Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Англійська для дітей в Києві

Англійська для дітей в Києві
Ми у “Країні Дитинства” виховуємо громадян світу, тож посилено вивчаємо іноземні мови. Адже кожна нова мова – це відкриті можливості для вашого малюка. British Study Centres - одна з найбільших мережевих шкіл Великобританії і відтепер у "Країні Дитинства"! Професійні педагоги та native speakers, приємна атмосфера, особистий підхід, сучасні методики – зроблять вивчення мови легким та невимушеним. Викладачі акредитовані материнською школою в Великобританії і мають особисті сертифікати, що підтверджують знання та навички, які дають можливість проводити заняття на найвищому рівні і ...з задоволенням! Гарантуємо - ви розкажете про цю школу своїм друзям...англійською! See you!

Розклад

4 – 5 років

Понеділок, середа, п’ятниця

5 – 6 років

Понеділок, середа, п’ятниця

7+ років

Понеділок, середа, п’ятниця

Разове заняття – 350 грн

Вартість абонементу – 1400 грн на місяць

Запис за телефоном +38 063 574 11 11

Англійська для дітей в Києві

Англійська для дітей – це старт успішного майбутнього малюка. Ні для кого не таємниця, чим раніше почати вивчати іноземну, тим кращих результатів можна досягти. Справа в тому, що дітки – маленькі «губки», які буквально вбирають в себе знання. Вони швидко запам’ятовують слова, фрази на іноземній мові і без страху помилки повторюють їх. Це те, що відрізняє малюків від дорослих. Відповідно, вони не знають, що таке мовний бар’єр.

Уроки англійської для дітей в «Країні дитинства»

Вивчення іноземної дає малюкам усвідомлення, що в світі існують різні культури і мови. Це робить їх більш відкритими до пізнання нового, толерантними. Іноземна мова також інтелектуально розвиває дитину, тренує пам’ять.

Хочете записати кіндера на уроки іноземної мови? Тодізапрошуємовнаш British Study Centres. Ця мережева школа у Великобританії завоювала популярність завдяки унікальним методикам навчання, вимогам до педагогів і відмінним результатам, яких досягають учні.

Що потрібно знати про нас?

 • найбільш професійні вчителі працюють в «Країні дитинства». Кожен має сертифікати, які підтверджують високий рівень знань і педагогічних навичок;
 • крім того, що у нас є англійська для малюків, можна також почати вивчення французької та німецької мов;
 • працюємо з двома віковими групами учнів: з 4 до 5 років і 7 років. Уроки тривають по 45 хвилин;
 • прищеплюємо діткам позитивне ставлення до вивчення мови. Відбувається це за допомогою веселих ігор та активностей, завдяки чому дітки сприймають заняття як розваги і не втрачають інтерес до мови.

Англійська для найменших: специфіка уроків

Деякі починають викладати англійську для немовлят. Але в такому ранньому віці діткам важливо просто чути іноземну мову. Батьки, які знають англійську, можуть самі займатися з дітками: читати казки іноземною, показувати відео, мультфільми, навчальні картинки, розповідати історії та ін. Такого самостійного навчання буде цілком достатньо.

Оптимальним віком для системного вивчення іноземної вважається 4-5 років. Саме тоді у дітей вже є «багаж» знань рідної мови, вони більш сприйнятливі до отримання нової інформації, легко її засвоюють. Завдяки цьому вчителі можуть природно сформувати у дітей правильну вимову і вміння безпомилково сприймати іноземну мову на слух.

Головне, аби англійська для початківців дітей асоціювалася з чимось цікавим. Тому на допомогу викладачам приходять різні ігри (ситуативні, змагальні, музичні), активності, розминки, вірші, танці, вони використовують різноманітні картки, книжки, наочні приклади для навчання. Оскільки в такому віці дітям ще складно довго концентруватися на одному занятті, така зміна діяльності на уроках допомагає зберігати їх увагу та навчати мови весело.

До слова, саме нудні заняття часто відбивають у дітей бажання освоїти мову. Примусове зазубрювання матеріалу, нецікаві завдання та ін., стають причиною того, що дитина відмовляється вчитися. Надалі ж їй може бути складніше заговорити граматично правильно, без акценту під час розмови.

Уроки англійської для дошкільнят – це паралельне вивчення граматики, лексики, говоріння. При цьому дітки не просто заучують правила і слова, а вчаться самі вибудовувати цілі фрази, використовувати їх під час безпосереднього спілкування. Це дозволяє краще орієнтуватися в англомовному середовищі, не губитися в діалогах.

Перевага того, що ми вчимо англійську для дітей: кіндер не тільки опановує мову, але також в процесі наших занять розвиває дрібну моторику, стає більш посидючим, дисциплінованим. Отримує навички комунікації з однолітками.

Залежно від віку малюків і їх знань, підбираємо різні методики навчання. Англійська з нуля для дітей 4-5 років проходить в ігровій формі. Для діток 7 років використовуємо вже більш складні вправи.

Почавши вивчати мову, дитина зможе:

 • сказати своє ім’я, вік, країну;
 • володіти базовими розмовними конструкціями, правильно використовувати іменники, дієслова, прийменники, знати алфавіт тощо;
 • запитати щось, побудувати нескладні діалоги;
 • розуміти викладача, коли той говорить англійською;
 • знати пісні іноземною мовою;
 • використовувати англійську під час ігор;
 • називати тварин, говорити про погоду, друзів і інші базові теми.

Підготовка до школи

Англійська для дошкільнят дозволяє не тільки почати робити успіхи в іноземній мові, а й підготуватися до школи. Маленькі учні ще до 1 класу матимуть багаж знань, що дозволяє легко говорити, читати і сприймати на слух англійську. Такі дітки мають більш великий словниковий запас, їм легше донести думки. Вони швидше освоюють шкільну програму.

Використання прописів на уроках англійської готує руку малюка і є прекрасною альтернативою звичайним письмовим вправам.

Хочете віддати малюка на англійську мову для дітей в Києві? Не знаєте, з чого почати? Запрошуємо на разове заняття до нас в студію British Study Centres. Так ви зможете переконатися в тому, що дитині цікаво відвідувати курси і придбати їй повний місячний абонемент.