Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Підготовка до школи

Підготовка до школи
Підготовка до школи - важливий період в житті дитини. Саме він дає успішний старт для майбутнього школяра. У зв'язку з цим, в Країні дитинства створили унікальну комплексну програму підготовки дошкільнят.

Розклад

2 роки підготовки до школи Понеділок, Середа
1 рік підготовки до школи Понеділок, Середа
– Для дітей 4, 5, 6, 7 років

Разове заняття – 350 грн
Вартість абонемента – 1 400 грн на місяць

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут
Мінский масив, Країна Дитинства, вул. Полярная, 5-Б – Запис по телефону +38 (063) 576-22-22Прокласти маршрут

Підготовка до школи

Підготовка до школи – це важливий період в житті дитини. Саме він дає успішний старт для майбутнього школяра. У зв’язку з цим, в Країні дитинства створили унікальну комплексну програму підготовки дошкільнят.

Для чого потрібна підготовка дітей до школи в дитячому садку

Багатьом діткам складно подолати перехід від безтурботного життя в садку до системного навчання. Вони стикаються з великим навантаженням, до якого не були готові. Результат: втрата бажання вчитися, відсутність концентрації уваги і навіть погана поведінка. Курс підготовки дошкільнят покликаний спростити цей перехід.

Підготовка дошкільнят до школи допомагає дитині дозріти інтелектуально, психологічно і соціально до того, що її очікує на новому етапі життя. Це ж стане фундаментом для успішного навчання та особистісного зростання.

Репетитори займаються з майбутніми школярами граючи. Це кращий метод, аби дати їм необхідний матеріал і викликати зацікавленість до навчання. За допомогою ігор та веселих вправ діти вчаться із задоволенням і йдуть до школи з багажем знань, що дозволяє легко впоратися з навчальною програмою. У центрі розвиваємо логіку дітей, дрібну моторику, креативне мислення, мовлення, тренуємо пам’ять і увагу, вчимося рахувати, писати і читати.

Готуємо дітей не тільки до шкільних предметів (математика, грамота, читання, англійська мова), але і до зміни обстановки і навантаження. Нам також важливо навчити їх бути самостійними, старанними, посидющими, легко спілкуватися з вчителями і малюками в класі, керувати емоціями, думати нестандартно, не боятися проявляти себе і розвивати свої здібності.

Підготовка дошкільнят до навчання в школі завжди дає позитивний результат. У них краща успішність, так як більшість завдань для них будуть нескладними. Вони більш уважні, зацікавлені, освічені.

Підготовка до школи в Києві: в центрі або вдома?

На це питання є однозначна відповідь. Підготовка дитини до школи ефективніша в спеціалізованій установі. Батькам, як правило, не вистачає часу регулярно займатися з малюком і дати знання, необхідні для першокласника. Також популярні помилки: порівняння з іншими дітками, гонитва за результатом, покарання. Так дитина може втратити цінність навчання.

У центрі підготовки дошкільнят працюють фахівці. Вони індивідуально підходять до малюків, відштовхуючись від рівня їх розвитку. Уроки проводяться регулярно в точно зазначений час. Це також дисциплінує дитину. Навчання ґрунтується на перевірених часом методиках, з урахуванням вимог до майбутнього школяра.

Особливості підготовки до школи в Країні дитинства

У нас є підготовка до школи на Оболоні, а також на Лівому березі в районі Позняків. Вчимо дітей за 1 і за 2 роки до школи. Важливо розуміти, що програма для них різна і ґрунтується на особливостях кіндерів у конкретному віці. Навчання проходить 3 рази на тиждень, в дружньому середовищі з люблячими педагогами. Групи невеликі, аби підвищити ефективність навчання.

Групові заняття для дошкільнят з підготовки до школи формують навички спілкування, комунікації і взаєморозуміння. Вчать стежити за якістю виконання завдань, об’єктивно їх оцінювати, ставити і досягати цілі.

Нам важливо, щоб дитина отримувала задоволення від занять. Адже саме в дитинстві закладається сприйняття навчального процесу, прагнення до розвитку.

Щоб дізнатися вартість уроків і конкретний розклад на Оболоні і в Дарницькому районі, залишайте заявку або телефонуйте за номерами, зазначеними на сайті.

Часті питання про дитячий садок

Програми підготовки діляться на 2 типу: за 1 рік і за 2 роки до школи. Відповідно, вік початку занять залежить від того, у скільки років дитина сяде за парту - в 6 або 7. Але педагоги і психологи сходяться на думці, що «вчити вчитися» краще з 5 років. У цьому віці малюк в формі гри вже усвідомлено сприймає інформацію і тренує навички.

Підготовку до школи можна розбити на кілька блоків: розвиток мови, грамота та читання, математика, володіння рукою і листом, загальні знання, а також психологічна готовність. Дітей вчать правильно складати речення, описувати предмети, використовувати синоніми і антоніми, переказувати невеликі оповідання, заучувати вірші, ставити правильні наголоси, відрізняти голосні від приголосних, рахувати, розрізняти геометричні фігури, писати цифри. Дитині показують, як правильно тримати ручку, писати слова, заштриховувати малюнки, обводити контури. І найважливіше, малюк розуміє, хто такий вчитель, як потрібно поводитися на уроках, що його чекає в школі, які правила поведінки там присутні.

Заняття проходять в середньому 2 рази на тиждень. У групах невелика кількість дітей. Групи формуються за віком і початкової підготовки дошкільнят. На уроках використовується ігрова форма навчання. Багато уваги приділяється читанню, письму, математиці, розвитку пам'яті, уваги, мислення. Діти отримують як самостійні завдання, так і працюють в парах і групах. Тому паралельно розвивають як відповідальність за себе, так і вміння домовлятися з однолітками.