Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 [email protected]
Записаться в садик

Best Kids

О садике

Вітаємо у Best kids!

В масштабах “Країни дитинства” цей садочок легко може претендувати на основний курорт – адже тут у декількох метрах затока Дніпра та мальовнича паркова зона, куди так приємно вийти з малюками на прогулянку. Багато свіжого повітря та руху – ось наше улюблене поєднання!

Підготовці до школи приділяємо величезну увагу. Тут вчать французьку та англійську мови, розвивають емоційний інтелект, розбираються з основами фінансової грамотності та займаються в творчих студіях.

Шестиразове харчування за спеціальним дитячим меню і міцний сон у комфортній спальні, окремій для кожної групи – дбаємо про здоров’я ваших малюків, як про своїх.

Нумо знайомитися на Флоренції, 7!

Расписание
Группа Капiтошка
2-3 роки
Капiтошка
Группа Метелики
3-4 роки
Метелики
Группа Вiннi-Пух
4-5 рокiв
Вiннi-Пух
Группа Казочка
5-6 лет
Казочка
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Понедельник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Цiкава математика

 

9:45 — 9:55

Сенсорика

 

10:00 — 10:10

Ланч

 

10:20 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Творча майстерня

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 — 16:30

Французька мова

 

16:30 — 17:00

Вечеря

 

17:00 — 19:00

Прогулянка

 

Вторник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Весела грамота

 

9:45 — 9:55

Пальчикова гiмнастика

 

10:00 — 10:10

Ланч

 

10:20 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Вечеря

 

17:00 — 19:00

Прогулянка

 

Среда

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Цiкава математика

 

9:45 — 9:55

Сенсорика

 

10:00 — 10:10

Ланч

 

10:20 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Творча майстерня

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Вечеря

 

17:00 — 19:00

Прогулянка

 

Четверг

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Весела грамота

 

9:45 — 9:55

Мовнi iгри

 

10:00 — 10:10

Ланч

 

10:20 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Французька мова

 

16:00 — 16:30

Розвиток дрібної моторики

 

16:30 — 17:00

Вечеря

 

17:00 — 19:00

Прогулянка

 

Пятница

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Соцiально-моральне виховання

 

9:45 — 9:55

Конструювання

 

10:00 — 10:10

Ланч

 

10:20 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майстерня

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Вечеря

 

17:00 — 19:00

Прогулянка

 

Понедельник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Цiкава математика

 

9:45 — 9:55

Логiка

 

10:00 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Англiйська мова

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 — 16:30

Вечеря

 

16:30 — 17:00

Музична скарбничка

 

17:00 — 17:30

Творча майстерня

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Вторник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Весела грамота

 

9:45 — 9:55

Мовленнєвий розвиток

 

10:00 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Фiзична культура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Французька мова

 

16:00 — 16:30

Вечеря

 

16:30 — 17:00

Пiдготовка руки до письма

 

17:00 — 17:30

Мовленнєвий розвиток

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Среда

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Цiкава математика

 

9:45 — 9:55

Сенсорика

 

10:00 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Англiйська мова

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майстерня

 

16:00 — 16:30

Вечеря

 

16:30 — 17:00

Музична скарбничка

 

17:00 — 17:30

Художня лiтература

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Весела грамота

 

9:45 — 9:55

Пiзнаю свiт

 

10:00 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Рухливi iгри

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Пiдготовка руки до письма

 

16:00 — 16:30

Вечеря

 

16:30 — 17:00

Французька мова

 

17:00 — 17:30

Конструювання

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Пятница

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:45

Соцiально-моральне виховання

 

9:45 — 9:55

Конструювання

 

10:00 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 11:40

Прогулянка

 

11:55 — 12:30

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:20

Фiзична культура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майстерня

 

16:00 — 16:30

Вечеря

 

16:30 — 17:00

Англiйська мова

 

17:00 — 17:30

Сюжетно-рольовi iгри

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Понедельник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Цiкава математика

 

9:55 — 10:10

Логiка

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Художня лiтература/Рухливі ігри

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Французька мова

 

16:00 — 16:30

Творча майстерня

 

16:30 — 17:00

Музичнi заняття

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Вторник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Основи грамоти

 

9:55 — 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Графiчний диктант

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Среда

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Цiкава математика

 

9:55 — 10:10

Графiчний диктант

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майстерня

 

16:00 — 16:30

Мовленнєвий розвиток

 

16:30 — 17:00

Музичнi заняття

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Основи грамоти

 

9:55 — 10:10

Робота в зошитi

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Англiйська мова

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Робота в зошитi

 

16:00 — 16:30

Конструювання

 

16:30 — 17:00

Французька мова

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Пятница

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Соцiально-моральне виховання

 

9:55 — 10:10

Конструювання

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Англiйська мова

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:00 — 16:30

Творча майстерня

 

16:30 — 17:00

Пiзнаю свiт

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Понедельник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Цiкава математика

 

9:55 — 10:10

Розвиток iнтелекту

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Музичнi заняття

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Робота в зошитi

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Французька мова

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Вторник

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Розмнi тести

 

9:15 — 9:55

Основи грамоти

 

9:55 — 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Графiчний диктант

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Среда

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Цiкава математика

 

9:55 — 10:10

Математичне письмо

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Музичнi заняття

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майтерня

 

16:00 — 16:30

Графiчний диктант

 

16:30 — 17:00

Художня лiтература

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Розмнi тести

 

9:15 — 9:55

Основи грамоти. Письмо

 

9:55 — 10:10

Пiзнаю свiт

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Конструювання

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Творча майстерня

 

16:00 — 16:30

Англiйська мова

 

16:30 — 17:00

Мовленнєвий розвиток

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Пятница

8:20 — 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 — 9:00

Снiданок

 

9:00 — 9:15

Театр

 

9:15 — 9:55

Соцiально-моральний розвиток

 

9:55 — 10:10

Креативний розвиток

 

10:10 — 10:20

Ланч

 

10:30 — 12:00

Прогулянка

 

12:30 — 13:00

Обiд

 

13:00 — 15:00

Сон

 

15:00 — 15:30

Фiзкультура

 

15:20 — 15:30

Полуденок

 

15:30 — 16:00

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:00 — 16:30

Творча майстерня

 

16:30 — 17:00

Пiзнаю свiт

 

17:00 — 17:30

Вечеря

 

17:30 — 19:00

Прогулянка

Стоимость
Вступительный взнос 10 000 грн
Ежемесячная плата 10 000 грн
Питание 150 грн/день
Фото