на Архипенка
Про садочок

Перший садочок нашої мережі – 15 років тому тут починалася «Країна Дитинства»!

Ми мріяли створити щось більше за звичайний садок. Прагнули збудувати цілий світ, в якому дитину огортатиме любов, ніжність і турбота. Завдяки наполегливій роботі нашої найкращої команди ця мрія стала реальністю!

Ми змогли поєднати домашній комфорт, атмосферу доброзичливості, відкритості, довіри між дітьми та педагогами із потужною, інноваційною освітньою базою, авторською методикою виховання та найвищими стандартами кваліфікації персоналу.

Чи не найбільшим нашим здобутком є те, що вже протягом 14 років ми робимо значно більше за звичайну роботу – ми даруємо любов!

Наші переваги:
Досвідчені та уважні педагоги
Досвідчені та уважні педагоги
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Поглиблене вивчення іноземних мов
Поглиблене вивчення іноземних мов
Невеликі групи
Невеликі групи
Інноваційні підходи до навчання дітей
Інноваційні підходи до навчання дітей
Розклад
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне занятя
16:00-16:30
Апнглійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пальчикова гімнастика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Англійська мова
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєві ігри
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Розвиток дрібної моторики
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музичне заняття
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Творча майстерня
17:00-17:30
Рухливі ігри
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Фізкультура
17:00-17:30
Художня література
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музичне заняття
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Мовленнєвий розвиток
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пізнаю світ
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Підготовка руки до письма
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Конструювання
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Логіка
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Художня література
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Графічний диктант
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Графічні диктанти
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Робота в зошиті
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Сюжетно-рольові ігри
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Пізнаю світ
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Конструювання
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Робота в зошиті
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Логіка
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Художня література
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Робота в зошиті
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Пізнаю світ
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Графічні диктанти
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музичне заняття
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Конструювання
16:30-17:00
Мовленнєвий розвиток
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Робота в зошиті
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Графічний диктант
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Конструювання
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Сюжетно-рольові ігри
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Пізнаю світ
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Розвиток інтелекту
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Графічний диктант
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Музичне заняття
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести
09:15-09:55
Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Робота в зошиті
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Математичне письмо
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Музичне заняття
16:30-17:00
Художня література
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести
09:15-09:55
Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Пізнаю світ
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Мовленнєвий розвиток
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Соціально-моральний розвиток
09:55-10:10
Креативний розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Сюжетно-рольові ігри
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Пізнаю світ
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
Вартість навчання:
Вступний внесок: 5 000 грн
Вартість: 6 000 грн
Адміністрація:
Ніфталіїва  Ольга Зиновіївна
Ніфталіїва Ольга Зиновіївна
Керівник філії
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: більше 10 років.
Життєве кредо: «Я вважаю, що ні в якому навчальному закладі освіченою людиною стати не можна. Але у всякому добре поставленому навчальному закладі можна стати дисциплінованою людиною та набути навички, які стануть в нагоді в майбутньому, коли людина поза стінами навчального закладу стане утворювати себе сама.» (М. Булгаков)
Найкращий спадок, який ми можемо залишити дітям це здатність самостійно прокладати собі шлях.
Петрович Марина Анатоліївна
Петрович Марина Анатоліївна
Методист
Освіта: вища педагогічна. Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

Педагогічний стаж: 4 роки.

Життєве кредо: "Януш Корчак говорив: "Людина починається з дитинства. А потім усе життя зберігає в душі частку дитячості. Вона подумки повертається в дитинство, як повертаються на Батьківщину". Моє прагнення як педагога полягає в тому, щоб наповнити пам'ять майбутніх дорослих теплими спогадами про садочок, ґрунтовними знаннями про навколишній світ, радістю, дружбою, турботою та підтримкою, щоб згадка про дитячі роки гріла душу кожного вихованця."
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр раннього розвитку:
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua

Дитячий садок «Країна дитинства» на Архипенка, 6В