Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Ментальна арифметика для дітей в Києві
Гадаєте, що це звичайна рахівниця – така звичайна-призвичайна, що навіть від думок про неї нудно. Але ви й не здогадуєтесь, що у «Країні Дитинства» абакус наділений великою силою – він дарує таланти та радість, робить розум швидшим за комп’ютер, щоб потім діти могли впоратись із найскладнішими завданнями – не тільки на уроках алгебри, але й усюди, де потрібна логіка. Це як суперсила, тільки ще більше! У студії займаються діти 3-10 років у різних вікових групах.

Розклад

Набір триває

4-5 років
Вівторок, четверг

5-7 років
Вівторок, четверг

Разове заняття – 250 грн

Запис за телефоном +38 063 574 11 11

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Ментальна арифметика – це методика швидкого рахунку, яка зарекомендувала себе вже в 52 країнах світу. Крім усного обчислення, дана система також допомагає малюкам розвинути навички, які стануть в нагоді не тільки в дитячому садку чи школі, а й у дорослому житті.

Навчання ментальній арифметиці

На заняттях з ментальної арифметики ви не знайдете калькуляторів або інших девайсів. Головна «зірка програми» – стародавні японські рахунки абакус. З ними дітки знайомляться вже на першому занятті курсів. Початкові етапи навчання проходять саме з рахунками. Діткам пропонуються різні за рівнем складності вправи на абакусі. Вони сприяють розвитку дрібної моторики, розумінню техніки обчислень.

В подальшому кіндери рахують усно, уявляючи образ абакусу і подумки пересуваючи його кісточки. Як результат – легке оперування цифрами і швидке рішення арифметичних задач.

Вивчення краще починати в 4-10 років. У цей період мозок дитини найбільш сприйнятливий до знань. Інформація, яку отримує малюк, відкладається на довгі роки. Тому так важливо забезпечити повноцінний розвиток кіндера, так як це вплине на подальше життя.

Ментальна арифметика допомагає діткам легко навчитися додаванню, відніманню та іншим базовим математичним діям. У малюків розвивається довгострокова пам’ять, концентрація уваги, поліпшується швидкість реакції, аналітичне та образне мислення, самостійність.

Ментальна арифметика для дошкільнят – це те, що допомагає дитині виділитися серед однолітків. Ті якості і навички, які кіндер отримує на заняттях, дають потужний старт для майбутніх досягнень.

Що дає ментальна арифметика для дітей

Розвиток обох півкуль мозку

Більшість шкільних предметів спрямовані на розвиток лівої півкулі мозку. Вона відповідає за аналіз, логіку, факти, мовні здібності та ін. Разом з тим, права півкуля, відповідальна за творчий потенціал, залишається поза увагою. Але для гармонійної особистості важливо, щоб обидві півкулі працювали однаково дієво. Репетитори з високою кваліфікацією в області ментальної арифметики дають завдання, спрямовані саме на це.

Підвищення успішності

Як правило, дітки не хочуть «товаришувати» з цифрами. Справа в тому, що математика сприймається як щось нудне і нецікаве. Це і не дивно, кому сподобаються всі ці правила і вправи? Ментальна арифметика в Києві побудована на інших принципах, адже тільки у формі гри, логічних задачок можна зацікавити малюка. У підсумку він глибше розуміє предмет, успішність поліпшується. Надалі ж йому буде простіше впоратися і зі складними шкільними завданнями з алгебри і геометрії.

Поліпшення пам’яті і уважності

Ваша дитина непосидюча, їй складно зосереджувати увагу? Тоді ментальна арифметика в дитячому садку – це те, що потрібно. Систематичні заняття допомагають розвинути пам’ять (слухову, зорову), тримати в голові спочатку маленькі, а потім і великі математичні операції, використовувати уяву для обчислень. Курс особливо корисний для дошкільнят (5, 6 років), яким потрібно підготуватися до школи.

Тренування необхідних для дитини навичок та вмінь

Заняття з ментальної арифметики розвивають малюка інтелектуально, що дозволяє швидше вивчати іноземні мови, запам’ятовувати нову інформацію, доводити почате до кінця, приймати самостійні рішення. Такі дітки виявляють більшу цікавість до освітнього процесу.

Ментальна арифметика для малюків в «Країні дитинства»

Незважаючи на те, що заняття з рахунками абакус – дуже популярна методика, у нас є ряд переваг перед іншими садками та студіями:

  • педагоги з багаторічним досвідом роботи;
  • невеликі групи, які формуються в залежності від віку дітей;
  • максимум уваги кожному учневі;
  • використання додаткових унікальних методів навчання;
  • світлі, просторі та комфортні приміщення на Лівому березі столиці;
  • прийнятна вартість уроків;
  • можливість поєднувати заняття з іншими гуртками в нашому центрі розвитку та ін.

Розклад і ціни на ментальну математику для дітей уточнюйте за номерами, вказаними на сайті.