Наші успіхи в 2019 році!

В «Країні Дитинства» кожен рік незабутній, 2019 – не став винятком. Аби підвести підсумки та поділитися з вами планами, ми вирішили розповісти про знакові події минулого року.

Розвиток мережі. На початку 2019 року з’явилася ще одна ясельна група у нашому англомовному садочку. Порівняно з минулими роками, ми не тільки виросли, але й підвищили рівень надання послуг. В 2019 році розпочали реконструкцію будівлі для шостої філії «Країни Дитинства» за адресою: вул. Озерна, 26а. Тепер ми маємо 6 закладів: 3 садочка на Лівому березі та 3 на Оболоні.

Найбільше переформатування освітнього процесу. 2019 рік ознаменувався глобальними успіхами «Країни Дитинства» у сфері дошкільної освіти. Наші STEM-заняття тепер інтегровані. Ще одним успіхом стало впровадження в програму розвитку емоційного інтелекту. У центрі розвитку відкрилися абсолютно нові студії: спортивно-бальні танці та кіокушинкай-карате.

Кейтеринг. В 2019 році в «Країні Дитинства» було запроваджено власне шестиразове харчування на всі філії. Ми врахували побажання батьків та продовжуємо вдосконалювати наше меню.

Залучилися підтримкою держави. У 2019 році найбільшим досягненням наших садочків стало підписання договору з КМДА щодо компенсації витрат на дитячий садок. Раді сповістити вас, що договори за програмою «Гроші ходять за дитиною» підписали майже всі.

Наш колектив зростає. Окрім видимих досягнень в 2019 році є й внутрішні зміни: наш дружній колектив збільшився на 36 кваліфікованих спеціалістів. Велика та дружня сім’я «Країни Дитинства» тепер складається з 160 осіб, об’єднаних спільною метою – подарувати малюкам щасливе дитинство та успішне майбутнє.

Вдосконалюємся у всіх напрямках. Ми виховуємо сучасних дітей, а тому модернізовані у всьому. 2019 році ознаменувався зміною логотипу та запуском нового сайту. Ми намагаємося бути ближче, тому з’явилися в Telegram та Youtube.

Наша гордість. У травні 2019 «Країна Дитинства» випустила 102 дітей, котрі успішно вступили до престижних навчальних закладів шкільної освіти. Ми раді сповістили, що найперші вихованці нашого садочку в минулому році вступили до вищих навчальних закладів України та Європи. Ми підтримуємо з ними зв’язок та пишаємося їхніми досягненнями.

Провели масштабні заходи. За підтримки наших партнерів БФ «Таблеточки», «Благомай», «Sergio», студії «Компот», книжкового магазину «Розумаха» та іншими, провели декілька, нехарактерних для нас раніше, заходів. Першою знаковою подією стало святкування Масляної, під час якого ми зібрали 47 000 грн для БФ «Таблеточки». Поряд з цим, садочок «Країна Дитинства» у 2019 році став організатором челенджів та заходів, котрі сприяють захисту та відновленню природи. «Ukraine Education Day» – масштабний захід, організований «Країною Дитинства» у 2019 році. Ми зібрали 120 освітян зі всієї України та 18 ТОП-спікерів в одному творчому просторі.

А найголовнішою подією 2019 стало феєричне святкування 15-річчя «Країни Дитинства». «Birthday Party» з тортом та кульками доводить: за 15 років нам є чим пишатися! Не можна лишити поза увагою вибухові рок-оперу «The November Symphony» та весняний концерт вокальної студії. А завершили 2019 рік ми сучасною інтерпретацією казки «Снігова Королева».

Найголовнішим нашим досягненням стала увага до державної мови та залучення дітей до українських традицій. Це і є першим пунктом грандіозних планів у 2020 рік.