Уроки вокалу

Уроки вокалу

Навчимо співати серцем!

У вашій дитині ховається справжній артист? Мрієте вийти за рамки домашніх концертів? Розвинути талант свого чада і показати його всьому світу? Приходьте на заняття в вокальну студію «Країни Дитинства»!
Тільки у нас ваша дитина зможе повністю реалізувати свій вокальний потенціал, отримати перший досвід виступу на публіці.
На заняттях дитина вчиться красиво і вільно співати; розвиває почуття ритму, гнучкість і «витривалість» голосу, чітку дикцію і артикуляцію; розширює діапазон голосу і вирівнює його регістри. Діти вчаться виконувати пісні з точки зору акторської майстерності за допомогою прийомів і засобів художньої виразності, які притаманні тому чи іншому музичному жанру; позбавляються від сорому і внутрішньої замкнутості на сцені.
Урок включає в себе постановку голосу, роботу над диханням, правильний догляд за голосом, вироблення корисних вокальних звичок.
Всі заняття проходять з використанням професійної апаратури. Ми надаємо дітям можливість підготувати диск з професійно записаною композицією, яку вони зможуть прослухати в будь-який час разом з батьками. І хто знає, може пісня, яку ваша дитина запише в нашій студії, стане для неї першим кроком до Євробачення.

Запрошуємо на безкоштовне прослуховування!

Вік: з 4-х років (в залежності від результатів прослуховування)
Тривалість заняття: 45 хв.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!