Індивідуальне меню в «Країні Дитинства»

Погодьтеся, що харчування – один із найважливіших пунктів, на що звертають увагу при виборі дитячого садка. Обираючи заклад дошкільної освіти, необхідно першочергово дізнатися особливості раціону та кількість прийомів їжі. Пильної уваги до харчування потребують діти, котрі мають алергічні реакції та непереносимість певних продуктів. Аби забезпечити повноцінне харчування малюкам та насичення вітамінами й мікроелементами в «Країні Дитинства» розробили індивідуальне меню. На питання про заміну чи виключення продуктів із раціону відповів Сергій Грачов, відомий шеф-кухар, який і розробив меню для нашого садочка.

У чому особливості індивідуального меню в «Країні Дитинства»?

Індивідуальне меню – це не виключення забороненого до вжитку продукту, а якісна заміна на альтернативний. Скажімо, якщо ваш малюк не любить молоко, або інші молочні продукти, їх можна замінити на безлактозні без збитків в енергетичній цінності.

В «Країні Дитинства» використовуються продукти тільки від перевірених постачальників. Шеф-кухар пологових будинків «ISIDA» та «Лелека» розробив меню для нашого садочка з виключенням продуктів-алергенів. Якщо говорити про рибні продукти, ні в якому випадку не можна годувати дітей консервами та червоною рибою. Хек – найвдаліший вибір для дитячого меню, адже містить йод та легкозасвоювані білки.

Сезонні фрукти містять вітаміни, котрі необхідні дошкільнятам для розвитку, ефективного навчання та активних прогулянок, не викликають у дітей алергічних реакцій. Тропічні фрукти та цитрусові також більшості протипоказані, а тому не використовуються в «Країні Дитинства».

Які види меню включає індивідуальний раціон «Країни Дитинства»?

Безлактозне меню. Якщо ваш малюк обожнює молоко, навіть, з пінкою ми пропонуємо замінити звичайні молочні продукти на продукти, які не мають лактози у своєму складі. Безлактозне молоко містить ті самі поживні речовини: фосфор, калій, кальцій вітамін Д, А, та не викликає порушення в шлунково-кишкового тракту малюка.

Безглютенове меню. Для діток з непереносимістю глютену в «Країні Дитинства» розроблено спеціальне меню, котре не містить клейковини. Питання вживання глютену малюками стоїть гостро, адже виробники почали надмірно використовувати глютеліни, котрі важко засвоюються дитячим організмом. Наші кухарі заміняють звичайні продукти на альтернативні, що не містять клейковини.

Дієтичне меню. Шеф-кухар «Країни Дитинства» Сергій Грачов врахував усі особливості дітей, а тому розробив і дієтичне меню. Страви не містять жирів тваринного походження, солі та соняшникової олії. Всі продукти тушкуються або готуються на пару.

Особливість приготування дієтичної їжі для малюків – необхідність зробити страви не тільки збалансованими, але й смачними. І з цим наші кухари справились бездоганно. Не смачні для дітей, овочі перетворюються в апетитний крем-суп або насичене вітамінами рагу.

З питаннями щодо корегування меню та підбір індивідуального раціону харчування звертайтеся до керівника вашого садочка.