Квітень
24

“Країна Дитинства” запрошує в літній табір!

З першого червня і до кінця літа Smart Kids на Микільській перетворюється в пізнавально-розважальний літній табір для дітей від 2 до 7 років! Програма табору включає в себе: тематичні тижні; ігри, квести, дослідження на свіжому повітрі; творчу майстерню; музичні заняття; театральну діяльність; щоденне вивчення англійської мови і багато іншого. Насичені подіями дні: з 8.00 до […]
18

“Країна Дитинства” на ярмарку вакансій

“Країна Дитинства” з радістю приймає до свого колективу молодих та перспективних педагогів. Сьогодні, на ярмарку вакансій,  представили свої садочки новому поколінню вихователів.  
17

Дитяча кулінарія

Педагоги “Країни Дитинства” взяли участь в майстер-класі з дитячої кулінарії. Під мелодійні звуки металофона почалося дивовижне дійство – чарівне перетворення тіста в дивовижні маффіни і печиво.
16

«Країна Дитинства» провела акцію вихідного дня

Різноманітні навчальні ігри, розмальовки і прекрасний весняний настрій. «Країна Дитинства» розширює кордони. На цей раз ми грали і вчилися разом з дітками, які гуляли разом з батьками по парку Перемоги.
13

Співанкова райдуга

Вихованці вокальної студії “Країни Дитинства” Злата Позивай та Маргарита Чайка прийняли участь у відбірковому турі районного конкурсу “Співанкова райдуга”. Пишаємося нашими дівчатами!
11

Весна в серцях!

Пасхально-весняний настрій ще довго буде витати в стінах “Країни Дитинства”. Радіємо весні й бажаємо всім гарного настрою!  
05

Навчальна тривога

Безпека дітей – це те, про що в першу чергу, дбають педагоги «Країни Дитинства». Сьогодні у нас пройшла навчальна пожежна тривога. Зі звуками сирени, в лічені хвилини, всі групи покинули приміщення дитячого садка.
03

В «Країні Дитинства» відбувся семінар-практикум для методистів і директорів дитячих садочків

Педагогічний колектив «Країни Дитинства» поділився своїм досвідом з методистами та директорами дитячих садочків Києва, та провів навчальній семінар – «Пісочна анімація як засіб гармонійного розвитку дітей дошкільного віку».
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр раннього розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!