Плюси та мінуси приватного дитячого садка

Широке розповсюдження приватних дошкільних закладів розвантажує державні дитячі садочки, створює робочі місця для спеціалістів сфери освіти, дає можливість дітям отримати якісну підготовку та вступили до престижних навчальних закладів. Про переваги та недоліки приватних дитячих садочків існує безліч суперечок серед батьків. Спілкуючися з батьками дітей від 2 до 6 років, ми визначили ключові параметри, які допомагають обрати дошкільний заклад.

Індивідуальний підхід

Кожна маленька особистість потребує пильної уваги як батьків, так і компетентних спеціалістів: викладачів, вихователів, психолога, логопеда та медичного працівника. В приватному дитячому садку зосереджуються на кожній дитині. Якщо заглянути лише тільки на презентацію приватного дитячого садочка можна відразу потрапити в атмосферу дитинства. Інтер’єр закладу, кваліфікація працівників та любов до дітей захоплюють.

У нашому садочку турбуються не лише про безпеку та комфорт дітей, але й про зручність для батьків: можливість обрати зручну локацію, послуги няні, якщо мама чи тато затримуються на роботі, можливість додаткових занять та спортивних секцій, робота з психологом та логопедом-дефектологом.

Викладачі та методисти садочку «Країна Дитинства» стають частиною сім’ї кожного вихованця. Ми з радістю консультуємо батьків стосовно виховання, забезпечуємо індивідуальний догляд, чистоту приміщень та теплу домашню атмосферу, збалансоване харчування, охорону території. Це невід’ємні речі, які створюють довіру батьків до приватного садочка. Кваліфіковані спеціалісти «Країни Дитинства» допоможуть з адаптацією, якщо малеча вперше відвідує дитячий садок, та створюють усі можливості аби дитина відчувала себе, як вдома.

Харчування

Більшість батьків хвилюються стосовно харчування дитини, адже вважають: якщо малюк відмовляється вдома від деяких продуктів, значить в садочку взагалі не буде нічого їсти. Як показує практика «Країни Дитинства», ця думка хибна, адже наші кухари вміють зробити з простих продуктів найсмачніші страви.

Меню для садочка розробив шеф-кухар пологового будинку «Лелека» та «ISIDA», Сергій Грачов, відповідно до віку кожної дитини. Ми готуємо тільки зі свіжих продуктів від перевірених поставників: кисломолочні продукти, свіжа риба, м’ясо, сезонні фрукти та овочі, злаки.

За індивідуальних потреб дитини, меню приватного дитячого садочка можна корегувати: безлактозне, безглютенове та дієтичне харчування. «Країна Дитинства» дбає про комфорт дітей, а тому батьки можуть приносити свою їжу за 30 хвилин до прийому, а вихователі — залюбки проконтролюють її споживання.

Освіта

Європейський підхід до навчання та креативність наших викладачів — основа навчання у приватному дитячому садочку. «Країна Дитинства» — це поглиблене вивчення іноземних мов, STEAM-заняття, авторська програма навчання, симбіоз найкращих методик світу, орієнтованих на різні вікові категорії діточок. Викладачі іноземних мов — професіонали, які вміють зацікавити дитину, та перетворити заняття у дружню прогулянку чи гру.

Вивчення двох мов не лише розвиває пам’ять малюків, а й дає можливості в майбутньому вступити до європейських закладів освіти. Більше того, знання та навички спілкування вихованці приватного садочка демонструють у вигляді театральних та концертних виступах.

STEAM-освіта — прорив дошкільної освіти. Методика навчання ще досить нова в Україні, проте, у нашому садочку батьки вже встигли переконатися в її ефективності. Така популярність полягає у вічному інтересі дітей до практичних досліджень і самостійних пошуків відповіді на свої питання. В ігровій формі дітки вивчають фінансову грамотність, ментальну арифметику, природничі та технічні науки. Досліди на фруктах та овочах, приготування страв на заняттях, вивчення будови тіла, планети, космосу, лабораторні дослідження природних компонентів формують комплексну картину дітей про світ.

Безмежне захоплення у дітей викликають еко-проекти. Малюки розуміють важливість турботи про навколишній світ, тому залюбки висаджують дерева, рослини, сортують сміття, конструюють годівниці для птахів. У програму навчання приватного дитячого садочка входить екологічна культура, яку так необхідно прищеплювати дітям змалку.

Період з 2 до 6 років найпродуктивніший: малюки мають безмежний потенціал для розвитку здібностей та навичок, а приватний садок — цеглинка масштабної конструкції під назвою «дитинство».