Команда професіоналів

Мальцева Тетяна Юріївна

Директор
Освіта: КУ імені Бориса Грінченка, Педагогічний інститут, спеціалізація «дошкільна освіта»
КУ імені Бориса Грінченка, Факультет інформаційних технологій та управління, спеціальність «Управління навчальним закладом»

Навчання та виховання дітей – моє покликання та улюблена робота. Кожна людина вчиться новому щоденно протягом життя. Отримані знання необхідні нам для успішної самореалізації. І завдання педагога прищеплювати не тільки загальнолюдські цінності, навчати необхідним навичкам, а й формувати вміння щохвилини засвоювати корисну інформацію з оточуючого світу, вирішувати життєві питання. Тільки комплексний підхід до формування особистості є дієм у виховання справжньої людини.

Тичина-Лазаренко Олена Валентинівна

Головний методист
Освіта: Київський міський педагогічний університет ім. Бориса Грінченка. Київський педагогичний колледж ім. К.Д. Ушинського.

Педагогічний стаж: 18 років

Автор власної програми з підготовки дітей до школи. Автор учбового семінару-практикуму «Розвиток творчих здібностей дітей засобами пісочної анімації», учасник арт-перформансу «Фестиваль писанок 2017»Прослухала тренінг «Як відкрити та зробити найкращим свій центр розвитку дітей», закінчила курси комп’ютерного дизайну.

Я прибічник гармонійного розвитку дитини, тому до процесу навчання завжди підходжу творчо. Якщо дитину зацікавити, якщо запалити вогники в її очах, то і сам потім отримуєш задоволення від своєї роботи. А я люблю працювати тільки із задоволенням.
«У справжнього вчителя — найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу.»
А.С. Макаренко

Шестакова Леся Юріїївна

Методист з іноземних мов
Освіта: вища педагогічна
Київський національний лінгвістичний університет

Педагогічний стаж: 5 років

Життєва позиція : "Будь добрим з усіма, і тобі добро повернеться вдвічі"

"Кожна дитина - це особистість, з беліччю талантів та здібностей. Одна з яких, володіння іноземними мовами. Відкриваючи в дитині цей дар, ти занурюєш її в іншу культуру, збагачуючи її власний всесвіт. Дитина росте і розвивається, а вчитель спостерігає і радіє."

Сініпостіл Лілія Леонідівна

Психолог
Освіта:
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, викладач психології, психолог за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра

Міжнародний інститут розвитку (студія В.Гусєва), гештальт-терапевт

Київський інститут гештальту та психодрами, дитячий психолог

Досвід роботи – 13 років

«Твоє життя – не проблема, яку потрібно вирішити, а подарунок, який потрібно розкрити» (Вейн Міллер).
Світ навколо нас є саме таким, яким є…В ньому існує абсолютно все…Якась його частина нас не радує, не влаштовує, ображає, гнівить, ранить... І можна витратити своє життя на опір, боротьбу, спроби підкорити чи контролювати світ. А можна прийняти його як дар і спрямувати зусилля на пошуки свого місця в ньому, своєї радості, гармонії, свого шляху любові…Вибір за нами. Все можливо - бо у світі існує абсолютно все…

Амеліна Олена Анатоліївна

Керівник філії
Освіта: вища педагогічна.

Педагогічний стаж: понад 10 років.

Опанувала програму семінару у повному обсязі «Методична робота в дитячих центрах та садочках». Прослухала тренінг «Казкотерапія як інструмент педагога». Організатор творчих майстер-класів.

Педагогічне кредо: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості» (В.О. Сухомлинський). Педагог – це не тільки Божий дар, але й дуже відповідальна та наполеглива праця, і серце, віддане дітям.

«На мою думку, завдання кожного вихователя – зробити процес навчання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Ми прагнемо розвивати у кожної дитини неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Спілкування з дітками дає мені силу, творче натхнення, радість життя, надію на те, що я буду чимось корисна для майбутнього покоління.»

Белікова Наталія Сергіївна

Керівник філії
Освіта: вища економічна.

Стаж: більше 15 років;

Життєва позиція: "Діти прикрашають наше життя та наповнюють його змістом, дають сили та наповнюють серця любов'ю. Це найцінніший подарунок від Бога"

"В роботі люблю бачити результат, а це посмішки дітей та батьків. Тоді розумієш, що все, що ти робиш не даремно."

Кононенко Оксана Володимирівна

Керівник філії
Освіта: вища економічна.

Стаж: 20 років

Життєва позиція: Я люблю дітей і отримую задоволення від відчуття участі в тому, як вони змінюються, розвиваються, стають товариськими, навчаються взаємодіяти один з одним.

