Особливості приватних дитячих садків

Більшість батьків хочуть обрати найкращий приватний дитячий сад для свого малюка, адже від цього залежить не тільки доля, а й розвиток малюків. Для дитини набагато краще ходити в дитячий сад, починати адаптуватися в соціумі, ніж сидіти вдома з бабусею або нянею. Але так само є зворотня сторона, краще вдома, ніж в поганому садочку.

Важливо пам'ятати, що від дошкільного закладу, який ви виберете, буде залежати виховання і доля вашого малюка, так як в садочку дитина проводить більшу частину часу.

При виборі приватного дитячого садочка потрібно враховувати і знати всі особливості даних структур, про які ми вам розповімо в цій статті.

Основні організаційні моменти в приватному дитячому садку

На сьогоднішній день державні дошкільні установи не задовольняють усіх потреб батьків. У приватних структурах справи йдуть інакше, так як такі дитячі садочки працюють за чіткими вимоги і правилами до організаційного процесу.

Вимоги до приміщення

Кімнати повинні бути обладнані необхідним інвентарем та відповідати нормам безпеки. Так само повинна бути домовленість з охоронною службою, наявність пожежної безпеки, відсутність під вікнами автостоянок та інших джерел забруднення повітря.

Обладнення

Меблі повинні бути екологічними і нетравматичними. У садку має бути достатня кількість іграшок, методичного матеріалу, книг, канцтоварів.

Персонал

Всі співробітники, які працюють у садочку, повинні мати медичні книжки. Вихователі тільки дипломовані і кваліфіковані фахівці.

Переваги приватних садочків

Розвинута інфраструктура

Закрита територія, що охороняється. Просторі класи і затишні спальні.

Поважне ставлення

Дитина - це велика особистість. Ставлення до дитини з повагою - головне правило. Ніяких нотацій і підвищення голосу. Дитина виховується в повазі до себе та інших.

Широкий вибір занять і сучасні методики

Використовуються прогресивні методики розвитку. Основні академічні програми доповнюють додатковими цікавими заняттями - англійська з носіями мови, різні студії, підготовка до школи.

Розвинута інфраструктура

Закрита територія. Просторі класи і затишні спальні

Простір розвитку

Інтерактивні технології та дидактичні матеріали

Власна кухня

П'ятиразове харчування з органічних продуктів. 3 види меню під потреби дітей.

Турбота про комфорт і здоров'я дітей

Медперсонал, логопед, психолог. Бездоганна чистота і дотримання всіх заходів гігієни.

Високий рівень безпеки

Цілодобова охорона і відеоспостереження, пропускна система

Інші аспекти

Підхід

У приватних садах прислухаються до кожної дитини і піклуються про емоційний комфорт та атмосферу, в якій дитина відчуває себе в безпеці, впевнено і може спокійно розвиватися.

• Програми розвитку

Освітній процес в дитячих садах здійснюється згідно освітніми програмами. Зміст програм націлено на розвиток допитливості, здібностей, формування творчої уяви дитини.

• Харчування

Турбота про комфорт і здоров'я дітей, харчування має бути збалансованим, поживним і корисним. Так має бути присутній індивідуальний підхід з урахуванням потреб дитини.

• Безпека

Закрита територія з охороною і відеоспостереженням. Охоронець повинен знати в очі не тільки персонал, але і батьків дитини, а так само найближчих родичів малюка, вести запис всіх, хто входить в садок.