Підготовка до школи

Підготовка до школи

Вікові категорії:

Підготовка до школи – це не просто накопичення знань. Це повна формація маленької людини, підготовка для зустрічі з новим відповідальним етапом життя. Наші педагоги крок за кроком прищеплюють дітям навички легкої адаптації і рішення задач, з якими в майбутньому вони зіткнуться в шкільному середовищі.

Студія, яка поступово готує наших вихованців до нового відповідального етапу їх життя – вступу в школу. Педагоги «Країни Дитинства» поступово формують у дітей почуття морально-психологічної готовності до ще незвіданою середовищі.

Студія підготовки діток, які стали вже значно старше, наблизилися до нового етапу їх життя – вступу в школу. Наші педагоги формують у дітей адаптивні навички і здатність вирішувати завдання, що стоять перед ними в новому середовищі – в школі / ліцеї / гімназії.

Студія, яка готує вже зовсім дорослих вундеркіндів до нового відповідального етапу їх життя – вступу в школу. Наші педагоги здійснюють підготовку дітей до школи, формуючи у них навички легко адаптуватися і вирішувати завдання, що стоять перед ними в новому середовищі.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!