«У своїй роботі ціную можливість приносити користь людям. Для мене дуже важливо знати, що моє життя, мої зусилля, таланти та здібності спрямовані на підтримку та служіння іншим. Тоді все для мене набирає особливого, глибоко змісту. На мою думку, найбільш потрібним та відповідальним є присвячувати свої старання дітям. Бо саме вони є нашим майбутнім.»

Ніфталіїва Ольга Зиновіївна

Керівник філії
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: більше 10 років.
Життєве кредо: «Я вважаю, що ні в якому навчальному закладі освіченою людиною стати не можна. Але у всякому добре поставленому навчальному закладі можна стати дисциплінованою людиною та набути навички, які стануть в нагоді в майбутньому, коли людина поза стінами навчального закладу стане утворювати себе сама.» (М. Булгаков)
Найкращий спадок, який ми можемо залишити дітям це здатність самостійно прокладати собі шлях.

Балта Світлана Анатоліївна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Закінчила курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Педагогічний стаж: 11 років.

Опанувала програми семінару «Методична робота в дитячих центрах та садочках» та тренінгу з арт-терапії «Казкотерапія для дошкільників»;

Автор тренінгів для педагогів «Країни Дитинства» «Методика М. Зайцева», «Методика Г.Домана», «Дидактичні ігри: особливості виготовлення, використання, проведення», «Пісеньки Желєзнових», «Палички Дж. Кюізенера. Що це і ях їх використовувати. Ідеї ігор та вправ», «Ігри з логічними блоками Золтана Дьєнеша».

Життєва позиція: «Любов виникає з любовi; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю» Григорій Сковорода

«Дитина приходить у цей світ, нічого про нього не знаючи. І ми - педагоги - повинні допомогти малюкові відкрити, побачити, зрозуміти все прекрасне, що нас оточує. Людина від природи має безліч здібностей і талантів, які треба розкривати і розвивати. Я бачу свою відповідальну місію в тому, щоби допомагати маленьким людям, які ще зовсім нещодавно прийшли на землю, відкрити для себе красу навколишнього світу та багатство власного серця.»

Бучинська Наталія Валентинівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Університет ім. М.П. Драгоманова;
Коледж ім. К.Д. Ушинського;
Закінчила курси підвищення кваліфікації – інститут Б. Грінченка.

Педагогічний стаж: 10 років.
Співавтор тренінгів для педагогів: «Кубики Зайцева»; методика Глена Домана; навчальний семінар – практикум Sand art (малювання піском на склі).

Педагогічне кредо: «Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.»

«Робота з дітьми – надзвичайно захоплюючий процес! Звісно, він вимагає багато енергії, сильної самовіддачі. Але щаслива дитина, сповнена радості, захоплена красою навколишнього світу, новизною того, що вона дізналася – це найкраща винагорода вихователя! Я прагну подарувати дітям частинку власного серця. Бажаю, аби маленькі вихованці відчували себе по-справжньому любленими!»

Шинкаренко Вікторія Олександрівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: 7 років.

Життєва позиція: «Дивитися тільки вперед і ні кроку назад».

«Дитина, з’явившись на світ, довіряє і слідує за дорослим. Тому, працюючи з дітками, я працюю в першу чергу над собою, постійно вдосконалюючись. Педагог, якому довірили найбільший скарб – дитину, несе велику відповідальність і в першу чергу має створити всі умови для того, щоб дати їй найкраще в світі, допомогти знайти свою місію і розкрити свої таланти».

Ковярова-Кузьменко Ольга Іванівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

Педагогічний стаж: більше 10 років.

Життєва позиція: "Кожна дитина - неповторна та унікальна особистість. Задача педагога – відкрити цю особистість світу! Любити дітей для меня значит дарувати їм ласку, ніжність та доброту."

Червенко Ярослава Петрівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педагогічний стаж: 6 років.

Життєве кредо: "Дитинство - це незабутній, неповторний та найважливіший етап життя. Дошкільний вік - це фундамент, на якому стоїть весь життєвий шлях людини. Тому так важливо акцентувати увагу саме на особистості дитини, на його інтересах, бажаннях та потребах перед амбіціями дорослих"

Найкраща команда педагогів та вихователів!

Колектив «Країни Дитинства» – це дружна родина, в колі якої зібрані помічники вихователів, вихователі та педагоги виключно найвищої категорії. Ми турбуємося про якість освітньо-виховного процесу, тому визначаємо найбільш вимогливі стандарти для персоналу.

Таким чином «Країна Дитинства» – це садочок, де працюють професіонали своєї справи – талановиті, освіччені, енергійні та творчі вихователі і педагоги. Люди, які дарують частинку свого серця діткам.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!