Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Вокал для дітей

Вокал для дітей
Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива. І ви зрозумієте це, щойно її побачите, адже тут готують зірок вокалу! Це професійна, зовсім “недитяча” студія звукозапису, із справжнісіньким мікрофоном, інструментами та обладнанням, де ваш маленький артист зможе записати власний трек – бабусі у подарунок! Ваш малюк має талант? Дозвольте йому відчути себе артистом. І хто зна – можливо, вже незабаром побачимо його на дорослій сцені!

Розклад

Індивідуальний запис

Разове заняття – 430 грн
Вартість абонементу – 1600 грн/4 заняття, 3000 грн/8 занять.

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут

Вокал для дітей

Ваша дитина обожнює співати і тішити родичів домашніми концертами? Допоможіть їй зробити крок назустріч мрії.

Що розвиває вокал для дітей?

Впевненість

Діти вільно виступають на сцені, не бояться роботи з мікрофоном. Це допомагає в майбутньому без страху спілкуватися з публікою, впевнено доносити свої думки.

Музичний слух

Чим раніше почати розвивати слух, тим кращих результатів можна досягти. Дитина буде легко розпізнавати звуки за висотою, силою звучання, тембром тощо.

Дикція

Педагоги працюють над постановкою дихання, голосу, сценічною мовою. Вокал для дітей допомагає зменшити заїкання, подолати труднощі з вимовою деяких звуків.

Гарний настрій

Вважається, що під час співу виробляється гормон щастя. Тому музика не тільки покращує настрій, але й робить діток життєрадісними, позитивними і більш доброзичливими.

Уроки вокалу для дітей в Країні дитинства

У нас працюють досвідчені педагоги, які знають, як розкрити творчий потенціал і артистичність кожного малюка. Адже всі дітки індивідуальні.

Ми розробили унікальні програми навчання. На заняттях з вокалу для дітей в Києві (Оболонь, Позняки) ми вчимо правильно дихати під час співу, управляти своїм голосом, щоб видавати необхідні звуки. Розширюємо діапазон голосу, зміцнюємо голосові зв’язки, що важливо для діток. Адже їх голосовий апарат відрізняється від дорослого, піддається великим навантаженням і в деяких випадках вони можуть скаржитися на болі, подразнення у горлі, захриплість.

На уроках з вокалу для дітей ми знайомимо малюків з різними музичними стилями, прищеплюємо смак, вчимо відчувати пісні, висловлювати свої емоції. Працюємо над бар’єрами, сором’язливістю, вчимо розспівуватися, підбираємо музичний матеріал (естрадний, джазовий, академічний), відточуємо майстерність вокального виконання, ставимо концерти. Дитина може спробувати себе в ролі вокаліста, а також учасника ансамблю.

У нас є навіть своя студія звукозапису з професійною технікою. Дітки з раннього віку можуть відчути, як це – бути артистом.

Запрошуємо відвідати наші індивідуальні уроки вокалу для дітей. Ми допоможемо розкрити таланти кожного малюка і зробити їх ще трохи щасливішими! Вартість занять вказана на сайті.

Часті питання про дитячий садок

Заняття проходять індивідуально. Уроки складаються з декількох етапів: формування голосових якостей дитини, робота над диханням, теорія і методи співу, поліпшення дикції. Перед самим співом кіндер робить дихальні вправи і розспівування. Після цього підбирається репертуар, який допоможе освоїти техніку співу. Починається розучування матеріалу (педагог допомагає зрозуміти зміст і настрій пісні, потрібні інтонації, вокальні моменти, щоб дитина якісно виконав обраний хіт).

Заняття з вокалу ведуть викладачі з відповідним музичною освітою і наявністю багатого концертного досвіду. Залежно від віку і цілей відвідування уроків, педагоги використовують різні методики навчання. На заняттях допомагають розкрити індивідуальність дитини, зрозуміти особливість його звучання і манеру співу. Познайомитися з педагогом ближче можна на першому разовому занятті.

На уроках співу розвивається слух і почуття ритму, поліпшується пам'ять, дикція, артикуляція. Вокал допомагає подолати заїкання і астму, позитивно впливає на імунітет (діти, які займаються співом, рідше страждають від захворювань горла). Збільшується обсяг легких, зміцнюється серце. Дитина стає більш артистичним, розкутим, не боїться виступати на сцені і працювати з мікрофоном. Доведено, що під час співу виробляються гормони щастя, що робить малюка більш дружелюбним, радісніше і допомагає долати стреси.