Жовта (yellow) група

Жовта (yellow) група

Вікова група єднає діток 4-5 років. Наші найкращі педагоги працюють із ними за унікальною авторською програмою, створеною на основі найбільш авторитетних та визнаних світових методик виховання.

Даний період – час активної соціалізації та командних ігор! У цьому віці, особистість дитини гармонійно розвивається у всіх напрямках. Формуються навички взаємодії з іншими людьми. Діти починають засвоювати значення соціальних ролей.

Цей етап – дуже відповідальний. Він вимагає особливого підходу і такту. Для цього ми створили власну авторську програму виховання, неповторну, адаптовану спеціально для діток цього віку.

У жовтій віковій групі діти продовжують опановувати нові рівні володіння іноземними мовами. Виховання, ігри, навчання – все відбувається англійською. Таким чином, дітлахи поринають у повноцінне англомовне середовище. Це надзвичайно ефективний спосіб вивчення мови! Поряд із дітками завжди присутній україномовний вихователь, який підкаже все необхідне рідною мовою.

Паралельно діти продовжують вдосконалювати свої навички володіння французькою мовою.  Також, із ними додатково працюють музичний керівник, логопед та педагоги творчих студій.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!