Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Підготовка до школи

Підготовка до школи
Підготовка до школи - важливий період в житті дитини. Саме він дає успішний старт для майбутнього школяра. У зв'язку з цим, в Країні дитинства створили унікальну комплексну програму підготовки дошкільнят.

Розклад

2 роки до школи
Понеділок середа

1 рік до школи
Понеділок середа

Разове заняття – 250 грн

Вартість абонемента – 1400 грн на місяць

Запис по телефону +38 063 574 11 11

Підготовка до школи

Підготовка до школи – це важливий період в житті дитини. Саме він дає успішний старт для майбутнього школяра. У зв’язку з цим, в Країні дитинства створили унікальну комплексну програму підготовки дошкільнят.

Для чого потрібна підготовка дітей до школи в дитячому садку

Багатьом діткам складно подолати перехід від безтурботного життя в садку до системного навчання. Вони стикаються з великим навантаженням, до якого не були готові. Результат: втрата бажання вчитися, відсутність концентрації уваги і навіть погана поведінка. Курс підготовки дошкільнят покликаний спростити цей перехід.

Підготовка дошкільнят до школи допомагає дитині дозріти інтелектуально, психологічно і соціально до того, що її очікує на новому етапі життя. Це ж стане фундаментом для успішного навчання та особистісного зростання.

Репетитори займаються з майбутніми школярами граючи. Це кращий метод, аби дати їм необхідний матеріал і викликати зацікавленість до навчання. За допомогою ігор та веселих вправ діти вчаться із задоволенням і йдуть до школи з багажем знань, що дозволяє легко впоратися з навчальною програмою. У центрі розвиваємо логіку дітей, дрібну моторику, креативне мислення, мовлення, тренуємо пам’ять і увагу, вчимося рахувати, писати і читати.

Готуємо дітей не тільки до шкільних предметів (математика, грамота, читання, англійська мова), але і до зміни обстановки і навантаження. Нам також важливо навчити їх бути самостійними, старанними, посидющими, легко спілкуватися з вчителями і малюками в класі, керувати емоціями, думати нестандартно, не боятися проявляти себе і розвивати свої здібності.

Підготовка дошкільнят до навчання в школі завжди дає позитивний результат. У них краща успішність, так як більшість завдань для них будуть нескладними. Вони більш уважні, зацікавлені, освічені.

Підготовка до школи в Києві: в центрі або вдома?

На це питання є однозначна відповідь. Підготовка дитини до школи ефективніша в спеціалізованій установі. Батькам, як правило, не вистачає часу регулярно займатися з малюком і дати знання, необхідні для першокласника. Також популярні помилки: порівняння з іншими дітками, гонитва за результатом, покарання. Так дитина може втратити цінність навчання.

У центрі підготовки дошкільнят працюють фахівці. Вони індивідуально підходять до малюків, відштовхуючись від рівня їх розвитку. Уроки проводяться регулярно в точно зазначений час. Це також дисциплінує дитину. Навчання ґрунтується на перевірених часом методиках, з урахуванням вимог до майбутнього школяра.

Особливості навчання в Країні дитинства

У нас є підготовка до школи на Оболоні, а також на Лівому березі в районі Позняків. Вчимо дітей за 1 і за 2 роки до школи. Важливо розуміти, що програма для них різна і ґрунтується на особливостях кіндерів у конкретному віці. Навчання проходить 3 рази на тиждень, в дружньому середовищі з люблячими педагогами. Групи невеликі, аби підвищити ефективність навчання.

Групові заняття для дошкільнят з підготовки до школи формують навички спілкування, комунікації і взаєморозуміння. Вчать стежити за якістю виконання завдань, об’єктивно їх оцінювати, ставити і досягати цілі.

Нам важливо, щоб дитина отримувала задоволення від занять. Адже саме в дитинстві закладається сприйняття навчального процесу, прагнення до розвитку.

Щоб дізнатися вартість уроків і конкретний розклад на Оболоні і в Дарницькому районі, залишайте заявку або телефонуйте за номерами, зазначеними на сайті.