Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Уроки дитячого логопеда

Уроки дитячого логопеда
Уявіть, як тяжко бути левом, коли не вимовляєш звук «р-р-ррр»! Уявили? Тоді мерщій на заняття з логопедом! Півгодини вправ на вимову, порція скоромовок та логопедичний масаж — ось рецепт чарівного зілля. А ще наші логопеди-дефектологи володіють мечем для боротьби з переставлянням складів, нечіткою вимовою слів та звуків! Приходьте до «Країни Дитинства» та отримайте супер-силу могутнього лева. Злі звуки «р», «л», «ш», «ж» тепер не кусаються!

Розклад

Індивідуальний запис

Разове заняття — 400 грн

Запис за телефоном  +38 063 574 11 11

Адреса центру розвитку: вул. Микільсько-Слобідська, 2А.

Уроки дитячого логопеда

Для чого потрібні уроки логопеда

Вважається, що завдання логопеда обмежується тим, щоб навчити дитину вимовляти букву «р». Але ж це тільки крапля в морі. Насправді, спектр труднощів, з якими можуть стикатися дітки, набагато ширше, ніж просто невдалі спроби «гарчання». Відповідно, діяльність дефектолога спрямована на виправлення великої кількості порушень мовлення.

Деякі кіндери не можуть сприймати звуки на слух, плутають букви, заїкаються, неправильно вимовляють слова або взагалі принципово мовчать.

Якщо незначні проблеми пройдуть в процесі відвідування садка, то більш складні випадки приносять чимало неприємностей.

Коли дитячий логопед вчасно не пропрацює проблеми в мовленні, дитина буде помилятися при письмі, плутати склади місцями, не зможе сприймати вчителя на слух, переказувати прочитане, концентруватися на навчанні тощо. На жаль, часто це провокує комплекси і заважає повноцінному розвитку.

Що ще дають приватні заняття з логопедом в дитячому садку

В доповненні до того, що логопед коригує мову малюка, його робота також важлива і для загального становлення дитини. На уроках кіндер розвиває:

 • уважність;
 • пам’ять;
 • мислення;
 • словниковий запас;
 • світогляд тощо.

Логопедичні уроки в «Країні дитинства»

Всі діти розвиваються в своєму особливому темпі. Хтось рано починає повторювати слова за батьками, а хтось наполегливо лепече власною мовою або йому ніяк не даються певні звуки. Як же зрозуміти, що у дитини проблеми? Уважно спостерігайте за кіндером!

Якщо ви помітили, що у малюка виникають складнощі з вимовою, необхідно записати його на консультацію. Приватний логопед підкаже, чи обґрунтовані ваші хвилювання.

Як проходять логопедичні заняття

Спочатку логопед знайомиться з дитиною, проводить первинну діагностику, виявляє проблеми. Звертає увагу і на особливості характеру кіндера, щоб корекційні уроки логопеда в Києві проходили для нього з максимальним комфортом. Після цього підбирається комплекс методик і вправ для конкретного малюка.

Умовно методики можна поділити на 2 напрямки: фізичні та лексичні. У першому випадку кіндер вчиться правильно дихати під час говоріння, артикулювати тощо. Лексична частина занять спрямована на формування фонетико-фонематичних процесів у дітей, поліпшення лексики і граматики. Більш того, діти вчаться постановки голосу, ритму мови, що також допомагає їм правильно висловлювати свої думки.

Ми пропонуємо:

 • артикуляційну гімнастику;
 • логопедичний масаж;
 • заняття на дрібну моторику;
 • вивчення віршів, скоромовок, пісеньок;
 • цікаві заняття на наслідування звуків, перегляд навчальних відео тощо.

У «Країні дитинства» ми використовуємо ефективні ігрові методики. Завдяки цьому, дітки з радістю ходять на уроки і ненав’язливо виправляють свою промову.

Уроки з логопедом завжди проходять весело і легко. Це принципово важливо, щоб дитина не закрилася і проявляла зацікавленість. Адже саме щирий інтерес – запорука успіху в будь-якій справі.

Наші переваги

 • персональні програми корекції для дітей;
 • кожен наш логопед-дефектолог для дітей має за плечима значний досвід роботи з різними складнощами з промовою;
 • індивідуальний підхід;
 • дружня атмосфера на заняттях, яка мотивує дітей на роботу;
 • різноманітність вправ для вирішення кожного типу проблем мови;
 • консультативна підтримка і допомога батькам, адже від них також залежать підсумкові результати малюка.

Запис на заняття з дитячим логопедом

У нас індивідуальний запис на заняття. Зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті, щоб вибрати можливу дату і час уроку. Ціни на перше заняття і наступні відвідування ви можете побачити на самому початку сторінки.

Спеціаліст визначає необхідну кількість уроків після консультації дитини.