Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Футбол для дітей

Футбол для дітей

Хто з пап не мріяв про сина, який своєю грою в футбол затьмарить знаменитих Кріштіану Роналду або Ліонеля Мессі? Для того щоб домогтися світового визнання одного таланту замало. Необхідні довгі і наполегливі роки тренувань.

Наша школа футболу для дітей навчити вашу дитини не тільки професійно грати, але і допоможе розвинути такі якості як цілеспрямованість, дисципліна, планування, аналіз, відповідальність за прийняття самостійних рішень.

Футбол для дітей це командна гра, в якій дитина вчитися взаємодіяти з оточуючими його людьми, поважати думку інших та слухати Тренера. Віддаючи дитину до нас на тренування, ви можете бути впевнені в його майбутньому!

Розклад

3-4 років – Понеділок, середа
5-6 років – Понеділок, середа

Разове заняття – 350 грн
Абонемент – 1600 грн

Наші локації:
М Лівобережна, Країна Дитинства, вул. Микільсько-Слобідська 2А – Запис по телефону +38 (063) 574-11-11Прокласти маршрут
М Героїв Дніпра, Країна Дитинства, вул. Озерна, 26-А – Запис по телефону +38 (063) 442-11-11Прокласти маршрут
Березняки, Країна Дитинства, вул. Бучми 5А – Запис по телефону +38 (063) 864-33-33Прокласти маршрут

Футбол для дітей

Футбол – це не просто яскраве видовище, знамениті на весь світ імена і улюблене захоплення мільйонів людей! Футбол – це в першу чергу життя! Це спорт з його щоденними виснажливими тренуваннями, злетами та падіннями, численними травмами і довгоочікуваними перемогами.

Кожен батько мріє, що його син в майбутньому стане відомим футболістом! Але не кожен готовий вже в 6 років віддати дитину в секцію футболу для дітей, боячись травм і великих навантажень на дитячий організм. Тому ми рекомендуємо – довіряти своїх малюків тільки професійним тренерам в цій галузі спорту. Серйозно поставтеся до вибору школи по футболу для дітей.

Як тільки дитина навчилася впевнено ходити, ви можете самостійно організовувати з ним сімейні турніри. Це не буде схоже на повноцінне тренування, але допоможе дитині звикнути до м’яча і освоїтися в цьому виді спорту. В команду ми приймаємо дітей з 5 -річного віку, так як до цього моменту дитині складно чітко виконувати всі вимоги тренера і слухати незнайому людину.

Якщо ви не впевнені у своєму виборі, а малюк не горить бажанням ходити на заняття щодня, відкладіть відвідування секції з футболу до 7-8 років. Більшість фахівців зауважують, що до цього моменту більшість хлопчиків починають марити грою, і готові тренуватися по кілька годин на день.

На сьогоднішній день існують футбольні команди, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Як і будь-який інший активний спорт, футбол для дітей має свої позитивні і негативні сторони.
Переваги футболу для дітей

  • Щоденні тренування на відкритому повітрі в теплу пору року і в залі взимку, допомагають значно зміцнити імунітет. Як показали останні дослідження, такі діти рідше хворіють на простудні захворювання, а сильна імунна система дуже швидко справляється з вірусними.
  • Формується правильна постава, зміцнюються м’язи, підвищується витривалість.
  • Під час тренування організм дитини збагачується киснем, поліпшується обмін речовин, що повністю виключає можливість виникнення зайвої ваги.
  • Поліпшується робота серцевого м’яза і легенів.
  • Футбол, як і будь-який інший спорт, вчить дисциплінованості, підвищує самооцінку. Робить дитину цілеспрямованою. Такі діти адекватно сприймають критику, як з боку дорослих, так і однолітків. Вміють дружити, допомагати один одному і працювати в команді.
  • Школярі, які займаються в секції футболу для дітей, більш успішні в навчанні, уважні на уроках, відповідальні.

Наша школа футболу для дітей уважно слідкуй за дотриманням правил. Вже на першому занятті ваш малюк буде знати, що заборонено робити під час тренувань та ігор:

  • Штовхати інших членів команди;
  • Бити інших гравців;
  • Відбирати м’яч руками, особливо у воротаря;
  • Підставляти підніжки.

За дотриманням цих правил уважно стежать наші досвідчені тренери, що допомагає зробити заняття для малюка в школі з футболу максимально безпечним і корисним для здоров’я.
Віддаючи ваших хлопчиків і дівчаток до нас – ви можете бути впевнені, що залишаєте їх в надійних руках.

З нетерпінням чекаємо Вас у Центрі Розвитку «Країна Дитинства»!