Філії

на Архипенка
на Бучми
на Полярній
на Флоренції

Дитячі садки Києва

Питання оформлення дитини в дитячий сад, виникає практично з самого її народження. Державні дитячі садки переповнені і не відповідають запитам багатьох сучасних батьків. Особливо гостро ця проблема відчувається в містах мільйонниках, і, в першу чергу, звичайно ж, в Києві.

Приватні дитячі садки

Якщо раніше дітей водили в найближчий до будинку сад, не замислюючись про програми навчання і вартість – вони були абсолютно однаковими. То зараз дошкільні навчальні заклади пропонують все більше методик для навчання юного покоління.
Клуб за інтересами для маленьких відвідувачів. Місце де зустрічають і проводжають з посмішкою, вчать в грі і наповнюють позитивними емоціями. Дитячі садочки в Києві – це безліч садів з найрізноманітнішими програмами навчання, індивідуальним підходом до кожної дитини і бажанням допомогти батькам виростити щасливу дитину. Монтессорі, вальдорфская методика, посібники Зайцева і Домана … Вибір на будь-який смак. І ціни тут грають зовсім не головну роль. Головне зрозуміти, що підходить саме вашому малюкові. Де він адаптується в найменш стислі терміни. Сучасні психологи рекомендують батькам, в першу чергу, звертати увагу не на вартість та додаткові платні послуги, запропоновані адміністрацією саду, а на загальну атмосферу, що панує в закладі. Звертайте увагу на те, як спілкуються вихователі між собою, як поводяться з дітьми. Дитячі садочки Києва, як правило, з порога зустрічають своїх відвідувачів всілякими виробами, створеними юними талантами. Наприклад, в «Країні Дитинства» на Микільської малюнки в холі садочка тримаються на кольоровий мотузці завдяки звичайним дерев’яним прищіпкам, що надає їм особливу чарівність і шарм.

Занурення в новий світ

Всі формальності дотримані і ось він перший день. Починається підготовка до школи. Якщо хвилюєтеся ви, уявляєте як почувається дитина? Занурюйте її в середовище поступово. У перші дні залишайте в саду на кілька годин. Пояснюйте, що довіряєте вихователю і впевнені в тому, що для дитини він стане кращим другом. Станьте незримим помічником дитині. Обговоріть з вихователями особливості її характеру і можливі реакції на різні події. Розповідайте дитині про своє дитинство, друзів і переживаннях, пов’язаних зі всілякими змінами в житті. Маленькі діти прихильники сталості. Вони люблять знаходити речі на звичних місцях і жити в звичному графіку. Саме тому в перші дні і місяці відвідування дитячого садка краще більше не починати нічого нового. Дуже часто, батьки, які забирають дітей з саду, відразу ж задають їм питання – що сьогодні їв? Звичайно ж, важливо чим нагодували вашого малюка, але набагато важливіше його почуття. Про що він думав протягом дня, чим займався. Що нового дізнався і чому навчився. Залучайте дитину в бесіду і між вами виникне довіра.
Приватні дитячі садочки в Києві сьогодні відповідають вимогам самим упереджених батьків. Здорова конкуренція стимулює їх до постійного розвитку і вдосконалення. Обираючи їх, головне пам’ятати – інтереси дитини – на першому місці!

Виробляємо вундеркіндів!
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua