Я і світ (група 2-3 роки)

Я і світ (група 2-3 роки)

Наймолодша вікова група, що об’єднує маленьких геніїв і відкривачів віком 2-3 роки. Їх вік – особливий час! Дітки тільки починають знайомитися з великим і дивовижним світом навколо себе. Важливо показати, що він сповнений дивовижної краси і відкритий для пізнання. В даному віці активно збагачується словниковий запас дитини. Саме тому наша авторська програма виховання складена таким чином, щоб у легкій, невимушеній формі допомогти діткам засвоїти нову лексику.

«Країна Дитинства» – лідер в сфері виховання щасливих дітей. Наші сади забезпечені сучасними матеріалами для ігор, виховання і навчання. В ігровій формі малюки засвоюють інформацію про навколишній світ, вивчають зміст і значення предметів і явищ, які їх оточують.

Так само невимушено діти розвивають свої математичні навички. Поступово вони засвоюють прямий і зворотний рахунок до 10, вчаться розуміти кількість. Знайомляться з відмінностями між геометричними формами: квадрат, трикутник, куля та ін. Оволодівають орієнтуванням в просторі, розуміють чим довгий предмет відрізняється від короткого, а вузький від широкого тощо.

Дітки в цьому віці люблять будувати, ліпити, малювати в процесі гри. Для цього створені всі умови, підібрані безпечні та зручні матеріали. Таким чином юні фантазери розвивають моторику і уяву. А наші кваліфіковані вихователі допомагають їм, розвивають креативність і любов до навколишнього світу.

Всі наші педагоги вищої категорії. Ми використовуємо унікальну авторську методику.

Для дітей створюється середовище, що полегшує вивчення іноземної мови. Їм прищеплюють інтерес, відкривають великий світ іншої мови. І маленькі відкривачі охоче поринають в дослідження.

До нашої величезної радості, вихованців дитячих садків «Країни Дитинства» часто називають маленькими поліглотами. І наш кращий професійний колектив прагне «тримати марку», адже «виробляти вундеркіндів» – наша мета та наше кредо!

Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!