Уроки вокалу

Уроки вокалу

У вашій дитині ховається справжній артист? Мрієте вийти за рамки домашніх концертів? Розвинути талант свого чада і показати його всьому світу? Приходьте на заняття в вокальну студію “Країни Дитинства”!

Тільки у нас ваша дитина зможе повністю реалізувати свій вокальний потенціал, отримати перший досвід виступу на публіці.

На заняттях дитина вчиться красиво і вільно співати; розвиває почуття ритму, гнучкість і «витривалість» голосу, чітку дикцію і артикуляцію; розширює діапазон голосу і вирівнює його регістри. Діти вчаться виконувати пісні з точки зору акторської майстерності за допомогою прийомів і засобів художньої виразності, яка притаманна тому чи іншому музичному жанру; позбавляються сором’язливості та внутрішньої замкнутості на сцені.

Заняття включає в себе постановку голосу, роботу над диханням, правильний догляд за голосом, вироблення корисних вокальних звичок.

Всі заняття проходять з використанням професійної апаратури. Ми надаємо дітям можливість підготувати диск з професійно записаної композицією, яку вони зможуть прослухати в будь-який час разом з батьками. І хто знає, може бути пісня, яку Ваша дитина запише в нашій студії, стане для нього першим кроком до Євробачення.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!