Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Шахи для дітей

Шахи для дітей
Шахи - гра королів! А хто з батьків не мріє, щоб їх маленькі принци і принцеси стали справжніми професіоналами в такому інтелектуальному виді спорту? Шахи для дітей вчать уважності, розвивають посидючість і наполегливість. Тому чим раніше ви почнете навчання, тим більш успішним у майбутньому буде ваш малюк. Існує думка, що гіперактивні і непосидючі діти навряд чи зможуть опанувати шахову майстерність. Але це не так! Зацікавити дитину, зробити навчання захоплюючою грою, піднести інформацію так, щоб кожен урок став справжньою подією - ось основне завдання викладача, з яким готові впоратися люди, дійсно закохані в шахи! Саме такі, працюють у нас! Приходьте і ви не пошкодуєте!

Розклад

4-5 років Середа п’ятниця
5-6 років Середа п’ятниця

Разове заняття – 350 грн
Абонемент – 1400 грн

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут
М Оболонь, Країна Дитинства, вул. Архіпенка, 1-В – Запис по телефону +38 (063) 642-33-33Прокласти маршрут
Мінский масив, Країна Дитинства, вул. Полярная, 5-Б – Запис по телефону +38 (063) 576-22-22Прокласти маршрут

Шахи для дітей

Шахи – це ціле життя! Ще в першому столітті нашої ери вони були доступні тільки королівським родинам, тому і отримали свою другу назву – королівська гра. У 19 столітті «шахова лихоманка» досягла свого піку і стали проводитися перші турніри. А в 1924 році була заснована всесвітньо відома Міжнародна шахова федерація.

На сьогоднішній день налічується більше 20 різних варіантів цієї гри, починаючи від Шахи для дітей і закінчуючи Професійними. Основними і найпоширенішими прийнято вважати: класичні, Фішера, російські і шведські, міні-шахи.

Починати навчання шаховому мистецтву можна з 3-3,5 років, а не так як раніше було прийнято з 8-12. Але найоптимальнішим віком прийнято вважати 4 роки. Численні дослідження і світовий досвід стверджують, що саме до 4 років малюк здатний довго концентрувати увагу на одному виді діяльності і сприймати велику кількість інформації, якщо вона йому цікава. Саме в цьому полягає основне завдання тренера. Шахи для початківців дітей повинні стати захоплюючим заняттям, навчанням в ігровій формі, так щоб кожне заняття стало казковою подорожжю фігур по шахівниці. У нас працюють тільки справжні фахівці своєї справи! Закохані в світ шахових фігур і готові ділитися своїми знаннями з дітьми.

Багато батьків сумніваються, що їх непосида готовий до навчання. Але шахи для дітей з 4 – х років допомагають сформувати образне мислення, вчать встановлювати зв’язок між діями і явищами, робити причинно-наслідкові висновки навіть у гіперактивних дітей.
Шахи для дітей допомагають розвинути логічне мислення, уважність і посидючість. Роблять дитину більш наполегливою в досягненні своїх цілей.

Гра в шахи для дітей однаково підходить як хлопчикам, так і дівчаткам, хоча в нашому суспільстві досі існує думка, що це чоловічий вид спорту. Це не так! Зруйнувати цей стереотип вдалося Юдіт Полгар, яку, навчав грі в шахи батько. На його думку: «Шахи для початківців дітей стануть хорошим фундаментом для всебічного розвитку. Систематичні заняття допоможуть досягти висот у цій галузі»

Перші жіночі турніри стали проводитися ще в минулому столітті. При цьому чоловіки не мають права брати участь в жіночих турнірах, а жінки до чоловічих – допускаються. Напевно це єдина сфера життя людства, де переміг фемінізм!

Ті, хто став навчатися шахів для дітей в ранньому віці, частіше за інших змогли досягти успіху. Яскравий тому приклад – Гаррі Каспаров, який умів грати вже в чотири роки.

Шахи для дітей, як і будь-який інший вид спорту, має свої плюси і мінуси.

  • Рівномірний розвиток обох півкуль мозку, завдяки чому одночасно розвивається і логіка, і інтуїція.
  • Якщо у малюка відсутні серйозні хвороби нервової системи, то шахи для дітей сприятливо впливають на його психічний розвиток. Протипоказанням до початку навчання можуть стати: епілепсія, деформація тазових кісток, сильні форми сколіозу, стадії загострення нервово-психічних захворювань, а також травми голови, які спричинили після себе незворотні наслідки.
  • Постійна концентрація, обдумування кожного ходу і витримка – вчать дисципліні. Ви можете бути впевнені, що в майбутньому ваша дитина, ніколи не зробить необдуманого вчинку.
  • Доведено, що діти, які почали грати в шахи в ранньому віці, набагато краще за своїх однолітків вчаться в школі. У житті це цілеспрямовані особистості, готові ставити цілі і досягати їх результату в будь-якій галузі.
  • Тривале сидіння негативно впливає на опорно-руховий апарат. Тому ми рекомендуємо поєднувати шахи для дітей з активними видами спорту, робити регулярні розминки і ранкову зарядку, максимальну кількість часу проводити на свіжому повітрі.
  • У той момент, коли малюк засвоює гру в шахи для дітей і починає здобувати перші перемоги, може виникнути зациклення на результаті. В даному випадку дуже важлива співпраця навчального персоналу з батьками. Тільки фахівці високої категорії, а саме такі працюють в нашому центрі, здатні не упустити момент повного занурення малюка в шаховий світ, не дати йому звузити кругозір до розмірів шахової дошки.

Вибираючи «Шахи для дітей» навчання – ви повинні в першу чергу довіряти викладачам і прислухатися до бажань вашого хлопчика чи дівчинки.

З нетерпінням чекаємо Вас у Центрі Розвитку «Країна Дитинства»!