Smart Kids
Про садочок

Дитячий садок Smart Kids – нове покоління у сфері виховання щасливих дітей!

Особливістю дитячого садочку Smart Kids є поглиблене вивчення англійської мови. Діти щоденно вивчають англійську мову на заняттях та прогулянці, за авторською білінгвальною  програмою, включаючи заняття з носіями мови.

В першій половині дня вихователі проводять різноманітні заняття: від ранкової руханки до театральних постанов чи дослідницьких проектів.

У другій половині дня проводяться заняття з французької мови, танцювальні чи творчі студії, пісочна анімація, творчість «Ебру» та ін.

Безпека

Вхід на територію тільки за перепустками. Цілодобово ведеться відеонагляд за територією, діти знаходяться під наглядом  вихователів і ніколи не залишаються наодинці.

Коротко про наші переваги:

  • Зручне місцерозташування (власна будівля, озеленена територія, відсутність поблизу доріг та машин);
  • Повноцінна спальна кімната та спальні місця;
  • Сучасні обладнані майданчики на свіжому повітрі;
  • Комфортні, світлі та просторі ігрові зони та зони навчання;
  • Високий рівень підготовки до школи;
  • Дитячий психолог у штаті;
  • Авторська програма навчання, що включає в себе найкращий досвід передових методик та сучасні новинки в галузі навчання;
  • Навчання в ігровій формі та проектній діяльності;
  • Кількість дітей у групах: 16-18.
  • Логопед (за необхідності);
  • Групи повного та неповного дня відвідування;
  • Автономна система вентиляції та опалення;
  • Всі групи обладнані зволожувачем повітря та кондиціонерами;
  • Навчання фінансової грамотності дітей;
  • Ліпка, живопис, техніка Ебру, музичні заняття, вокал, хореографія та інше.

Приймаємо дітей з 2-х років!

Наші переваги:
Англомовне середовище
Англомовне середовище
Власна кухня
Власна кухня
Розширена програма раннього розвитку дітей
Розширена програма раннього розвитку дітей
Підвищена інтенсивність підготовки до школи
Підвищена інтенсивність підготовки до школи
Впорядковані ігрові майданчики
Впорядковані ігрові майданчики
Новий ремонт з матеріалів серії  «ECOkinds»
Новий ремонт з матеріалів серії «ECOkinds»
Розклад
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-09:45
Цікава математика / Англійська мова
09:45-10:20
Ігрова діяльність
10:20-10:30
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Полуденок
15:20-15:40
Творча майстерня
15:40-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Ігрова діяльність
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Розвиток дрібної моторики
17:30-18:00
Прогулянка/театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-09:45
Весела грамота / Англійська мова
09:45-10:20
Ігрова діяльність
10:20-10:30
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Полуденок
15:20-15:40
Сенсорика
15:40-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Конструювання
16:30-17:00
Музична скарбничка
17:00-17:30
І вечеря
17:30-18:00
Прогулянка / Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-09:45
Цікава математика / Англійська мова
09:45-10:20
Ігрова діяльність
10:20-10:30
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Полуденок
15:20-15:40
Ігрова діяльність
15:40-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Творча майстерня/французька мова
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Розвиток дрібної моторики
17:30-18:00
Прогулянка / Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-09:45
Весела грамота / Англійська мова
09:45-10:20
Ігрова діяльність
10:20-10:30
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Полуденок
15:20-15:40
Сенсорика
15:40-16:00
Ігрова діяльність
16:00-16:30
Конструювання
16:30-17:00
Музикальна скарбничка
17:00-17:30
І вечеря
17:30-18:00
Прогулянка /Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-09:45
Англійська Мова (Story time/thetre)
09:45-10:20
Ігрова діяльність
10:20-10:30
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Полуденок
15:20-15:40
Ігрова діяльність
15:40-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Творча майстерня/французька мова
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Розвиток дрібної моторики
17:30-18:00
Прогулянка / Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Цікава математика / Game time
10:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Сенсорний розвиток
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Весела грамота / Англійська мова
10:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Розвиток дрібної моторики
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток + соціально – моральне виховання
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Конструювання
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Цікава математика / Game time
10:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Художня література
16:30-17:00
І вечеря
17:00-18:00
Творча майстерня/Французька мова
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Весела грамота / Англійська мова
10:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Ігрова діяльність
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток + соціально – моральне виховання
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
І вечеря
17:00-18:00
Сенсорний розвиток/Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Логіка, ейдетика / Англійська мова
10:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Розвиток дрібної моторики
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Художня література
16:30-17:00
І вечеря
17:00-18:00
Творча Майстерня/Французька мова
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Цікава математика / Англійська мова
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:10-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Мовленнєвий розвиток+ соціально – моральне виховання
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
І вечеря
16:30-17:00
Творча майстерня / Французька мова
17:00-17:30
Робота в зошиті / Графічний диктант
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Основи грамоти / Game time
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:10-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Музичне зняття
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Конструювання
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Художня література
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Цікава математика / Англійська мова
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:10-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Мовленнєвий розвиток+ соціально – моральне виховання
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Логічні ігри
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Основи грамоти. Робота в зошиті / Англійська мова
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:10-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Музичне зняття
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Робота в зошиті
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:10
Англійська мова/ Логічні ігри, ТРВЗ
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:10-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-16:00
Творча майстерня / Французька мова
15:30-15:40
Полуденок
16:00-16:30
Конструювання 
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Художня література
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:00-09:45
Цікава математика
09:45-10:30
Англійська мова
10:30-10:40
Ланч
10:40-12:10
Прогулянка
12:20-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:20
Графічний диктант, Розумні тести
16:20-16:50
Фізкультура
16:50-17:10
І вечеря
17:10-17:40
Художня література
17:40-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:00-09:45
Основи грамоти. Письмо
09:45-10:30
Англійська мова
10:30-10:40
Ланч
10:40-12:10
Прогулянка
12:20-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:20
Мовленнєвий розвиток + соціально – моральний розвиток
16:20-16:50
Пізнаю світ
16:50-17:10
І вечеря
17:10-17:40
Конструювання
17:40-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:00-09:45
Цікава математика
09:45-10:30
Англійська мова
10:30-10:40
Ланч
10:40-12:10
Прогулянка
12:00-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:20
Графічний диктант, розумні тести
16:20-16:50
Фізкультура
16:50-17:10
І вечеря
17:10-17:40
Робота в зошиті
17:40-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:00-09:10
Розумні тести
09:10-10:30
Основи грамоти. Письмо / Англійська мова
10:30-10:40
Ланч
10:40-12:10
Прогулянка
12:20-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Фізкультура
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Креативний розвиток
16:00-16:30
Конструювання
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Художня література
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
19:00-20:00
08:00-08:30
Прийом дітей
08:30-08:40
Казкова гімнастика
08:40-09:00
Сніданок
09:10-10:30
Соціально-моральний розвиток / Англійська мова
10:00-10:40
Ланч
10:40-12:10
Прогулянка
12:20-13:00
Обід та підготовка до сну
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Робота в зошиті
15:30-15:40
Полуденок
15:40-16:00
Сюжетно-рольові ігри
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
І вечеря
17:00-17:30
Логіка
17:30-18:00
Театр
18:00-18:20
ІІ вечеря
18:20-19:00
Прогулянка
19:00-20:00
Харчування

