Топ українських письменників для дітей від 2 років

Багато людей почали забувати про існування книжок. Кожного дня ми читаємо новини, різні пости у соціальних мережах, дивимося фільми або серіали. А намагаючись покласти дитину спати, частіше вмикаємо в YouTube казку або мультик і займаємося своїми справами. А чому б не проводити кожного дня 30 хвилин з вашою дитиною за книжкою? Книжки допомагають удосконалити ваше мовлення та збагатити словниковий запас.

Слухаючи вас, дитина розвиває навички красномовства, навчиться сприймати інформацію наслух. Щоденний ритуал читання розвиває емоційний інтелект та уяву. При читанні книги дитина змушена докласти власних зусиль, аби уявити картинку, відобразити враження від прочитаного.

«Країна Дитинства» підготувала список сучасних дитячих книжок українських письменників для спільного читання.

«Мері» Олександра Дерманського

Олександр Дерманський — чи не найталановитіший в Україні молодий дитячий письменник. Книги дивує неймовірним сюжетом та простотою мовлення.

«В країні сонячних зайчиків» Всеволода Нестайка

Один з найбільш прославлених українських письменників і класик дитячої літератури. Всі книги та оповідання Всеволода Нестайка відрізняються яскравими персонажами, веселими і захоплюючими пригодами, гумором, повчальними історіями, які виховують позитивні якості.

«Зайчикова книжечка» Івана Андрусяка

Іван Андрусяк — поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, перекладач, редактор. Знаменита дитяча книга зібрала в собі чималу кількість віршованих казок. Вони покликані розвивати ритміку дитини та образність.

«Папужка» Оксани Лущевської

«Папужка» — не просто книга, а справжнісінька інтерактивна гра, під час якої діти вивчають букви та цифри.

«Коротунчик» Олега Чаклуна

Книжка-картинка, котра занурить в атмосферу дивовижних дитячих пригод та навчить дітей дарувати добро та тепло оточуючим.

«Ліза та її сни» Івана Малковича

Книга з казковою історією не лише розважить дітей, а й допоможе розвивати творчий смак та познайомить з мистецтвом наймолодших читачів.

«Азбука доброти» Наталії Чуб

Вправи для тренування пам'яті, розвиток дрібної моторики, а також засвоєння перших знань про здоров'я, науку та бізнес — найдорогоцінніше, що містять книги Наталії Чуб.

«Казка про старого Лева» Мар’яни Савки

Не знаєте як розважити дітей в зимову пору? Перші сторінки казки відкриють шлях до фантастичних зимових пригод.

Читайте, навчайтеся та надихайтеся разом з діточками! А своїми враженнями від прочитаного діліться на сторінках «Країни Дитинства».