на Бучми
Про садочок

Спекотна знижка 50% від «Країни Дитинства». Кількість місць обмежена!

Простір. Інновації. Комфорт. Затишок. Ці слова – найкраще характеризують садок на Бучми.

Найбільша кількість груп і самий креативний підхід до підготовки різноманітних заходів. Тут готують для дітей домашні булочки, на святковій церемонії нагороджують співробітників «Оскарами», а після дитячих виступів виконують українські пісні в подарунок батькам.

Педагоги – новатори з великим досвідом роботи за плечима, з легкістю впроваджують нові програми, допомагають дітям дізнатися традиції і звичаї нашого народу.

У парковій зоні на Бучми оживають найнесподіваніші природні матеріали. Тут діти вчаться творити, дружити і спілкуватися.

Фантазія і багатогранність розвитку – все найкраще для маленьких вихованців.

 

Наші переваги:
Досвідчені та уважні педагоги
Досвідчені та уважні педагоги
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Поглиблене вивчення іноземних мов
Поглиблене вивчення іноземних мов
Невеликі групи
Невеликі групи
Інноваційні підходи до навчання дітей
Інноваційні підходи до навчання дітей
Розклад
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:00
Цікава математика
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:30
Англійська мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Весела грамота
09:45-10:00
Пальчикова гімнастика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова / Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Пізнаю світ
17:45-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Занимательная математика
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:30
Англійська мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:00
Весела грамота
09:45-09:45
Мовленнєві ігри
09:10-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:10
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Французька мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Французька мова / Творчість
17:30-18:00
Французька мова / Творчість
18:00-19:00
(Рус) Прогулка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок / Французька мова
15:30-16:00
Французька мова
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота
09:45-10:00
Пізнаю світ
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря / Англійська мова
17:00-17:30
Фізкультура
17:30-18:00
Підготовка руки до письма
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря / Англійська мова
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок / Англійська мова
15:30-16:00
Англійська мова
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Музичнее заняття
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова / Підготовка руки до письма
17:00-17:30
Французька мова / Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок / Англійська мова
15:30-16:00
Англійська мова / Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Фізкультура
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок / Французька мова
15:30-16:00
Французька мова
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Пізнаю світ
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Основи грамоти
09:45-10:00
Робота в зошиті
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Підготовка руки до письма
17:00-17:30
Фізкультура
17:30-18:00
Мовленнєвий розвиток
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Соціально-моральне виховання
09:45-10:10
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Французька мова / Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика
09:45-10:00
Графічні диктанти
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Логіка
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Підготовка руки до письма
17:00-17:30
Французька мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Французька мова / Творча майстерня
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Основи грамоти
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Англійська мова / Підготовка руки до письма
17:30-18:00
Англійська мова / Підготовка руки до письма
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Фізкультура
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Французька мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Вечеря
17:30-18:00
Мовленнєвий розвиток
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Вечеря
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Основи грамоти
09:45-10:00
Робота в зошиті
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Творча майстерня
17:00-17:30
Вечеря / Англійська мова
17:30-18:00
Вечеря / Англійська мова
18:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика
09:45-10:00
Графічні диктанти
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова / Творчість
16:30-17:00
Англійська мова / Творчість
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Основи грамоти
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:30
Англійська мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Англійська мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести, підготовка до вступу до школи
09:15-09:45
Основи грамоти
09:55-10:10
Розвиток мовлення
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:10
Полуденок
15:10-15:30
Англійська мова / Підготовка руки до письма
15:30-16:00
Англійська мова / Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:55-10:10
Графічні диктанти
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:10
Полуденок
15:10-15:30
Французька мова / Творча майстерня
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Розвиток пам'яті, ейдетика
17:30-18:00
Прогулянка
18:00-19:00
Прогулянка / Хореографія
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести, підготовка до вступних іспитів у школу
09:15-09:45
Основи грамоти
09:55-10:10
Пізнаю світ
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:10
Полуденок
15:10-15:30
Англійська мова / Підготовка руки до письма
15:30-16:00
Англійська мова / Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Розвиток інтелекту
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральний розвиток
09:55-10:10
Конструювання
10:10-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:10
Полуденок
15:10-15:30
Творча майстерня
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Розвиток мовлення
17:30-18:00
Прогулянка
18:00-19:00
Прогулянка / Хореографія
Вартість навчання:
Вступний внесок: 10 000 грн
Вартість: 6 900 грн
Адміністрація:
Кононенко Оксана Володимирівна
Кононенко Оксана Володимирівна
Керівник філії
Освіта: вища економічна.

Стаж: 20 років

Життєва позиція: Я люблю дітей і отримую задоволення від відчуття участі в тому, як вони змінюються, розвиваються, стають товариськими, навчаються взаємодіяти один з одним.

«У своїй роботі ціную можливість приносити користь людям. Для мене дуже важливо знати, що моє життя, мої зусилля, таланти та здібності спрямовані на підтримку та служіння іншим. Тоді все для мене набирає особливого, глибоко змісту. На мою думку, найбільш потрібним та відповідальним є присвячувати свої старання дітям. Бо саме вони є нашим майбутнім.»
Іваненко Наталія Вольдемарівна
Іваненко Наталія Вольдемарівна
Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

Педагогічний стаж: 9 років.

Життєве кредо: У житті потрібно любити те, чим займаєшся і займатися тим, що любиш.

"У житті я найбільше люблю працювати з дітьми, допомагати їм ставати щасливішими, сміливішими, розумнішими... Велике щастя бачити, як діти рік за роком ростуть та мудрішають, і самій рости та мудрішати разом з ними."
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
https://www.facebook.com/kraina.dytynstva
Instagram: kraina_ditinstva
Центр розвитку:
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua

Дитячий садок «Країна дитинства» на Бучми, 5А