Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Давайте
знайомитись!

“Країна Дитинства” – це мережа дитячих садочків та центр розвитку.

Тут готують до майбутнього, навчають логіці – та творчому мисленню, говорять англійською – й виховують любов до своїх традицій.

Тут малюки зростають розумними, гармонійними, здоровими. Та головне – щасливими!

Країна
Дитинства

У нас зростає щастя!

Наші переваги
Ми пишаємось нашими дітьми!

Ми пишаємось нашими дітьми!

Усі наші вихованці з легкістю вступають до престижних шкіл і ліцеїв. Перші випускники садочку вже стали студентами рейтингових університетів,  а дехто навіть обрав європейську освіту!

Співпраця з найкращими

Співпраця з найкращими

Ми співпрацюємо лише з професіоналами! Радо запрошуємо до нових студій: найбільша мережа шкіл Великобританії з вивчення англійської мови  BSC Ukraine, клуб кіокушинкай карате “Кодо-кан”, студія спортивно-бального танцю “Pro Art Dance” та театр сучасного танцю “Foresight”.

Еко-проекти

Еко-проекти

Небайдужість до навколишнього середовища виховуємо змалку. Ми висаджуємо дерева, вчимося ощадливо користуватись водними ресурсами та піклуємось про тварин і птахів.

Креативний підхід

Креативний підхід

Щоб діти розвивалися, їм має бути цікаво! У нас їх навчать пісочній анімації або малюванню на воді за технікою Ебру, а ще товаришувати із грошима на заняттях фінансової грамотності.

Турбуємося про здоров'я

Турбуємося про здоров'я

Досвідчений фахівець-практик Лілія Сініпостіл піклується про те, щоб діти у садочку росли щасливими, адже вірить, що “всі ми родом з дитинства”.

Цінуємо ваш час

Цінуємо ваш час

Садочок можна відвідувати повний день, половину або окремі студії центру розвитку.  Режим роботи з 8:00  до 19:00 з можливістю подальшого продовження.

Збалансоване харчування

Збалансоване харчування

Смачне, здорове та ситне шестиразове меню розробив для нас Сергій Грачев, шеф-повар ресторану пологового будинку «Лелека» та “Isida”. Корисні для малюків страви готуються тільки з натуральних продуктів “з-під” ножа.

Блискуче готуємо до школи

Блискуче готуємо до школи

15 років ми розробляли авторську методику освіти, що гармонійно поєднує досвід найкращих педагогічних шкіл. Постійно її оновлюємо, аби навчальний процес був надсучасним та ефективним.  

STEM-освіта

STEM-освіта

Ми використувуємо формат інтегрованих занять та формуємо комплексне бачення світу через дослідження фізичних явищ, природничих наук, математичних прорахунків  та конструювання певних предметів.

Шоу-театральні виступи

Шоу-театральні виступи

У “Країні Дитиства” є режисер-постановник дитячих виступів – Андрій Маргосян. Його підопічні брали участь у дитячому Євробаченні, шоу “Голос Діти” та “Маленькі гіганти”. Тож у нас не просто свята,  а справжні шоу!

Захоплюємось іноземними мовами

Захоплюємось іноземними мовами

Діти посилено вивчають англійську та французьку мови і залучені в процес з першого дня навчання за допомогою вистав, квестів, майстер-класів та органічної інтеграції мови в навчальний процес.

Дбаємо про комфорт

Дбаємо про комфорт

Ми зробили сучасний ремонт та відібрали найкращі іграшки, приміщення обладнані зволожувачем повітря та кондиціонерами, кварцувальними лампами. Тут ідеально чисто та безпечно.

Садочки

У нашій “Країні дитинства” – шість садочків із групами від двох років. У кожному своя особливість: в одному посилено вчимо англійську, в іншому – обожнюємо творчість і свята, в третьому – чудова паркова зона поруч з Дніпром.

Однак будьте певні, всі садочки поєднані найкращими традиціями: понад усе тут люблять дітей і дбають про їхнє щастя, дають потужну інноваційну освіту, піклуються про здоров’я та всебічний гармонійний розвиток кожного малюка.

Центр розвитку
Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Справжня сила всередині героя, навіть якщо герою три роки. Повір та мерщій на тренування!

Танцювальна студія

Танцювальна студія

Якби існувало шоу “Танці з малюками” – наші точно б були в його топі. Адже у студії Forsight танцюють всі!

Студія підготовки до школи

Студія підготовки до школи

У Країні дитинства час летить так швидко, що тільки й розмов про прощання із садочком. Щоб до школи дітлахи йшли, випереджаючи ровесників, маємо студію підготовки за унікальною програмою.

Студія ментальної арифметики

Студія ментальної арифметики

Гадаєте, що це звичайна рахівниця – така звичайна-призвичайна, що навіть від думок про неї нудно. Ні! ви навіть не здогадуєтесь, якою суперсилою вона володіє!

Студія вокалу

Студія вокалу

Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива

Англійська мова від British Study Centres Ukraine

Англійська мова від British Study Centres Ukraine

Ми у “Країні Дитинства” виховуємо громадян світу, тож посилено вивчаємо іноземні мови.

Студія живопису

Студія живопису

Малюнками дитини завішаний весь холодильник? Знаємо, як перетворити їх на шедеври! Уже чекаємо на малюка у нашій студії живопису,  де творчість живе в кожному куточку!

Студія раннього розвитку

Студія раннього розвитку

Вчитися можна з пелюшок – головне, робити це граючись, щоб малюкам подобалось. Ми навчаємо крихіток із найменшого віку

У нас теж є діти

Тому розуміємо, як ви хвилюєтесь, віддаючи малюків у садок. Обіцяємо –  піклуватимемося про них, як про своїх. Ми ретельно добираємо вихователів, викладачів, медиків та психологів, адже не просто винаймаємо людей, а приймаємо їх у сім’ю.

Кожен наш працівник – професіонал, закоханий у свою справу. Новатор із потужним досвідом, що дає дітям сучасні знання та навички.

Для нас радість, якщо ваш малюк охоче збирається у садочок зранку й захоплено розповідає про нього вдома. Тож зробимо для цього усе можливе!

Блог
Для чого дитині потрібен садочок? Чи то батькам? І чи потрібен дитині дитячий садочок взагалі?
Читати більше
Сучасна освіта дошкільнят дуже активно розвивається, адже ми свідомо виховуємо майбутнє країни, планети в цілому. Саме тому, хочемо розповісти цікаві факти про садочки у таких країнах як Німеччина, Іспанія, Швеція, Фінляндія, Велика Британія та Ізраїль.
Читати більше