Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Вокал для дітей

Вокал для дітей
Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива. І ви зрозумієте це, щойно її побачите, адже тут готують зірок вокалу! Це професійна, зовсім “недитяча” студія звукозапису, із справжнісіньким мікрофоном, інструментами та обладнанням, де ваш маленький артист зможе записати власний трек – бабусі у подарунок! Ваш малюк має талант? Дозвольте йому відчути себе артистом. І хто зна – можливо, вже незабаром побачимо його на дорослій сцені!

Розклад

Індивідуальний запис

Разове заняття – 400грн

Вартість абонементу – 1400 грн/4 заняття, 2600 грн/8 занять.

Запис за телефоном +38 063 574 11 11

Вокал для дітей

Ваша дитина обожнює співати і тішити родичів домашніми концертами? Допоможіть їй зробити крок назустріч мрії.

Що розвиває вокал для дітей?

Впевненість

Діти вільно виступають на сцені, не бояться роботи з мікрофоном. Це допомагає в майбутньому без страху спілкуватися з публікою, впевнено доносити свої думки.

Музичний слух

Чим раніше почати розвивати слух, тим кращих результатів можна досягти. Дитина буде легко розпізнавати звуки за висотою, силою звучання, тембром тощо.

Дикція

Педагоги працюють над постановкою дихання, голосу, сценічною мовою. Вокал для дітей допомагає зменшити заїкання, подолати труднощі з вимовою деяких звуків.

Гарний настрій

Вважається, що під час співу виробляється гормон щастя. Тому музика не тільки покращує настрій, але й робить діток життєрадісними, позитивними і більш доброзичливими.

Уроки вокалу для дітей в Країні дитинства

У нас працюють досвідчені педагоги, які знають, як розкрити творчий потенціал і артистичність кожного малюка. Адже всі дітки індивідуальні.

Ми розробили унікальні програми навчання. На заняттях з вокалу в Києві (Оболонь, Позняки) ми вчимо правильно дихати під час співу, управляти своїм голосом, щоб видавати необхідні звуки. Розширюємо діапазон голосу, зміцнюємо голосові зв’язки, що важливо для діток. Адже їх голосовий апарат відрізняється від дорослого, піддається великим навантаженням і в деяких випадках вони можуть скаржитися на болі, подразнення у горлі, захриплість.

На уроках знайомимо дітей з різними музичними стилями, прищеплюємо смак, вчимо відчувати пісні, висловлювати свої емоції. Працюємо над бар’єрами, сором’язливістю, вчимо розспівуватися, підбираємо музичний матеріал (естрадний, джазовий, академічний), відточуємо майстерність вокального виконання, ставимо концерти. Дитина може спробувати себе в ролі вокаліста, а також учасника ансамблю.

У нас є навіть своя студія звукозапису з професійною технікою. Дітки з раннього віку можуть відчути, як це – бути артистом.

Запрошуємо відвідати наші індивідуальні уроки вокалу для малюків. Ми допоможемо розкрити таланти дітей і зробити їх ще трохи щасливішими! Вартість занять вказана на сайті.