Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Записатись в садочок

  Якщо хочете, аби ваша дитина розпочала навчання в «Країні дитинства», радимо завчасно пройти реєстрацію до дитячого садка та забронювати місце в групі.

  Як відбувається запис до садочка?

  Записатися в чергу в дитячий садок можна в декілька кліків. Введіть свої контактні дані у формі заявки, а також вкажіть вік дитини. Ви можете відмітити і потребу у спеціальному дієтичному меню і консультаціях психолога для малюка.

  За наявності вільних місць у групах, прийом дітей здійснюється протягом всього навчального року. Завдяки цьому ви можете забути про багаторічну чергу, яку неможливо оминути при вступі до державного дошкільного закладу.

  Після відправки заявки вона автоматично з’явиться в нашій системі. Ми відразу зателефонуємо вам для обговорення наступних дій. Якщо в групі будуть вільні місця, долучитися до навчання можна одразу після подачі всіх необхідних документів. За відсутності місць, дитину зарахують до черги. При появі змін у стані черги, ми одразу сповістимо вас про це.

  Реєстрація до дитячого садка в Києві відбувається за наявності наступних документів:

  1. Медична картка дитини
  2. Свідоцтво про народження малюка
  3. Паспортні дані батьків
  4. Договір про зарахування дитини

  Також просимо з розумінням поставитися до правил відвідування наших садочків. Вони прості та не потребують зусиль – не приводити хвору дитину до садка, не запізнюватися тощо. Більш детально з умовами ви можете ознайомитися, натиснувши на кнопку «Правила відвідування».

  Як подивитися наш садочок?

  Перед тим як почати запис до садочка, батькам важливо побачити, де будуть знаходитися їх дітки. Тому ви можете відвідати садок, який вас зацікавив, а також особисто поспілкуватися з керівником. Ви отримаєте можливість подивитися умови, в яких перебувають діти та переконатися в тому, що вашому малюку буде в нас максимально комфортно.

  Зверніть увагу, на сторінці сайту «Новини» періодично ми публікуємо вигідні пропозиції – знижки на навчання, зменшення вартості щорічного внеску, запуск «тестових тижнів» відвідування садочка тощо.

  Попіклуйтесь про розвиток своєї дитини та почніть запис до садочка вже зараз!