Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Логопед для дитини – індивідуально

Логопед для дитини – індивідуально
Уявіть, як тяжко бути левом, коли не вимовляєш звук «р-р-ррр»! Уявили? Тоді мерщій на заняття з логопедом! Півгодини вправ на вимову, порція скоромовок та логопедичний масаж — ось рецепт чарівного зілля. А ще наші логопеди-дефектологи володіють мечем для боротьби з переставлянням складів, нечіткою вимовою слів та звуків! Приходьте до «Країни Дитинства» та отримайте супер-силу могутнього лева. Злі звуки «р», «л», «ш», «ж» тепер не кусаються!

Розклад

Індивідуальні заняття логопеда з дитиною 3, 4, 5, 6, 7 ровік

Разове заняття — 400 грн

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут
М Оболонь, Країна Дитинства, вул. Архіпенка, 1-В – Запис по телефону +38 (063) 642-33-33Прокласти маршрут
Мінский масив, Країна Дитинства, вул. Полярная, 5-Б – Запис по телефону +38 (063) 576-22-22Прокласти маршрут

Логопед для дитини – індивідуально

Для чого потрібні уроки логопеда

Вважається, що завдання логопеда обмежується тим, щоб навчити дитину вимовляти букву «р». Але ж це тільки крапля в морі. Насправді, спектр труднощів, з якими можуть стикатися дітки, набагато ширше, ніж просто невдалі спроби «гарчання». Відповідно, діяльність логопеда-дефектолога спрямована на виправлення великої кількості порушень мовлення.

Деякі кіндери не можуть сприймати звуки на слух, плутають букви, заїкаються, неправильно вимовляють слова або взагалі принципово мовчать.

Якщо незначні проблеми пройдуть в процесі відвідування садка, то більш складні випадки приносять чимало неприємностей.

Коли дитячий логопед вчасно не пропрацює проблеми в мовленні, дитина буде помилятися при письмі, плутати склади місцями, не зможе сприймати вчителя на слух, переказувати прочитане, концентруватися на навчанні тощо. На жаль, часто це провокує комплекси і заважає повноцінному розвитку.

Що ще дають приватні заняття з логопедом в дитячому садку

В доповненні до того, що логопед коригує мову малюка, його робота також важлива і для загального становлення дитини. На уроках з логопедом кіндер розвиває:

 • уважність;
 • пам’ять;
 • мислення;
 • словниковий запас;
 • світогляд тощо.

Логопедичні уроки

Всі діти розвиваються в своєму особливому темпі. Хтось рано починає повторювати слова за батьками, а хтось наполегливо лепече власною мовою або йому ніяк не даються певні звуки. Як же зрозуміти, що у дитини проблеми? Уважно спостерігайте за дитиною!

Якщо ви помітили, що у малюка виникають складнощі з вимовою, необхідно записати його на консультацію. Приватний логопед підкаже, чи обґрунтовані ваші хвилювання.

Як проходять логопедичні заняття

Спочатку логопед знайомиться з дитиною, проводить первинну діагностику, виявляє проблеми. Звертає увагу і на особливості характеру кіндера, щоб корекційні уроки логопеда в Києві проходили для нього з максимальним комфортом. Після цього підбирається комплекс методик і вправ для конкретного малюка.

Умовно методики можна поділити на 2 напрямки: фізичні та лексичні. У першому випадку логопед вчить правильно дихати під час говоріння, артикулювати тощо. Лексична частина занять спрямована на формування фонетико-фонематичних процесів у дітей, поліпшення лексики і граматики. Більш того, діти вчаться постановки голосу, ритму мови, що також допомагає їм правильно висловлювати свої думки.

Ми пропонуємо:

 • артикуляційну гімнастику;
 • логопедичний масаж;
 • заняття на дрібну моторику;
 • вивчення віршів, скоромовок, пісеньок;
 • цікаві заняття на наслідування звуків, перегляд навчальних відео тощо.

Ми використовуємо ефективні ігрові методики. Завдяки цьому, дітки з радістю ходять на уроки і ненав’язливо виправляють свою промову.

Уроки з логопедом завжди проходять весело і легко. Це принципово важливо, щоб дитина не закрилася і проявляла зацікавленість. Адже саме щирий інтерес – запорука успіху в будь-якій справі.

Наші переваги

 • персональні програми корекції для дітей;
 • кожен наш логопед-дефектолог для дітей має за плечима значний досвід роботи з різними складнощами з промовою;
 • індивідуальний підхід;
 • дружня атмосфера на заняттях, яка мотивує дітей на роботу;
 • різноманітність вправ для вирішення кожного типу проблем мови;
 • консультативна підтримка і допомога батькам, адже від них також залежать підсумкові результати малюка.

Запис на заняття з дитячим логопедом

У нас індивідуальний запис на заняття. Зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті, щоб вибрати можливу дату і час уроку. Ціни на перше заняття і наступні відвідування ви можете побачити на самому початку сторінки.

Логопед визначає необхідну кількість уроків після консультації дитини.

Часті питання про дитячий садок

Звертайтеся за консультацією, якщо дитина: заїкається, не може зв'язно говорити, неправильно вимовляє звуки і слова, невірно чує звуки мови, плутає склади, мовчить, говорить дуже швидко або заповільно, із запинками, має маленький словниковий запас тощо. Фахівці радять вперше відвідати лікаря в 3 роки, і далі проходити діагностику щорічно. Це допоможе вчасно помітити відхилення від вікових норм і виправити їх якомога раніше.

Тривалість заняття залежить від віку дитини і завдань, які стоять перед логопедом. В середньому урок займає 15-30 хвилин. Стандартно логопеда відвідують 1 раз на тиждень. Якщо є така потреба, він може радити батькам збільшити кількість уроків, але в будь-якому разі рішення приймається спільно. Фахівець також дає додаткові рекомендації по постанові вимови в домашніх умовах.

Заняття проходять в індивідуальному порядку. Зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Ми підберемо зручну дату і час відвідин. Рекомендації щодо подальшого графіку занять дає фахівець, з урахуванням прогресу роботи малюка.