Харчування у садочку

Про смаки не сперечаються. Ми дуже часто чуємо цей вислів стосовно кольорів, мистецтва, спорту, кіно. Але походить вислів від кухарського мистецтва.
«Країна Дитинства» - це не лише місце щасливих дітей, це місце в першу чергу здорових дітей! Одне з найголовніших аспектів у здоров’ї малюка займає правильне, збалансоване харчування. Харчування у дитячому садочку – це одне з найперших моментів, які дуже хвилюють батьків. Це і не дивно, адже годуючи дитину вдома ви впевнені у якості і свіжості усього, що власноруч приготували, і хочете не менш якісної їжі у місці, де малюк знаходиться майже щодня. Ми готові переконати вас у якості, а головне смаку наших страв.

5 фактів про харчування у «Країні Дитинства»:

  1. Меню розроблене шеф-кухарем ресторану пологового будинку «Лелека» - Сергієм Грачовим. Він майстер своєї справи, кваліфікований спеціаліст-дієтолог, і точно знає, що зробить ваших дітей ситими та здоровими. І НАЙГОЛОВНІШЕ - ЗАДОВОЛЕНИМИ! Адже їжа в нас не лише корисна, але і смачна. Доведено порожніми тарілками дітей та задоволеними обличчями батьків!
  2. Ми використовуємо свіжі овочі та фрукти скрізь, адже знаємо які вони корисні, але як їх інколи не полюбляють діти. Скуштувавши наші страви, малята навіть і не здогадуються про наявність овочів, проте отримують максимум користі!
  3. Вихователі в наших садочках завжди знаходять індивідуальний підхід в ігровій формі до кожної дитини, адже нам важливо аби усі були здорові і ситі, щоб мати вдосталь сил для подальших звершень!
  4. Шестиразове харчування у «Країні Дитинства» не дає голоду жодних шансів, в той же час не перенасичує і дає відчуння легкості у маленьких животиках, адже розроблене спеціально для них і приготовлене з любов’ю.
  5. Ми пропонуємо також безглютенове та безмолочне меню, на випадок якщо вашому малюкові чогось не можна з особливостей організму, тому можете сміливо віддавати у садочок, не переживаючи за «зайві» інгредієнти в стравах дитини.

А також, ми знаємо як це важливо, не лише побачити, а й спробувати. Саме тому в наших садочках проходить ДЕГУСТАЦІЯ. Тож усі батьки можуть прийти до нас, записатись на певний день і спробувати страви. Ми дуже раді, що всі залишились задоволеними і ситими, а головне – впевненими в якості.