Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Живопис для дітей

Живопис для дітей
Малюнками дитини завішаний весь холодильник? Знаємо, як перетворити їх на шедеври! Уже чекаємо на малюка у нашій студії живопису,  де творчість живе в кожному куточку! Хто сказав, що академічний малюнок – це складно? Наша педагог-художниця закохана у свою справу і переконана, що малювати може кожний. Вона навчить дітей, як оживити на мольберті найсміливіші фантазії та познайомить з різними техніками живопису. У студії займаються діти віком від 3 до 16 років.

Розклад

2-3 років
Вівторок, Четверг

4-7 років
Вівторок, Четверг

7+ років
Вівторок, Четверг

Перше заняття – 400 грн

Вартість абонементу  – 1200 грн на місяць

Запис за телефоном +38 063 574 11 11

Живопис для дітей

Помітили у своєї дитини схильність до малювання? Поспішіть розвинути її творчий потенціал у студії живопису в Києві.

Чому саме живопис для дітей?

Малювання – один з найдієвіших способів терапії. Дитина розслабляється, заспокоюється, у неї поліпшується настрій. Працюючи з різними матеріалами, малюк розвиває дрібну моторику, уяву, посидючість, почуття естетики і навіть пам’ять.

Живопис для малюків в Країні дитинства

Наша мета – максимально розширити творчі кордони, які має малюк. Ми не оцінюємо, ми направляємо, нагадуємо, хвалимо і підштовхуємо до подальшого розвитку. Це дуже важливо, тому що успіх кіндера в мистецтві багато в чому залежить від роботи викладача: наскільки детально і грамотно він донесе інформацію, підтримає і допоможе у разі невдачі.

На заняттях і майстер-класах кіндери вчаться композиції, розумінню пропорцій, форм, ліній, образів, роботі з кольором. Вони знайомляться з різними техніками малюнку, папером і видами фарб. Навчаючи базових знань, ми також заохочуємо і даємо діткам можливість розвивати свій власний унікальний стиль, без копіювання і наслідування. Це формує креативне мислення, що так важливо в ранньому віці.

Живопис для дітей розрахований на різні вікові групи – від 3 років і до 16. Для кожної групи розроблена своя навчальна програма. В середньому тривалість заняття – 60 хвилин. За цей час дітки встигають повністю зануритися в процес і не втратити зацікавленість (особливо це стосується маленьких, активних кіндерів).

Уроки проходять в комфортних, облаштованих художніх класах. У нашому центрі розвитку тільки дружня атмосфера, яка сприяє творчості.

Батьки можуть оплатити живопис для дітей дошкільного віку, а також дорослих кіндерів відразу на місяць. Або привести юного художника на разове заняття. На майстер-класі дитина спробує малювати під керівництвом педагога, щоб зрозуміти, наскільки їй взагалі цікавий живопис. Вартість разового уроку 250 грн, абонемент коштуватиме 1000 грн.

Чекаємо вас в нашому центрі!