«Happy Kids» (вул. Архипенка, 6В)
Про садочок

Особливістю цього садочка є те, що саме з нього 15 років назад почалася історія мережі «Країну Дитинства»!

Тут пишаються тим, що стали першими і, усвідомлюючи відповідальність, намагаються привнести якомога більше нового і цікавого в сім’ю «Країни Дитинства».

На філії працює колектив викладачів з потужною, інноваційною освітньою базою. Безперечний плюс садочку «Країна Дитинства» на Архипенко – це створення відносин, заснованих на довірі між дітьми та вихователями, це повага до внутрішнього світу дитини, комфортна атмосфера для гармонійного розвитку дітей.

Наші переваги:
Власна огороджена озеленена територія та сучасні ігрові майданчики
Власна огороджена озеленена територія та сучасні ігрові майданчики
П’ятиразове збалансоване харчування
П’ятиразове збалансоване харчування
Комфортні світлі та просторі ігрові приміщення та зони навчання
Комфортні світлі та просторі ігрові приміщення та зони навчання
Повноцінна спальна кімната та спальні місця
Повноцінна спальна кімната та спальні місця
Вивчення англійської та французької мов
Вивчення англійської та французької мов
Дезінфекція приміщень кварцовою лампою
Дезінфекція приміщень кварцовою лампою
Розклад
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Апнглійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пальчикова гімнастика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєві ігри
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Розвиток дрібної моторики
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Рухливі ігри
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музична скарбничка
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Мовленнєвий розвиток
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пізнаю світ
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Конструювання
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Сюжетно-рольові ігри
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Фізкультура
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Логіка
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музична скарбничка
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Конструювання
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Графічні диктанти
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Робота в зошиті
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Робота в зошиті
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Графічний диктант
16:00-16:30
Сюжетно-рольові ігри
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Англійська мова
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Конструювання
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Мовленевий розвиток
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Розвиток інтелекту
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Розумні тести/Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Художня література
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Робота в зошиті
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Математичне письмо
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Англійська мова
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Розумні тести/Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Пізнаю світ
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Конструювання
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр/Соціально-моральний розвиток
09:55-10:10
Креативний розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести
09:15-10:10
Основи грамоти.Письмо/Розвиток інтелекту
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр
09:55-10:10
Математичне письмо
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Музична скарбничка
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Рухливі ігри
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Розвиток мовлення
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр/Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Креативний розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Сюжетно-рольові ігри
16:30-17:00
Робота в зошиті
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
Вартість навчання:
Вступний внесок: 10 000 грн
Щомісячна плата: 10 000 грн
Вартість харчування: 150 грн / день
Адміністрація:
Ніфталіїва  Ольга Зиновіївна
Ніфталіїва Ольга Зиновіївна
Керівник філії
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: більше 10 років.
Життєве кредо: «Я вважаю, що ні в якому навчальному закладі освіченою людиною стати не можна. Але у всякому добре поставленому навчальному закладі можна стати дисциплінованою людиною та набути навички, які стануть в нагоді в майбутньому, коли людина поза стінами навчального закладу стане утворювати себе сама.» (М. Булгаков)
Найкращий спадок, який ми можемо залишити дітям це здатність самостійно прокладати собі шлях.
Червенко Ярослава Петрівна
Червенко Ярослава Петрівна
Методист
Освіта: вища педагогічна. ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педагогічний стаж: 6 років.

Життєве кредо: "Дитинство - це незабутній, неповторний та найважливіший етап життя. Дошкільний вік - це фундамент, на якому стоїть весь життєвий шлях людини. Тому так важливо акцентувати увагу саме на особистості дитини, на його інтересах, бажаннях та потребах перед амбіціями дорослих"
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua