Команда професіоналів

Кузько Лариса Вікторівна

Директор
Освіта: вища педагогічна та вища юридична
Кваліфікація: магістр, викладач педагогіки, юрист.
Університет ім. М.П. Драгоманова;
Національна академія внутрішніх справ;
Коледж ім. К.Д. Ушинського.

Педагогічний стаж: 12 років. З них 7 років обіймала керівну посаду у дитячих центрах.

За покликом серця і своєї душі стала педагогом.
Для мене бути причетною до розвитку і виховання дітей є сенсом мого життя і моєю роботою.
Ставлю високі вимоги до себе, прагну стати хорошим керівником, організатором, справжнім лідером. Постійно вчуся, читаю, самовдосконалююся.
Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника - це уміння створити такий колектив, де кожен працює за покликом душі, професійно і грамотно виконує свою роботу.
Педагогічний колектив, який я очолюю, складається з справжніх професіоналів, людей, які люблять свою справу, роблять її з натхненням, їх очі горять, а серця відкриті.
Мережа дитячих садочків «Країна дитинства» завжди готова поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками.
Ми найкращі у своїй справі, приєднуйтесь!

Тичина-Лазаренко Олена Валентинівна

Заступник директора - головний методист
Освіта: Київський міський педагогічний університет ім. Бориса Грінченка. Київський педагогичний колледж ім. К.Д. Ушинського.

Педагогічний стаж: 18 років

Автор власної програми з підготовки дітей до школи. Автор учбового семінару-практикуму «Розвиток творчих здібностей дітей засобами пісочної анімації», учасник арт-перформансу «Фестиваль писанок 2017»Прослухала тренінг «Як відкрити та зробити найкращим свій центр розвитку дітей», закінчила курси комп’ютерного дизайну.

Я прибічник гармонійного розвитку дитини, тому до процесу навчання завжди підходжу творчо. Якщо дитину зацікавити, якщо запалити вогники в її очах, то і сам потім отримуєш задоволення від своєї роботи. А я люблю працювати тільки із задоволенням.
«У справжнього вчителя — найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу.»
А.С. Макаренко

Шестакова Леся Юріїївна

Методист з іноземних мов
Освіта: вища педагогічна
Київський національний лінгвістичний університет

Педагогічний стаж: 4 роки

Життєва позиція : "Будь добрим з усіма, і тобі добро повернеться вдвічі"

"Кожна дитина - це особистість, з беліччю талантів та здібностей. Одна з яких, володіння іноземними мовами. Відкриваючи в дитині цей дар, ти занурюєш її в іншу культуру, збагачуючи її власний всесвіт. Дитина росте і розвивається, а вчитель спостерігає і радіє."

Амеліна Олена Анатоліївна

Адміністратор
Освіта: вища педагогічна.

Педагогічний стаж: понад 10 років.

Опанувала програму семінару у повному обсязі «Методична робота в дитячих центрах та садочках». Прослухала тренінг «Казкотерапія як інструмент педагога». Організатор творчих майстер-класів.

Педагогічне кредо: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості» (В.О. Сухомлинський). Педагог – це не тільки Божий дар, але й дуже відповідальна та наполеглива праця, і серце, віддане дітям.

«На мою думку, завдання кожного вихователя – зробити процес навчання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Ми прагнемо розвивати у кожної дитини неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Спілкування з дітками дає мені силу, творче натхнення, радість життя, надію на те, що я буду чимось корисна для майбутнього покоління.»

Амеліна Ольга Анатоліївна

Адміністратор
Освіта: вища економічна.

Стаж: більше 10 років;

Життєва позиція: «Немає нічого дорожчого, кращого та бажанішого в цьому світі за дітей. Діти приносять в наше життя радість, щастя, повноту, гармонію. Діти вчать нас життєвої мудрості, дарують нам сенс життя, живлять нас силою та енергією.»

«Я вважаю, що дитина – надзвичайна цінність. Це справжнє диво, яке, подібно до маленької зернинки, чекає на свій час. І працюючи із дітьми уподібнюєшся до садівника. Коли приходиш до зернятка дитячого серця і піклуєшся про нього, поливаєш його живильною водою любові – то воно проростає, зрощується, розквітає. І всією своєю професійною діяльністю я прагну бути «дбайливим садівником» у саду прекрасних дитячих сердець.»

Кононенко Оксана Володимирівна

Адміністратор
Освіта: вища економічна.

Стаж: 20 років

Життєва позиція: Я люблю дітей і отримую задоволення від відчуття участі в тому, як вони змінюються, розвиваються, стають товариськими, навчаються взаємодіяти один з одним.

«У своїй роботі ціную можливість приносити користь людям. Для мене дуже важливо знати, що моє життя, мої зусилля, таланти та здібності спрямовані на підтримку та служіння іншим. Тоді все для мене набирає особливого, глибоко змісту. На мою думку, найбільш потрібним та відповідальним є присвячувати свої старання дітям. Бо саме вони є нашим майбутнім.»

