Переваги методики Монтессорі у навчанні дітей

Дитячий центр розвитку у Києві «Країна Дитинства» навчає дітей з 1 до 3 років в студії раннього розвитку. Навчання дітей з самого раннього періоду є одним з найважливіших аспектів в розвитку. У цьому віці рекомендується використовувати методику курсу «Монтессорі».

Малюки до трьох років сприймають навколишнє середовище за допомогою сенсорної системи. Свідомість малюка вбирає в себе культуру, звуки, атмосферу, почуття, які виявляють до нього інші. В цей час малюк стає самостійною особою. Ранній розвиток і навчання – основа в подальшому житті і дорослішанню. Наша методика раннього розвитку – симбіоз педагогічних елементів Марії Монтессорі, Домана та Лупана, що дозволяє ефективно навчати дітей від 1 до 3 років.

Навчання дітей в центрі розвитку ґрунтується на авторській методиці, враховуючи особливості кожної дитини. Викладачі обговорюють все з батьками, спілкуються щодо наступних дій, зробивши основний акцент на ранній розвиток. Навчання дітей з допомогою методики Монтессорі зайняло лідируючі позиції в області розвитку дітей в сучасному світі. Індивідуальний підхід до кожної дитини – базові принципи цієї ефективної системи навчання. Це зовсім не означає, що з кожною дитиною займається група викладачів.

Методика передбачає свободу вибору виду діяльності, гри в процесі заняття. Саме на свободі вибору і заснована методика Марії Монтессорі. Завдання педагога під час заняття – дати дитині самостійно отримати відповіді на свої питання. Центр раннього розвитку «Країна Дитинства» надає комфортне для дітей середовище і оптимальний ритм навчання, характерний для кожного малюка. Розвиток дітей в студії раннього навчання «Країни Дитинства» відбувається цікаво і весело. Дитина не відчуває ні фізичного, ні розумового навантаження, а тому продуктивна на заняттях.

Студія раннього розвитку за методикою Монтессорі розрахована для дітей з 1 до 3 років. Основні напрямки занять: розвиток дрібної моторики, сенторики, сприйняття звуків, розвиток мовлення дитини, самостійності, пам'яті, емоційного інтелекту, творчого потенціалу, формування знань про колір, розмір, матеріали предметів. У студії раннього розвитку «Країна Дитинства» за методикою Марії Монтессорі не розмежовують дисципліни, а об'єднують логіку, фізику, хімію, математику, зоологію, астрономію, бонаніку в одне дослідно-пізнавальне заняття.

Заняття в студії раннього розвитку в «Країна Дитинства» складається з трьох етапів.

Ознайомчий етап

Спочатку кожна дитина знайомиться розвиваючим середовищем, де будуть проходити заняття: обладнаний клас, розвиваючі іграшки, ігрові матеріали. Педагоги тим часом спостерігають за діями кожного малюка, аналізують особливості в поведінці, що в перспективі впливає на організацію всіх наступних занять.

Етап індивідуального розвитку

Навчання на цьому етапі – ключове для дітей, педагогів і батьків. Викладачі ставлять малюкам завдання, спостерігають за якістю і особливостями виконання, індивідуально підбирають види зайняти, виходячи з задатків дітей. На даному етапі розвитку за методикою Монтессорі, педагоги можуть розгледіти таланти дітей або розкрити здібності дитини до певного виду діяльності. Завдання викладача на цьому етапі – надати інформацію батькам і дати рекомендації з метою комплексного розвитку дитини.

Етап соціалізації

Ранній розвиток дитини сприяє гармонійній взаємодії дитини з однолітками і дорослими, вибудовує відносини з оточуючими і формує навички успішно вирішувати конфліктні ситуації, позиціонувати себе в соціумі, стати лідером.

В кінці курсу в студії розвитку «Країна Дитинства» малюк познайомиться з зовнішнім світом, вивчить кольори, поняття форми і розміру, самостійно шукатиме відповіді на поставлені питання, розкриє розумовий і творчий потенціал.

Отримати детальну інформацію про студію раннього розвитку «Країна Дитинства» і записатися на перше пробне заняття можна за номером: 044 2 33333 2