Творча студія

Творча студія

Країна дитинства за творче самовираження! На заняттях у нашій студії дитина зможе відчути всю свободу і широту творчої думки! Маса матеріалів, прийомів і способів висловити свій внутрішній світ допоможуть їй в цьому.

  • Малювання на воді – ебру
  • Малювання піском на склі
  • Живопис
  • Плетіння з бісеру
  • Ліплення
  • Різноманітні поробки та багато-багато іншого.

Заняття творчістю допомагають розвинути дрібну моторику рук (що напряму пов’язано з розвитком мови), образне мислення, уяву і фантазію. Навчають концентрувати увагу, помічати найменші дрібниці навколишнього світу та створювати справжні шедеври. Творчій процес допомагає зняти напругу, позбутися стресу та внутрішньої напруги.

Набір в студію проводітся з 4х років.

Малювання на воді Ебру – це дивовижне турецьке мистецтво, яке дозволяє створювати яскраві барвисті картини на воді.

Суть технології полягає в тому, що спочатку зображення створюється фарбами на поверхні води. Потім його можна переносити на інші поверхні – папір і тканини, дерево і скло, а також на кераміку.

Малювання на воді дає діткам можливість реалізуватися у творчій сфері, відчути себе художниками і отримати справжнє задоволення від мистецтва. Картини завжди виходять незвичайними, кожен рух шилом або гребенем створює неповторний образ. Наші малюки щоразу отримують величезне задоволення на таких заняттях!

Малювання піском на склі – це незвичайне мистецтво створення картин за допомогою піску. В процесі використовується підсвічування скла, яке створює атмосферу таємничості та чаклунства. Картини виходять дуже живими.

Малювання піском – це можливість висловити свої почуття та емоції без слів, це політ фантазії і внутрішні переживання.

Мистецтво малювання піском відрізняється від звичайного малювання на аркуші паперу тим, що в даному процесі творчості зникає страх намалювати щось не так, як хотілося і зіпсувати малюнок.

 Малювання піском розвиває дрібну моторику, координацію рухів, розкриває творчий потенціал. Пісок – це природний матеріал, з яким приємно працювати. Він сам підказує що з ним треба робити – сипати, м’яти і т.д.

Процес малювання піском допомагає розслабитися, зняти стрес і внутрішнє напруження.

Малювання на холсті – захоплююче мистецтво, що дозволяє малюкам відчути себе справжніми художниками. Фарби, полотно, кисточки – діти просто світяться щастям, коли бачать цілий набір цих інструментів перед собою. І головне – інструментарій повністю в їхньому розпорядженні!

Плетіння з бісеру – гарний спосіб розвинути дрібну моторику рук та уяву! Дітки вчаться виплітати із бісеру красиві вироби, які потім ще довгі роки радуватимуть мам і тат вдома.

Ліплення – чудовий спосіб надати об’ємної форми дитячим фантазіям! Під час ліплення малеча захоплено створює свої перші шедеври, перетворюючи казку своєї уяви на життя!

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!