Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 [email protected]
Записатись до садочку

Давайте
знайомитись!

“Країна Дитинства” – це мережа дитячих садочків та центр розвитку.

Тут готують до школи – і до майбутнього, навчають логіці – та творчому мисленню, говорять англійською – й виховують любов до своїх традицій.

Тут малюки зростають розумними, гармонійними, здоровими. Та головне – щасливими!

Країна
Дитинства

У нас зростає щастя!

Наші переваги
Любимо свіже повітря

Любимо свіже повітря

У садочку є доглянута зелена територія, де малюки можуть бавитися досхочу. Новенькі гральні майданчики укомплектовані батутами та гамаками.

Любимо нестандартний підхід

Любимо нестандартний підхід

Щоб діти розвивалися, їм має бути цікаво! У нас їх навчать пісочної анімації чи малювати на воді за технікою Ебру, а ще – дружити з грішми на заняттях фінансової грамотності.

Тримаємо баланс

Тримаємо баланс

Діти вивчають англійську та французьку мови, вчаться критично мислити та розвивають таланти і креативність у творчих студіях.

Блискуче готуємо до школи

Блискуче готуємо до школи

15 років ми розробляли авторську методику освіти, що гармонійно поєднує досвід найкращих педагогічних шкіл. Постійно її оновлюємо, аби навчальний процес був надсучасним та ефективним.  

Турбуємося про здоров’я

Турбуємося про здоров’я

Збалансоване шестиразове меню розробив Сергій Грачев, шеф-повар ресторану пологового будинку «Лелека». Корисні для малюків страви готують лише із натуральних інгредієнтів “з-під” ножа.

Дбаємо про комфорт

Дбаємо про комфорт

У кожній групі є повноцінна спальна кімната, приміщення обладнані зволожувачем повітря та кондиціонерами, кварцувальними лампами. Тут ідеально чисто та безпечно.

Постійно розвиваємося самі

Постійно розвиваємося самі

У нас працюють найкращі педагоги, психолог та логопеди. Вони люблять дітей, підвищують кваліфікацію на тренінгах та впроваджують інновації у своїй роботі.

Цінуємо ваш час

Цінуємо ваш час

Садочок можна відвідувати повний день, половину або окремі студії центру розвитку.  Усі вони зручно розташовані, тож малюки будуть поруч із домом.

Садочки

У нашій “Країні дитинства” – шість садочків із групами від двох років. У кожному своя особливість: в одному посилено вчимо англійську, в іншому – обожнюємо творчість і свята, в третьому – чудова паркова зона поруч з Дніпром.

Однак будьте певні, всі садочки поєднані найкращими традиціями: понад усе тут люблять дітей і дбають про їхнє щастя, дають потужну інноваційну освіту, піклуються про здоров’я та всебічний гармонійний розвиток кожного малюка.

Центр розвитку
Театральна студія

Театральна студія

Маємо студію, де дитячі фантазії оживають – на радість маленьким мрійникам та їх батькам.  

Танцювальна студія

Танцювальна студія

Якби існувало шоу “Танці з малюками” – наші точно б були в його топі. Адже у студії Forsight танцюють всі!

Студія підготовки до школи

Студія підготовки до школи

У Країні дитинства час летить так швидко, що тільки й розмов про прощання із садочком. Щоб до школи дітлахи йшли, випереджаючи ровесників, маємо студію підготовки за унікальною програмою.

Студія ментальної арифметики

Студія ментальної арифметики

Гадаєте, що це звичайна рахівниця – така звичайна-призвичайна, що навіть від думок про неї нудно. Ні! ви навіть не здогадуєтесь, якою суперсилою вона володіє!

Студія вокалу

Студія вокалу

Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива

Студія іноземних мов

Студія іноземних мов

Ми у “Країні Дитинства” виховуємо громадян світу, тож посилено вивчаємо іноземні мови.

Студія живопису

Студія живопису

Малюнками дитини завішаний весь холодильник? Знаємо, як перетворити їх на шедеври! Уже чекаємо на малюка у нашій студії живопису,  де творчість живе в кожному куточку!

Студія раннього розвитку

Студія раннього розвитку

Вчитися можна з пелюшок – головне, робити це граючись, щоб малюкам подобалось. Ми навчаємо крихіток із найменшого віку

У нас теж є діти

Тому розуміємо, як ви хвилюєтесь, віддаючи малюків у садок. Обіцяємо –  піклуватимемося про них, як про своїх. Ми ретельно добираємо вихователів, викладачів, медиків та психологів, адже не просто винаймаємо людей, а приймаємо їх у сім’ю.

Кожен наш працівник – професіонал, закоханий у свою справу. Новатор із потужним досвідом, що дає дітям сучасні знання та навички.

Для нас радість, якщо ваш малюк охоче збирається у садочок зранку й захоплено розповідає про нього вдома. Тож зробимо для цього усе можливе!

Блог
Мережа дитячих садочків "Країна Дитинства" розпочинає «Тестовий тиждень» для того, щоб ви переконались у вдалому виборі!
Читати більше
Кожна дитина з моменту народження має неймовірним потенціалом знань і навичок. Існує гіпотеза, що основні навички з навчання і пізнання світу дітям потрібно закладати до трьох років.
Читати більше