Я доторкаюсь до світу (група 3-4 роки)

Я доторкаюсь до світу (група 3-4 роки)

Вікова група об’єднує юних шукачів пригод 3-4-х років. У цьому віковому періоді діти від споглядання переключаються до діяльності. Вони охоче беруться за найрізноманітніші завдання. А наші досвідчені педагоги і їх помічники, використовуючи найсучасніші методики та особистий досвід, прагнуть всіляко допомогти їх різнобічного розвитку.

Програма вікової групи передбачає активне залучення дітей до творчого процесу: організований дитячий театр, музичні заняття, виготовлення аплікацій, виробів, малювання, ліплення. Творчість сприяє розвитку естетичного смаку у дітей, розвиває їх емоційне і чуттєве сприйняття навколишнього світу.

Наші вихователі постійно привертають дітей до активних ігор. Але це не просто розваги, а справжній легкий і невимушений освітній процес. Діти засвоюють нову інформацію в ігровій формі. Педагоги включені в процес, обов’язково мають свою роль і знаходяться в тісному контакті з дітьми.

До виховного процесу інтенсивно підключається вивчення іноземних мов. Маленькі вихованці «Країни Дитинства» під час різних активних занять та ігор, опановують новою лексикою, засвоюють значення термінів і понять англійською та французькою мовами.

Наші дитячі сади забезпечують різнобічний розвиток дитини. Філософія «Країни Дитинства» полягає в тому, щоб в кожній дитині виховати особистість!

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!