Смачне та корисне меню для дітей

Всі страви готуються кухарями садочку безпосередньо перед видачею на власній кухні  із високоякісних натуральних продуктів.

Розробкою меню для дитячого садочку Smart Kids займався Сергій Грачев, фахівець із дієтичного харчування та шеф-повар ресторану пологового будинку «Лелека». В меню входять смачні, корисні, збалансовані страви із 100% натуральних продуктів, що відповідають віковим потребам дітей. Ми забезпечили шестиразове харчування дітей та, за потребою, можемо запропонувати індивідуальний підхід у харчуванні дитини (за медичними показниками).

Сніданок
Сніданок

Енергетично цінні, поживні каші

Свіжовипечена булочка із вершковим маслом

Чай

Ланч
Ланч

Багаті на вітаміни соки

Обід
Обід

Перші страви: супчики та борщики

Апетитні гарніри із м’ясом або рибкою

Сповнені вітамінами салати

Компоти на всі смаки

Свіжий хліб

Полудень
Полудень

Свіжі фрукти

Вечеря
Вечеря

Інтернаціональні страви: від різотто до вареників

Запашний чай або какао з молоком

II вечеря
II вечеря

Хрустке печиво / свіжі булочки,

Йогурти / чай

Вартість навчання:
Вступний внесок: 10 000 грн
Вартість HALF-day: 9 000 грн
Вартість ALL-day: 12 000 грн
Адміністрація:
Мальцева Тетяна Юріївна

Мальцева Тетяна Юріївна

Директор
Навчання та виховання дітей – моє покликання та улюблена робота. Кожна людина вчиться новому щоденно протягом життя. Отримані знання необхідні нам для успішної самореалізації. І завдання педагога прищеплювати не тільки загальнолюдські цінності, навчати необхідним навичкам, а й формувати вміння щохвилини засвоювати корисну інформацію з оточуючого світу, вирішувати життєві питання. Тільки комплексний підхід до формування особистості є дієм у виховання справжньої людини.
Шинкаренко Вікторія Олександрівна

Шинкаренко Вікторія Олександрівна

Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: 7 років.

Життєва позиція: «Дивитися тільки вперед і ні кроку назад».

«Дитина, з’явившись на світ, довіряє і слідує за дорослим. Тому, працюючи з дітками, я працюю в першу чергу над собою, постійно вдосконалюючись. Педагог, якому довірили найбільший скарб – дитину, несе велику відповідальність і в першу чергу має створити всі умови для того, щоб дати їй найкраще в світі, допомогти знайти свою місію і розкрити свої таланти».
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11