Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Про нас

Країна дитинства – це мрія двох батьків, що 15 років тому не знайшли хорошого садочка для своєї доньки. І вирішили створити свій – для себе і діток найближчих знайомих. Так з’явився наш перший дитсадок, невеликий, всього на одну групу, де про дітей дбали так, як дбали б удома. І попри те, що з того часу у мережі вже п’ять модернізованих філій по всьому місту, цей принцип домашньої турботи – один із основних у нашій системі цінності.

Знаємо, усі батьки хочуть найкращого для своїх дітей. Щоб вони росли найрозумнішими, найуспішнішими, вигравали на шкільних олімпіадах, спортивних змаганнях та у житті. Ми розділяємо це прагнення, тому так багато років вивчаємо найкращі педагогічні методики, а наші вихованці отримують потужний старт. Однак вважаємо: найголовніше, що можемо дати дітям – навчити їх бути щасливими. Бо це запорука успіху у майбутньому.

Наша місія – виховувати дітей щасливими людьми.

Наші цілі

1. Підготувати дітей не лише до школи, а й до реального життя – навчити їх критично аналізувати, творчо мислити та адаптуватися.

2. Допомогти дітям відкрити свої таланти та здібності, які згодом стануть основою успішного майбутнього.

3. Давати дітям простір, в якому вони зростатимуть із почуттям власної гідності, поважаючи при цьому інших людей та довкілля.

4. Навчити дітей любити здоровий спосіб життя, дбати про свій організм, фізичний розвиток та психологічне благополуччя.

5. Виховувати патріотів своєї країни й водночас – громадян світу, відкритих можливостям та перспективам.

У нас зростає щастя. Нумо зростати разом!