Топ-10 подарунків на Новий рік дітям

Погодьтеся, хороший новорічний подарунок не тільки закриває певні потреби або задовольняє бажання близької нам людини, а й несе, в першу чергу, атмосферу затишку та свята. Подарунок на Новий рік або на Різдво покликаний дарувати радість, тепло і турботу людині, яка приймає ваш подарунок. Але що ж дарувати на Новий рік дітям? – питання, яке турбує батьків сучасних діток. Що хочуть діти на Новий 2020 рік знають вихователі в садку «Країна Дитинства», адже малюки вже написали лист Санті та з нетерпінням чекають здійснення їх бажань.

Що подарувати дитині на Новий рік?

Проаналізувавши побажання дітей «Країни Дитинства», ми виділили найкорисніші розвиваючі подарунки.

1. Домашній улюбленець. Як відомо, діти люблять піклуватися про оточуючих, тому більшість малюків мріють про домашніх тварин: собаку, кішку, рибки, хом'яка… Вибрати домашнього улюбленця можна виходячи з ваших можливостей і умов. Догляд за твариною допоможе виховати в дітях почуття відповідальності, любов до природи.

2. Музична іграшка – найпопулярніша серед товарів для дитячого розвитку і дозвілля. Такі іграшки здатні удосконалити музичний смак і фонематичний слух дитини, вивчити літери, цифри, слова. Для комплексного розвитку малюків можна купити двомовну іграшку, наприклад, яка розмовляє українською та англійською мовами.

3. Пупс – мрія кожної дівчинки від 2 до 6 років. А лялька, яка розмовляє – один з кращих варіантів для новорічного подарунка.

4. Машинка або залізниця – найзаповітніше бажання для хлопчиків дошкільного віку.

5. Набір для дитячої творчості допоможе розвинути потенціал дитини, дрібну моторику та творчі здібності. Для початку варто визначити, чим любить займатися дитина: малюванням або ліпленням?

6. Lego – популярний розвиваючий конструктор, який хочуть всі діти без винятку.

7. Санки підійдуть для дітей будь-якого віку і подарують невимовну радість спільного проведення часу не тільки малюкам, але і їхнім батькам.

8. Ikea Mammut. Якщо у вас немає столика для розвиваючих занять, саме час облаштувати дитячий куточок для творчості і харчування. Стандартний набір з двох стільців і столу – корисний новорічний подарунок.

9. Іграшкові музичні інструменти розвивають геніальних і творчих дітей. Великий вибір іграшок дозволить батькам вибрати найоптимальніший варіант для подарунка на Новий рік.

10. Інтерактивний пазл для дітей варто підбирати, враховуючи вік вашої дитини.

Ваша дитина відвідує садок? Будьте впевнені, малюк захоче подарувати щось на Новий рік своїм одноліткам. А тому з подарунком для друзів дитини потрібно визначитися заздалегідь.

Який варіант подарунків підійде для дітей в групі?

Ідеї подарунків для дітей до Нового року Якщо ви готуєте разом з малюком подарунки для його друзів, швидше за все, хочете щоб подарована річ була недорогою, але цікавою і корисною. Дуже часто наші діти плутають свої бажання з побажаннями інших дітей. В цьому випадку, батькам важливо навчити малюка спілкуватися з однолітками і прислухатися до їхніх слів.

Оздоблене новорічне печиво, бокс для їжі, теплі носочки з новорічною тематикою, зефірки, какао, інтерактивна книга або набори для дитячої творчості – універсальні варіанти подарунків дітям на Новий рік для будь-якого віку. Якщо малюк хоче подарувати подарунок всім друзям в садку, можна купити настільну гру, враховуючи вік дітей або конструктор, який об'єднає їх в команду і стане корисним розвиваючим подарунком.

Як здивувати дитину простими, але атмосферними новорічними подарунками? Неосяжне захоплення у дітей викликає навіть сама презентація подарунка – пакування та оригінальні привітання. Кращий подарунок для щасливих дітей – любов та увага батьків. Прислухайтеся до бажань малюка і ви завжди зможете знайти відповідь на питання: а що ж подарувати?