Логіко-математичні заняття

Логіко-математичні заняття

Вводить малюків в світ культури мислення, розвиває їх увагу та пам’ять.

Вікові категорії:

Мета цієї студії – ввести малюків в світ культури мислення, розвивати їх увагу та пам’ять. Для цього наші вихователі на кожне заняття готують велику кількість наочного матеріалу, який допомагає нашим маленьким вихованцям легше засвоювати інформацію. Використовують авторські дидактичні ігри, що допомагають дитині навчитися аналізувати, узагальнювати, порівнювати, класифікувати і т.д.

Мета цієї студії – подарувати дітям навички логічного мислення, розвивати їх вміння концентруватися і сприймати інформацію. Щоб сформувати у дітей уміння мислити логічно і розрізняти інформацію, що надходить на основі певних критеріїв, наші вихователі використовують в заняттях велику кількість наочного матеріалу, який допомагає малюкам легше засвоювати інформацію.

Мета даної студії – навчити дитину думати, розвинути її пам’ять і уяву. Для цього наші вихователі на кожному занятті використовують великий масив наочного матеріалу, який допомагає діткам легше сприймати і засвоювати інформацію, привчає формувати ментальні образи і логічно обробляти матеріал.

Мета цієї студії – навчити дитину мислити, розвинути її увагу і уяву, удосконалити пам’ять. З цією метою, наші вихователі на кожне заняття готують велику кількість наочного матеріалу, який допомагає малюкам легше засвоювати інформацію і вдосконалювати вміння логічно і точно її обробляти. Вихователі формують у дітей уміння робити вибір на основі певних критеріїв. Вони використовують авторські дидактичні ігри, що допомагають дитині навчитися аналізувати, узагальнювати, порівнювати, класифікувати і т.д.

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!