Балта Світлана Анатоліївна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Закінчила курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Педагогічний стаж: 11 років.

Опанувала програми семінару «Методична робота в дитячих центрах та садочках» та тренінгу з арт-терапії «Казкотерапія для дошкільників»;

Автор тренінгів для педагогів «Країни Дитинства» «Методика М. Зайцева», «Методика Г.Домана», «Дидактичні ігри: особливості виготовлення, використання, проведення», «Пісеньки Желєзнових», «Палички Дж. Кюізенера. Що це і ях їх використовувати. Ідеї ігор та вправ», «Ігри з логічними блоками Золтана Дьєнеша».

Життєва позиція: «Любов виникає з любовi; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю» Григорій Сковорода

«Дитина приходить у цей світ, нічого про нього не знаючи. І ми - педагоги - повинні допомогти малюкові відкрити, побачити, зрозуміти все прекрасне, що нас оточує. Людина від природи має безліч здібностей і талантів, які треба розкривати і розвивати. Я бачу свою відповідальну місію в тому, щоби допомагати маленьким людям, які ще зовсім нещодавно прийшли на землю, відкрити для себе красу навколишнього світу та багатство власного серця.»

Бучинська Наталія Валентинівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Університет ім. М.П. Драгоманова;
Коледж ім. К.Д. Ушинського;
Закінчила курси підвищення кваліфікації – інститут Б. Грінченка.

Педагогічний стаж: 10 років.
Співавтор тренінгів для педагогів: «Кубики Зайцева»; методика Глена Домана; навчальний семінар – практикум Sand art (малювання піском на склі).

Педагогічне кредо: «Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.»

«Робота з дітьми – надзвичайно захоплюючий процес! Звісно, він вимагає багато енергії, сильної самовіддачі. Але щаслива дитина, сповнена радості, захоплена красою навколишнього світу, новизною того, що вона дізналася – це найкраща винагорода вихователя! Я прагну подарувати дітям частинку власного серця. Бажаю, аби маленькі вихованці відчували себе по-справжньому любленими!»

Шинкаренко Вікторія Олександрівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: 7 років.

Життєва позиція: «Дивитися тільки вперед і ні кроку назад».

«Дитина, з’явившись на світ, довіряє і слідує за дорослим. Тому, працюючи з дітками, я працюю в першу чергу над собою, постійно вдосконалюючись. Педагог, якому довірили найбільший скарб – дитину, несе велику відповідальність і в першу чергу має створити всі умови для того, щоб дати їй найкраще в світі, допомогти знайти свою місію і розкрити свої таланти».

Іваненко Наталія Вольдемарівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

Педагогічний стаж: 9 років.

Життєве кредо: У житті потрібно любити те, чим займаєшся і займатися тим, що любиш.

"У житті я найбільше люблю працювати з дітьми, допомагати їм ставати щасливішими, сміливішими, розумнішими... Велике щастя бачити, як діти рік за роком ростуть та мудрішають, і самій рости та мудрішати разом з ними."

Петрович Марина Анатоліївна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

Педагогічний стаж: 4 роки.

Життєве кредо: "Януш Корчак говорив: "Людина починається з дитинства. А потім усе життя зберігає в душі частку дитячості. Вона подумки повертається в дитинство, як повертаються на Батьківщину". Моє прагнення як педагога полягає в тому, щоб наповнити пам'ять майбутніх дорослих теплими спогадами про садочок, ґрунтовними знаннями про навколишній світ, радістю, дружбою, турботою та підтримкою, щоб згадка про дитячі роки гріла душу кожного вихованця."

Голуб Світлана Юріївна

Керівник Центру раннього розвитку
Освіта - НДУ ім. Гоголя (психологія)

Педагогічний стаж - більше 3х років

Я вважаю, що головне - навчити дитину думати, а не знати. Навчити її розуміти свої почуття, направляти думки, виражати свої творчі пориви. Адже у кожному малюку живе необуздана геніальність, якою просто потрібно навчити керувати. І ще, самому можна багато чому навчитися у дитини.

Педагогічне кредо: «Ви говорите: діти мене втомлюють. Ви праві. Ви пояснюєте: потрібно опускатись до їх понять. Опускатись, нахилятись, згинатись, стискатись. Помиляєтесь. Не через те ми втомлюємось, а через те, що потрібно піднятися до їх почуттів. Піднятися, стати навшпиньки, тягнутися. Щоб не образити.» (Я. Корчак)

Найкраща команда педагогів та вихователів!

Колектив «Країни Дитинства» – це дружна родина, в колі якої зібрані помічники вихователів, вихователі та педагоги виключно найвищої категорії. Ми турбуємося про якість освітньо-виховного процесу, тому визначаємо найбільш вимогливі стандарти для персоналу.

Таким чином «Країна Дитинства» – це садочок, де працюють професіонали своєї справи – талановиті, освіччені, енергійні та творчі вихователі і педагоги. Люди, які дарують частинку свого серця діткам.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр раннього розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!