Предмети першої необхідності під час зимового відпочинку

Святкова метушня та передчуття неймовірних пригод часто призводить до того, що деякі необхідні речі для зимового відпочинку ми забуваємо. “Країна Дитинства” склала для вас чек-лист предметів першої необхідності для зимового відпочинку з дітьми. Перевірте чи нічого не забули спакувати до валізи! Найперше, на що необхідно звернути увагу - одяг малюка. Він має бути зручним, приємним для тіла, якісним та вологостійким.

Одяг для відпочинку в горах

Термобілизна має відштовхувати вологу та зберігати тепло. Краще взяти шкарпетки та термобілизну в двох комплектах, на випадок, якщо діти будуть надто активними. Верхній одяг, взуття, штанці та шапка повинні бути вологостійкими. Вовняний шарф та рукавички з мембраною - мастхев для вечірніх прогулянок у місті та катання на лижах.

Купуючи для дітей рукавички, пам’ятайте, що одні повинні бути вологостійкими, а інші - зручними для прогулянок. А гірськолижний костюм знадобиться, як для катання, так і для екскурсій.

Засоби гігієни та медикаменти

Спеціалісти радять заздалегідь оформити страхування кожного із членів сім’ї на випадок травмувань. Пам’ятайте, що в гори, як і в будь-яку іншу поїздку необхідно підготувати аптечку:

• засоби від підвищеної температури

• засоби проти отруєння

• засобі від алергії

• креми та мазі від вивихів та термічних опіків

• засоби від кашлю, нежитю, від болі в горлі

• знеболюючі засоби

• вата та еластичний бинт

• антисептичний засіб, який не містить спирт

• сонцезахисний крем

Подбайте, аби під час поїздки під рукою обов’язково були зволожуючі креми, на випадок обвітрювання шкіри малюка, та гігієнічна помада. Емоленти - засоби, котрі запобігають сухості шкіри. За декілька днів до подорожі, після прийняття ванни та перед сном, педіатри радять наносити їх на вразливі ділянки шкіри малюка.

Незамінні речі

Зимовий відпочинок складно уявити без чашки запашного чаю. А потому термос та термокружки знадобляться як в дорозі, так і під час мандрівок в гори. Гарячий напій допоможе відновити сили та нагрітися. Сонцезахисні окуляри, горнолижна маска знадобляться як дорослому, так і малюку для комфортного пересування на схилах. Їх необхідно підбирати так, аби дитині було зручно під час пересування.

Іграшки

Перед від’їздом подумайте над питаннями: а чим зайняти малюків підчас поїздки та у вільний від прогулянок час? Обов’язково візьміть з собою пастилу та печиво. Олівці для малювання, пластилін, розфарбовка чи книга знадобляться для розвиваючих занять. Не забудьте покласти в дитячий рюкзачок сніжколіп та лопатку для снігу.

Не знаете як розважити малюка? Окрім сніговика можна зліпити тварин та розмалювати їх за допомогою харчових барвників. На снігу можна погратися в гольф, якщо взяти в поїздку надувний м’яч. Покладіть до валізи мильні бульбашки та спробуйте надути кульку на вершині гори. Дітям подобаються схожі витівки!