на Архипенка
Про садочок

Даруємо знижку 70%!

Перший садок нашої мережі. Саме тут 15 років тому зародилася «Країна Дитинства»!

Ми мріяли про можливість створити атмосферу щастя і втілили мрії в реальність.

Світ з потужною, інноваційної освітньої базою, що складається з комфорту, атмосфери доброзичливості, відкритості, довіри між дітьми і педагогами – все це «Країна Дитинства».

На філії працює давно сформований кістяк викладачів. Тут розуміють дітей і один одного з півслова.

Аура традицій і сталості відчувається в кожному святі, в кожному занятті, в кожній поробці.

Тут пишаються тим, що стали першими і, усвідомлюючи відповідальність, намагаються привнести якомога більше нового і цікавого в сім’ю під назвою «Країна Дитинства».

 

Наші переваги:
Досвідчені та уважні педагоги
Досвідчені та уважні педагоги
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Коктейль із сучасних адаптованих методик
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Баланс інтелектуального, емоційного і фізичного навантаження
Поглиблене вивчення іноземних мов
Поглиблене вивчення іноземних мов
Невеликі групи
Невеликі групи
Інноваційні підходи до навчання дітей
Інноваційні підходи до навчання дітей
Розклад
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Апнглійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пальчикова гімнастика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєві ігри
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Фізкультура
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:10
Ланч
10:20-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Розвиток дрібної моторики
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Логіка
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Рухливі ігри
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Музична скарбничка
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Пізнаю світ
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Мовленнєвий розвиток
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Цікава математика
09:45-09:55
Сенсорика
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музична скарбничка
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Мовленнєвий розвиток
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Весела грамота
09:45-09:55
Пізнаю світ
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Конструювання
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Французька мова
17:00-17:30
Підготовка руки до письма
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:45
Соціально-моральне виховання
09:45-09:55
Конструювання
10:00-10:20
Ланч
10:30-11:40
Прогулянка
11:55-12:30
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Сюжетно-рольові ігри
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Вечеря
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Фізкультура
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Логіка
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Музична скарбничка
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Творча майстерня
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Конструювання
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Графічні диктанти
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:30
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Робота в зошиті
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Основи грамоти
09:55-10:10
Робота в зошиті
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Графічний диктант
16:00-16:30
Сюжетно-рольові ігри
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Англійська мова
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Конструювання
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Мовленевий розвиток
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Французька мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Творча майстерня
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Розвиток інтелекту
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Музична скарбничка
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Розумні тести/Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Творча майстерня
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Художня література
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Робота в зошиті
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Театр
09:15-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Математичне письмо
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Пізнаю світ
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Англійська мова
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Розумні тести/Основи грамоти. Письмо
09:55-10:10
Пізнаю світ
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Мовленнєвий розвиток
16:00-16:30
Англійська мова
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Конструювання
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр/Соціально-моральний розвиток
09:55-10:10
Креативний розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Вечеря
17:00-17:30
Сюжетно-рольові ігри
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:15
Розумні тести
09:15-10:10
Основи грамоти.Письмо/Розвиток інтелекту
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Пізнаю світ
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Музична скарбничка
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Мовленнєвий розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Фізкультура
16:30-17:00
Англійська мова
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр
09:55-10:10
Математичне письмо
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:00-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Художня література
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Конструювання
16:00-16:30
Пізнаю світ
16:30-17:00
Музична скарбничка
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Цікава математика
09:55-10:10
Рухливі ігри
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Англійська мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Фізкультура
16:00-16:30
Графічний диктант
16:30-17:00
Розвиток мовлення
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
08:00-08:30
Казкова гімнастика
08:30-09:00
Сніданок
09:00-09:55
Театр/Соціально-моральне виховання
09:55-10:10
Креативний розвиток
10:10-10:20
Ланч
10:30-12:00
Прогулянка
12:30-13:00
Обід
13:00-15:00
Сон
15:00-15:20
Французька мова
15:20-15:30
Полуденок
15:30-16:00
Творча майстерня
16:00-16:30
Сюжетно-рольові ігри
16:30-17:00
Робота в зошиті
17:00-17:30
Вечеря
17:30-19:00
Прогулянка
Вартість навчання:
Вступний внесок: 10 000 грн
Вартість: 7 500 грн
Адміністрація:
Ніфталіїва  Ольга Зиновіївна
Ніфталіїва Ольга Зиновіївна
Керівник філії
Освіта: вища педагогічна. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
Педагогічний стаж: більше 10 років.
Життєве кредо: «Я вважаю, що ні в якому навчальному закладі освіченою людиною стати не можна. Але у всякому добре поставленому навчальному закладі можна стати дисциплінованою людиною та набути навички, які стануть в нагоді в майбутньому, коли людина поза стінами навчального закладу стане утворювати себе сама.» (М. Булгаков)
Найкращий спадок, який ми можемо залишити дітям це здатність самостійно прокладати собі шлях.
Петрович Марина Анатоліївна
Петрович Марина Анатоліївна
Методист
Освіта: вища педагогічна. Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

Педагогічний стаж: 4 роки.

Життєве кредо: "Януш Корчак говорив: "Людина починається з дитинства. А потім усе життя зберігає в душі частку дитячості. Вона подумки повертається в дитинство, як повертаються на Батьківщину". Моє прагнення як педагога полягає в тому, щоб наповнити пам'ять майбутніх дорослих теплими спогадами про садочок, ґрунтовними знаннями про навколишній світ, радістю, дружбою, турботою та підтримкою, щоб згадка про дитячі роки гріла душу кожного вихованця."
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
https://www.facebook.com/kraina.dytynstva
Instagram: kraina_ditinstva
Центр розвитку:
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua