Блакитна (blue) група

Блакитна (blue) група

Вікова група об’єднує діток 3–4-ох років та працює за спеціально розробленою нашими педагогами авторською програмою.

В цей час дітлахи переходять від споглядального типу пізнання світу до діяльного. Вони радо беруться за вирішення найрізноманітніших завдань. Стараються доторкнутися до всього, довідатися щось про предмет перед собою шляхом активної взаємодії із ним.

Ми розуміємо, як важливо на даному етапі допомогти діткам пізнавати світ. Саме тому, наші вихователі – виключно найвищої категорії. Вони працюють за унікальною програмою, розробленою на основі найбільш авторитетних та визнаних у світі методик.

У Блакитній віковій групі поглиблюється вивчення іноземних мов. У всіх виховних, ігрових та навчальних моментах вихователь спілкується із дітками англійською мовою, створюючи ефект повноцінного занурення у мовне середовище. Водночас поруч завжди є україномовний вихователь, який готовий прийти на допомогу дітлахам, пояснюючи незрозуміле рідною мовою.

На новий рівень виходить і вивчення французької мови. Наші висококласні педагоги розвивають у діток інтерес до вивчення іноземної мови, допомагають їм опановувати нову лексику та легко сприймати французьку на слух.

Також з вихованцями Блакитної групи працює логопед і педагоги творчих студій.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!