«Idea Kids» (вул. Бучми, 5А)
Про садочок

Найбільша кількість груп та найбільш креативний підхід до підготовки різноманітних заходів.

Тут створена затишна атмосфера, закрита простора озеленена територія та власна паркова зона.

Педагоги – новатори з великим досвідом роботи за плечима, що з легкістю впроваджують нові програми, допомагають дітям дізнатися про традиції і звичаї нашого народу, підтримують сімейні цінності як фундамент розвитку особистості.

Тут діти вчаться творити, дружити і спілкуватися.

Паралельно із потужною освітньою базою, дітям організовують різноманітне дозвілля.

Це садочок, до якого ваша дитина неодмінно захоче повертатися!

Наші переваги:
Власна огороджена озеленена територія та сучасні ігрові майданчики
Власна огороджена озеленена територія та сучасні ігрові майданчики
П’ятиразове збалансоване харчування
П’ятиразове збалансоване харчування
Комфортні світлі та просторі ігрові приміщення та зони навчання
Комфортні світлі та просторі ігрові приміщення та зони навчання
Повноцінна спальна кімната та спальні місця
Повноцінна спальна кімната та спальні місця
Вивчення англійської та французької мов
Вивчення англійської та французької мов
Дезінфекція приміщень кварцовою лампою
Дезінфекція приміщень кварцовою лампою
Розклад
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Сюжетно-рольові ігри
17:45-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Пальчикова гімнастика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Англійська мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Сюжетно-рольові ігри
17:45-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Занимательная математика/Весела грамота
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Французька мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Сюжетно-рольові ігри
17:45-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Мовленнєві ігри
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Англійська мова / Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Сюжетно-рольові ігри
17:45-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:30
Соціально-моральне виховання
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:45
Сюжетно-рольові ігри
17:45-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова/Творча майстерня
16:30-17:00
Французька мова/Творча майстерня
17:00-17:30
Вечеря
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова/Творча майстерня
16:30-17:00
Французька мова/Творча майстерня
17:00-17:30
Вечеря
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Музична скарбничка
17:00-17:30
Вечеря
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:35
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:20-11:50
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря / Англійська мова
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Робота в зошиті
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Французька мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Французька мова / Творча майстерня
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Соціально-моральне виховання
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-18:00
Мовленнєвий розвиток
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Графічні диктанти
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Англійська мова / Творча майстерня
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Весела грамота/Цікава математика
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Логіка
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Французька мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Французька мова / Творча майстерня
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Музична скарбничка
17:00-17:30
Англійська мова
17:30-18:00
Англійська мова
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
19:00-20:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Логіка
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-18:00
Вечеря
18:00-19:00
Сюжетно-рольові ігри
19:00-20:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Соціально-моральний розвиток
09:45-10:00
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Французька мова
17:30-18:00
Вечеря
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Робота в зошиті
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Мовленнєвий розвиток
16:30-17:00
Англійська мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Вечеря
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Цікава математика/Весела грамота
09:45-10:00
Графічні диктанти
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Підготовка руки до письма
16:30-17:00
Французька мова/Творча майстерня
17:00-17:30
Французька мова/Творча майстерня
17:30-18:00
Вечеря
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:40
Весела грамота / Цікава математика
09:45-10:00
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-13:00
Підготовка до сну, читання худ. літератури
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Мовленнєвий розвиток
16:30-17:00
Англійська мова / Творча майстерня
17:00-17:30
Англійська мова / Творча майстерня
17:30-18:00
Вечеря
18:00-18:30
Сюжетно-рольові ігри
18:30-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Розумні тести
09:30-10:00
Основи грамоти
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Музична скарбничка
15:30-16:00
Розвиток мовлення
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Логіка, ейдетика, пам'ять
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Цікава математика
09:30-10:00
Ментальна арифметика
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:10-15:30
Англійська мова /Творча майстерня
15:30-16:00
Англійська мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Розумні тести
09:30-10:00
Основи грамоти
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Французька мова / Творча майстерня
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Цікава математика
09:30-10:00
Ментальна арифметика
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:10
Полуденок
15:00-15:30
Англійська мова / Творча майстерня
15:30-16:00
Англійська мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Логіка, ейдетика, пам'ять
17:30-19:00
Сюжетно-рольові ігри
19:00-20:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Конструювання
09:30-10:00
Соціально-моральний розвиток
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Французька мова
15:30-16:00
Французька мова
16:00-16:30
Розвиток мовлення
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-18:00
Музична скарбничка
18:00-19:00
Прогулянка / ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Цікава математика
09:30-10:00
Ментальна арифметика
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Англійська мова
15:30-16:00
Англійська мова
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-18:00
Музична скарбничка
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Розумні тести
09:30-10:00
Основи грамоти
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Французька мова / Творча майстерня
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Цікава математика
09:30-10:00
Ментальна арифметика
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка/ігри
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Англійська мова/Творча майстерня
15:30-16:00
Англійська мова/Творча майстерня
16:00-16:30
Логіка, ейдетика, пам'ять
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Розумні тести
09:30-10:00
Основи грамоти
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Французька мова / Творча майстерня
15:30-16:00
Французька мова / Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Розвиток мовлення
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка/ігри
08:20-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:30
Конструювання
09:30-10:00
Соціально-моральний розвиток
10:00-10:30
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-12:30
Обід
12:30-14:30
Сон
14:30-15:00
Полуденок
15:00-15:30
Музична скарбничка
15:30-16:00
Графічний диктант
16:00-16:30
Логіка, ейдетика, пам'ять
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-18:00
Сюжетно-рольові ігри
18:00-19:00
Прогулянка /ігри
Вартість навчання:
Вступний внесок: 10 000 грн
Щомісячна плата: 9 000 грн
Вартість харчування: 150 грн / день
Адміністрація:
Кононенко Оксана Володимирівна
Кононенко Оксана Володимирівна
Керівник філії
Освіта: вища економічна.

Стаж: 20 років

Життєва позиція: Я люблю дітей і отримую задоволення від відчуття участі в тому, як вони змінюються, розвиваються, стають товариськими, навчаються взаємодіяти один з одним.

«У своїй роботі ціную можливість приносити користь людям. Для мене дуже важливо знати, що моє життя, мої зусилля, таланти та здібності спрямовані на підтримку та служіння іншим. Тоді все для мене набирає особливого, глибоко змісту. На мою думку, найбільш потрібним та відповідальним є присвячувати свої старання дітям. Бо саме вони є нашим майбутнім.»
Ковярова-Кузьменко Ольга Іванівна
Ковярова-Кузьменко Ольга Іванівна
Методист
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

Педагогічний стаж: більше 10 років.

Життєва позиція: "Кожна дитина - неповторна та унікальна особистість. Задача педагога – відкрити цю особистість світу! Любити дітей для мене значить дарувати їм ласку, ніжність та доброту."
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua