по одній годині.

Заняття ведуть кваліфіковані педагоги, які стежать за сучасними модними тенденціями і передають знання учням. Навчання стає по-справжньому цікавим.

Студія танців для дітей – це світлі та просторі танцювальні класи, в яких комфортно і приємно займатися.

Ми цінуємо індивідуальність кожної дитини. Підганяти всіх «під одну гребінку» – не тільки неправильно, але і непрофесійно. Адже у всіх юних танцюристів різні фізичні і психологічні особливості.

Якщо ви шукаєте танці для дітей в Києві (район Лівобережна-Позняки), будемо раді бачити вас в нашій студії. Вартість занять і розклад можете подивитися на самому початку сторінки. Щоб записатися, зателефонуйте нам за номерами телефонів, зазначеними на сайті або залиште заявку.

Часті питання про дитячий садок

Хореографія корисна для організму. Вона дає правильне навантаження на серце, активізує надходження кисню до органів і систем, очищає організм від шлаків, підтримує тіло в тонусі, впливає на вироблення гормонів щастя, прискорює обмін речовин, зміцнює загальний імунітет.

Спочатку діти вивчають різні рухи: повороти, кроки, базові фігури. Вони вчаться контролювати тіло, володіти ним. На наступному етапі додається музика. Юним танцюристам допомагають потрапляти в такт, рухатися, слухаючи ритм. Далі підключаються лінії тіла. Кіндер усвідомлює, яку частину тіла стиснути, а яку розтягнути, роблячи це під музику. Згодом відпрацьовується техніка і динаміка танцю.

На танці може записатися дитина з будь-яким рівнем підготовки. Почати заняття можна коли завгодно, так як дітки постійно вчать нову хореографію. У нас є різні вікові групи, тому діти комфортно почувають себе в колі однолітків. Раз на квартал танцюристи беруть участь в концертах і показових виступах.