Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Психолог для дитини

Психолог для дитини
Дошкільний вік – це період інтенсивного розвитку та знайомства зі світом. Саме від дорослих (зокрема, батьків) залежить, яким буде цей період для дитини, який саме досвід вона здобуде, яким буде її характер, яку картину світу вона обере для себе. Психолог для дитини переконана, що малюки – це віддзеркалення сім’ї, а тому працювати варто спочатку з батьками. Наш психолог для дитини допоможе відновити гармонію в сім’ю, побудувати теплі стосунки з дітьми, подарує щасливе дитинство кожному малюку.

Розклад

Індивідуальні заняття
Разове заняття – 600 грн

Консультації надає – Лілія Леонідівна Сініпостіл, практичний психолог, гештальт-терапевт (Досвід психологічної практики 16 років)

Заняття з психологом для дитини індивідуальні і проходять за наступними адресами:
Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут
М Оболонь, Країна Дитинства, вул. Архіпенка, 1-В – Запис по телефону +38 (063) 642-33-33Прокласти маршрут
Мінський масив, Країна Дитинства, вул. Полярная, 5-Б – Запис по телефону +38 (063) 576-22-22Прокласти маршрут

Психолог для дитини

Дошкільний вік – найцікавіший період розвитку та пізнання навколишнього світу. Допитливість малят зростає, а батьки стають супутниками нових знань.

Чим доросліша дитина, тим більше постає питань:

  • «як краще реагувати на … дитячі сльози, істерики, вередливість, капризування, впертість, надмірну активність/пасивність, ревнощі тощо»,
  • «що варто робити, якщо дитина …. відмовляється їсти, спати, користуватися горщиком, виконувати домовленості, не грається з іншими, «не чує», б’ється тощо»,
  • «як дитині допомогти … в ситуації появи другої дитини в родині, розлучення, втрати, переїзду, при влаштуванні в садочок , школу тощо»,
  • «як бути для дитини тією людиною, з якою вона … завжди зможе поділитися своїми думками, переживаннями, таємницями, всім своїм світом»

І це ще не всі питання, на які може відповісти наш досвідчений практикуючий психолог, Лілія Сініпостіл. Ліля допомагає батькам зрозуміти фантастичний світ дітей та вчить розмовляти однією мовою. Вона впевнена, що усі проблеми – родом з дитинства.

Психолог переконана, що діти – віддзеркалення сім’ї, а тому працювати варто спочатку з батьками. Лілія допоможе відновити гармонію в сім’ї, побудувати теплі стосунки з дітьми, подарує щасливе дитинство кожному малюку.

Хто надає послуги?
Лілія Сініпостіл, гештальт-терапевт та психолог-практик
Досвід понад 16 років – індивідуальні консультації для дорослих, сімейні консультації, психологічна допомога дітям різного віку

Як проходять заняття з психологом для дитини?
Робота з дитиною планується після консультації з батьками. Буде ця перша зустріч з дитиною чи без – обговорюється в кожному окремому випадку індивідуально. По результатам першої консультації приймається рішення про подальшу роботу з батьками або- про залучення до роботи дитини. Чому так? Бо в першу чергу саме від дорослих – їх реакцій на прояви дитини (емоційні чи поведінкові), їх розуміння вікових особливостей розвитку малечі – залежить комфорт та гармонійний розвиток дитини. І досить часто найкраща допомога дитині – це допомога батькам відновити внутрішню рівновагу, перевірити на реалістичність свої очікування щодо малечі, зрозуміти потреби, що стоять за її поведінкою, побачити ситуацію в іншому ракурсі та випрацювати інші способи реагування тощо.

Які методики використовує психолог для дитини?
З дітьми працюють в еклектичному підході з опорою на юнгіанську аналітичну парадигму. Використовуємо пісочну терапію, арт-терапію, ігрову терапію, різні методики психодіагностики в залежності ситуації. З дорослими переважно гештальт-підхід.

Що дає робота з психологом для дитини?
В психології існує певна магія. Є видимі результати – безпосереднє вирішення тієї труднощі, з якою зустрілася людина, дитина на своєму життєвому шляху. І є невидимі, іноді відстроковані у часі, але дуже цінні – змінюється якість життя, особистість стає більш цілісною, більш здатною опиратися на себе і не губитися в житті, стає ближчою до своєї суті, прийняття своєї унікальності, що в свою чергу, гармонізує її стосунки і з зовнішнім світом.

Всі звичайно хочуть моментальних результатів. Так не буває. На все потрібен свій час. Якщо певна поведінкова чи емоційна стратегія реагування формувалась протягом декількох років, змінити її за 3 сеанси просто неможливо. Окрім того, психіка – це не механізм, в якому можна замінити деталь чи підкрутити гайку, яка відійшла. Це тонко, складно і дуже унікально у кожної особистості організована субстанція. Вона вимагає індивідуального темпу, поваги і бережного ставлення

У вас є можливість отримати консультацію психолога для дитини у мережі «КД» для цього потрібно домовитися про день та час можна на адміністрації філії.

З нетерпінням чекаємо Вас у Центрі Розвитку «Країна Дитинства»!