Домашня підготовка до школи. Чи варто ризикувати?

Сучасні батьки часто задаються питаннями щодо підготовки малюка до школи в домашніх умовах: якою методикою, скільки треба займатися з дитиною вдома, які навчальні матеріли використовувати, та взагалі, чи варто ризикувати та вивчати дошкільну програму самостійно. На ці питання мають відповідь викладачі дитячого садка «Країна Дитинства».

Погодьтеся, що дитячий садок – основа здорової соціалізації малюків, адже окрім цікавих занять, діти навчаються взаємодіяти між собою, протистояти конфліктним ситуаціям, позиціонувати себе як лідера. Якісна підготовка до школи включає комплексну адаптацію дитини до навчального процесу, що складно зробити вдома. Вивчення французької, англійської мови, ментальної арифметики, STEM-заняття, навчання в творчих студіях – гарантують успіх вашому малюку при вступі до школи.

Авторська методика підготовки до школи в приватному дитячому садочку «Країна Дитинства» розроблена з урахуванням особливостей кожної дитини, а тому є найефективнішою. Леся Шестакова, головний методист іноземних мов, наголошує на тому, що поглиблене вивчення англійської дає більше можливостей для вступу дитини до приватної школи чи престижного ліцею. Діти протягом дня занурені в мовне середовище, що позитивно впливає на ефективність формування словникового запасу. Спеціалісти дошкільної підготовки рекомендують почати вивчення іноземних мов якомога раніше. В «Країні Дитинства» переконалися, що успішніше навчаються ті діти, котрі почали навчатися з 2-3 років. Всі заняття проводяться в найцікавіших формах: прогулянки, поробки своїми руками, театральні та концертні виступи. Дитячий садок – можливість комплексного розвитку дітей, найкраща підготовка до школи.

«Передшкільні заняття в нашому садочку починаються з підготовчого етапу: вихователі спостерігають за поведінкою дітей та якістю виконаної роботи, транслюють всі досягнення малюків батькам. Викладач враховує усі можливості та потенціал дитини, вибудовує план наступних занять. Це і є особливістю авторської методики навчання – індивідуальний підхід до кожного малюка дошкільного віку», – консультує батьків головний методист, Олена Тичина-Лазаренко. Окрім письма, читання та логічних наук, важливо розвивати творчий потенціал малюка, наприклад, за допомогою занять живописом чи участю в театральних постановках. За допомогою розвитку творчості формується картинка та сприйняття світу дитиною.

Немало важливо задіяти в процесі навчання дошкільнят роботу психолога та логопеда. «В період 4-6 років закінчується формування фонематичного слуху та правильна звукова вимова. Тому саме в цьому віці варто починати курс з логопедом-дефектологом. Адже красномовній дитині легше навчатися», – консультує Ірина Замана, логопед «Країни Дитинства».

Наостанок, важливо розуміти, що найкраща підготовка до школи – відвідування заходів для дітей та взаємодія батьків з малюком. Дитині необхідно відчувати інтерес батьків до процесу навчання. