Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 [email protected]
Записаться в садик

Star Kids

О садике

Вітаємо у Star Kids!

Малюк любить малювати на шпалерах? Перетворимо бешкетництво на талант!

Найважливіше завдання педагогів у нашому садочку – дати дітям можливість проявити свої здібності й посилити їх. Для цього ми створили креативний простір, в якому малюки зможуть всебічно й гармонійно розвиватися, поєднуючи заняття, творчість та ігри. Тут вітають інноваційний підхід до виховання, використовуючи сучасні гральні та навчальні матеріали. І традиційно приділяють максимум уваги кожній дитині.

Збалансоване шестиразове харчування, багато руху на свіжому повітрі, міцний сон, сертифіковані для дітей меблі та іграшки, ідеально чисті зручні приміщення – ось запорука здоров’я наших малюків.

Однак у садочку кажуть, що для щастя дітей найкорисніший вітамін Л – тобто, любов. Тут його – в необмеженій кількості!

Приходьте за своєю порцією на Полярну 5Б.

Расписание
Группа Вiннi-Пух
2-3 роки
Вiннi-Пух
Группа Бджiлка
3-4 роки
Бджiлка
Группа Лунтiк
4-5 рокiв
Лунтiк
Группа Казочка
5-6 рокiв
Казочка
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Понедельник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Цікава математика

 

09:45-09:55
Сенсорика

 

10:00-10:10
Ланч

 

10:20-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:20
Фізкультура

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Французька мова

 

16:30-17:00
Вечеря

 

17:00-19:00
Прогулянка

Вторник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Весела грамота

 

09:45-09:55
Пальчикова гімнастика

 

10:00-10:10
Ланч

 

10:20-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:20
Пізнаю світ

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Музична скарбничка

 

16:00-16:30
Англійська мова

 

16:30-17:00
Вечеря

 

17:00-19:00
Прогулянка

Среда

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Цікава математика

 

09:45-09:55
Сенсорика

 

10:00-10:10
Ланч

 

10:20-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:20
Розвиток дрібної моторики

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Англійська мова

 

16:30-17:00
Вечеря

 

17:00-19:00
Прогулянка

Четверг

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Весела грамота

 

09:45-09:55
Мовленнєві ігри

 

10:00-10:10
Ланч

 

10:20-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:20
Пізнаю світ

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Музична скарбничка

 

16:00-16:30
Англійська мова

 

16:30-17:00
Вечеря

 

17:00-19:00
Прогулянка

Пятница

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Соціально-моральне виховання

 

09:45-09:55
Конструювання

 

10:00-10:10
Ланч

 

10:20-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:20
Фізкультура

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Французька мова

 

16:30-17:00
Вечеря

 

17:00-19:00
Прогулянка

Понедельник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Соціально-моральне виховання

 

09:45-09:55
Конструювання

 

10:00-10:20
Ланч

 

10:30-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Французька мова

 

15:30-15:40
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Вечеря

 

16:30-17:00
Підготовка руки до письма

 

17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри

 

17:30-19:00
Прогулянка

Вторник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Весела грамота

 

09:45-09:55
Мовленнєвий розвиток

 

10:00-10:20
Ланч

 

10:30-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Фізкультура

 

15:30-15:40
Полуденок

 

15:30-16:00
Музична скарбничка

 

16:00-16:30
Вечеря

 

16:30-17:00
Англійська мова

 

17:00-17:30
Мовленнєвий розвиток

 

17:30-19:00
Прогулянка

Среда

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Цікава математика

 

09:45-09:55
Сенсорика

 

10:00-10:20
Ланч

 

10:30-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Французька мова

 

15:30-15:40
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Вечеря

 

16:30-17:00
Підготовка руки до письма

 

17:00-17:30
Художня література

 

17:30-19:00
Прогулянка

Четверг

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Весела грамота

 

09:45-09:55
Пізнаю світ

 

10:00-10:20
Ланч

 

10:30-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Англійська мова

 

15:30-15:40
Полуденок

 

15:30-16:00
Конструювання

 

16:00-16:30
Вечеря

 

16:30-17:00
Музична скарбничка

 

17:00-17:30
Рухливі ігри

 

17:30-19:00
Прогулянка

Пятница

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:45
Соціально-моральне виховання

 

09:45-09:55
Конструювання

 

10:00-10:20
Ланч

 

10:30-11:40
Прогулянка

 

11:55-12:30
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Французька мова

 

15:30-15:40
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Вечеря

 

16:30-17:00
Підготовка руки до письма

 

17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри

 

17:30-19:00
Прогулянка

Понедельник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Цікава математика

 

09:55-10:10
Логіка

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Англійська мова

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Художня література

 

16:00-16:30
Сюжетно-рольові ігри

 

16:30-17:00
Французька мова

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:30-19:00
Прогулянка

Вторник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Основи грамоти

 

09:55-10:10
Робота в зошиті

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Музична скарбничка

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Пізнаю світ

 

16:30-17:00
Мовленнєвий розвиток

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:30-19:00
Прогулянка

Среда

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Цікава математика

 

09:55-10:10
Графічні диктанти

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Фізкультура

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Конструювання

 

16:30-17:00
Англійська мова

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:30-19:00
Прогулянка

Четверг

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Розумні тести

 

09:15-09:55
Основи грамоти

 

09:55-10:10
Робота в зошиті

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Музична скарбничка

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток

 

16:00-16:30
Пізнаю світ

 

16:30-17:00
Англійська мова

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:30-19:00
Прогулянка

Пятница

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Соціально-моральне виховання

 

09:55-10:10
Конструювання

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Фізкультура

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Графічні диктанти

 

16:30-17:00
Французька мова

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:30-19:00
Прогулянка

Понедельник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Цікава математика

 

09:55-10:10
Розвиток інтелекту

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Французька мова

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Пізнаю світ

 

16:00-16:30
Фізкультура

 

16:30-17:00
Англійська мова

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:40-19:00
Прогулянка

Вторник

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Розумні тести

 

09:15-09:55
Основи грамоти. Письмо

 

09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Англійська мова

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Художня література

 

16:00-16:30
Конструювання

 

16:30-17:00
Музична скарбничка

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:40-19:00
Прогулянка

Среда

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Цікава математика

 

09:55-10:10
Математичне письмо

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Англійська мова

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Творча майстерня

 

16:00-16:30
Французька мова

 

16:30-17:00
Сюжетно-рольові ігри

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:40-19:00
Прогулянка

Четверг

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Розумні тести

 

09:15-09:55
Основи грамоти. Письмо

 

09:55-10:10
Пізнаю світ

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Творча майстерня

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Робота в зошиті

 

16:00-16:30
Мовленнєвий розвиток

 

16:30-17:00
Музична скарбничка

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:40-19:00
Прогулянка

Пятница

08:00-08:30
Казкова гімнастика

 

08:30-09:00
Сніданок

 

09:00-09:15
Театр

 

09:15-09:55
Соціально-моральний розвиток

 

09:55-10:10
Креативний розвиток

 

10:10-10:20
Ланч

 

10:30-12:00
Прогулянка

 

12:30-13:00
Обід

 

13:00-15:00
Сон

 

15:00-15:30
Фізкультура

 

15:20-15:30
Полуденок

 

15:30-16:00
Графічний диктант

 

16:00-16:30
Творча майстерня

 

16:30-17:00
Пізнаю світ

 

17:00-17:30
Вечеря

 

17:40-19:00
Прогулянка

Стоимость
Вступительный взнос 10 000 грн
Ежемесячная плата 10 000 грн
Питание 150 грн/день
Фото