Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Енергійні і сміливі чемпіони відвідують заняття кіокушинкай карате Кодо Кан. Давайте спрямуємо нестримну енергію вашої дитини в спортивні перемоги!

Наші переваги
 • нагороди за кожну перемогу в змаганнях;
 • професійні тренери: заслужені чемпіони України та світу;
 • комфортні зали для тренувань;
 • індивідуальний підхід до кожного вихованця;
 • авторські програми;
 • вправи для розвитку координації і лідерських якостей, поліпшення загальної фізичної форми.

Розклад

3 – 4 роки Вівторок, Четверг, Субота
5 – 6 років Вівторок, Четверг, Субота

Разове заняття – 350 грн
Вартість абонементу – 1 500 грн на місяць

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Чому варто обрати нас?

Карате для дітей – допомагає розвивати дитину з фізичної та емоційної сторін. Допомагає зміцнити дух і загартувати характер. Єдиноборство однаково корисно, як для хлопчиків, так і для дівчаток.

 • Самооборона: Головна причина – це, звичайно ж, спосіб захистити себе самостійно. Практично, будь-який вид боротьби – це самозахист. Важливо, що саме на заняттях дитина усвідомлює, де можна і не можна використовувати свої навички.
 • Впевненість в собі: Дитина, яка досягла певного рівня в єдиноборстві, ставати більш впевненим у собі і розкутим. Тренер зобов’язаний докласти максимальну кількість зусиль для виховання такої риси характеру у малюка.
 • Дисципліна: Діти з самого дитинства звикають до певних правил і протоколу, які необхідно дотримуватися. Це прищеплює дітям повагу один до одного, до своїх суперників і колегам. Надалі такі навички, можуть бути використані і в звичайному житті
 • Тренування: Заняття в студії кіокушинкай карате Кодо Кан дадуть дитині не тільки поліпшення фізичних показників, але і зміцнять серцевий м’яз, підвищать витривалість.
 • Повага до сили: Діти, які відвідують заняття з єдиноборств, ніколи не застосовують. Вже на першому тренуванні Тренер повинен пояснити дітям, що все знання, які вони отримують під час заняття, не повинні виходити за межі залу. Винятком є самооборона або чиясь захист.
 • Змагання: Розвивають почуття здорової конкуренції, вчать лідерства, які стануть в нагоді в майбутньому житті

Що ви отримаєте на заняттях кіокушинкай карате Кодо Кан і які якості зможете розвинути?
Багато видів єдиноборств допомагають дитині стати більш самостійним і поліпшити його фізичне здоров’я.

Існує три основних якості, які можна розвинути, відвідуючи секцію кіокушинкай карате Кодо Кан

 • Витривалість. Жорстка дисципліна, постійні тренування і чіткі настанови тренера розвивають відмінну моральну витривалість.
 • Духовність. Всім відомо, що існує особлива філософія карате, яка не дозволяє провокувати конфлікти, але закликає бути сильним і захищати слабших. Вашої дитини навчать з повагою ставитися до супротивника і прагнути досягати поставленої мети мирним шляхом.
 • Цілеспрямованість. На заняттях хлопців вчать основним принципам карате Кодо Кан, що будь-який шлях починається з першого кроку, а найсмачніший плід росте на верхівці дерева. Прагнучи вгору, потрібно навчитися долати будь-які перешкоди.

В цілому карате – це не тільки бойове мистецтво, а й ціла життєва філософія. Пізнавши яку, дитина, зможе вирости самодостатньою, впевненою, мудрою і цілеспрямованою особистістю. Тому, не замислюючись, віддавайте хлопчика або дівчинку в секцію карате Код-Кан, цей вид спорту стане дійсно корисним в майбутньому житті.

В якому віці можна віддавати дітей на тренування
У нашому Центрі Розвитку працюють з дітьми від 3-4 років. Так само наші заняття розраховані, на хлопчиків і дівчаток. Викладачі вибудовують урок в ігровій формі, щоб діти швидше вливалися в формат заняття і програму. В першу чергу увага приділяється розтяжці і зміцненню фізичної сили, а так само привчання до дисципліни і самоорганізації.

Заняття карате в Центрі Розвитку «Країна Дитинства»
Карате для дітей розраховане на різні вікові групи від 3-х до 7-ми років. Для кожного віку складена індивідуальна програма відповідна потребам дитини.
Тривалість заняття – 60 хв.

Заняття проходять в безпечних і комфортних залах для тренувань
Батьки можуть оплатити абонемент в секцію карате на місяць або привести свого малюка на пробний урок, щоб зрозуміти наскільки йому це цікаво.

З нетерпінням чекаємо Вас у Центрі Розвитку «Країна Дитинства»!