Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Дитячий центр раннього розвитку

Підготовка до школи
Підготовка до школи
Детальніше
Уроки дитячого логопеда
Уроки дитячого логопеда
Детальніше
Студія кіокушинкай карате Кодо-кан
Студія кіокушинкай карате Кодо-кан
Детальніше
Танці для дітей
Танці для дітей
Детальніше
Ментальна арифметика для дітей в Києві
Ментальна арифметика для дітей в Києві
Детальніше
Вокал для дітей
Вокал для дітей
Детальніше
Англійська для дітей в Києві
Англійська для дітей в Києві
Детальніше
Живопис для дітей
Живопис для дітей
Детальніше
Студія раннього розвитку/ Baby English
Студія раннього розвитку/ Baby English
Детальніше
Всі батьки прагнуть всебічно розвивати дитину. У цьому допоможе наш дитячий центр розвитку. Тут кіндер обере гуртки до душі, познайомиться з однолітками, стане впевненіше і, можливо, визначиться з майбутньою професією.

Яким має бути центр раннього розвитку?

Вибір дитячого центру – серйозне питання для батьків. Що враховувати перед тим, як прийняти остаточне рішення?

Місце розташування

Цей пункт особливо важливий, коли ми говоримо про маленьких карапузів (1,6-2 роки). Тоді обирайте центр біля будинку.

Приміщення для занять

Дитячий центр в Києві повинен бути чистим, доглянутим, світлим. Це ключовий фактор, аби дітки почували себе комфортно.

Викладачі

Хороший викладач повинен не тільки володіти необхідними знаннями, але знаходити підхід до кожної дитини. Вчитель формує світогляд, особистість малюка.

Методики

Сучасне суспільство розвивається швидко. Методики навчання не повинні стояти на місці.

Подача інформації

Важливо, аби дитина добре сприймала матеріал, була активною, бралася до занять з радістю. Щоб зрозуміти, чи комфортно буде кіндеру в центрі, придбайте разове відвідування. Це також допоможе виявити, які заняття малюкові подобаються більше.

Наш центр дитячого розвитку відповідає всім вимогам. Працюємо в просторих, світлих приміщеннях в районах Позняки, Оболонь. Ми створили умови, в яких крихітка буде щасливою. Розвиваємо таланти, соціалізуємо, готуємо до школи, вчимо добру, розумінню. Забезпечуємо формування успішної особистості.

У нас працюють досвідчені викладачі, які люблять дітей. Ми всі тут маленька сім'я, ставимося до всіх малюків, як до своїх. Використовуємо передові програми навчання, надаємо дітям можливість самостійного вибору.

Що дає дитячий розвиваючий центр?

Одна з основних місій центру – соціалізація дитини. Чим раніше малюк почне взаємодіяти з однолітками і вихователями, тим краще він адаптується до соціуму.

Заняття поза домом, в колі однолітків, з грамотними фахівцями створює для дітей сприятливе середовище навчання. Дитячий центр допомагає малюкові визначитися, яка сфера подобається: танці або спів? А може йому даються іноземні мови? Виявивши таланти кіндера, батькам залишиться підтримувати їх розвиток.

Напрямки навчання центру

Наш центр раннього розвитку дитини приймає малюків вже з 1 року 6 місяців. На заняттях кіндер пізнає світ, отримує новий досвід, необхідний для гармонійного зростання.

Важливо раніше почати вивчення іноземних мов. У нас займаються англійською, французькою або німецькою на вибір. Уроки проводяться в ігровій, розважальній формі. Так малюки не нудьгують і природно схоплюють весь матеріал.

Живопис також користується популярністю серед дітей. Крім розвитку фантазії і творчості у них добре працює дрібна моторика. Тим, хто хоче розвинути логіку підійде клуб ментальної арифметики.

Не забуваємо і про фізичний стан дітей. На вибір вони можуть займатися танцями або карате. Це подарує спритність, гнучкість, координацію і зміцнить загальне здоров'я. Кому не до вподоби фізичні навантаження, може спробувати себе в співі.

Невеликі групи дозволяють викладачам приділити кожній дитині максимум уваги, вчасно виявити здібності, допомогти в їх розкритті. Групи формуються відповідно до віку дітей. Взаємодія з однолітками позитивно впливає на малюків, вони відчувають себе вільно і комфортно.

Уроки проходять в середньому годину 2-3 рази на тиждень. Коло предметів постійно розширюється, відповідно до запитів дітей та батьків.

Якщо у малюка проблеми з дикцією, центр розвитку дитини надає індивідуальні заняття з логопедом.

А хто не почав вчасно готувати чадо до 1 класу, можуть віддати кіндера на експрес-підготовку до школи.

Що б не обрала дитина, надамо їй максимальну підтримку в нашій чарівній дитячій країні.

Розклад уроків і ціни дізнавайтеся на сторінках вподобаних напрямків навчання.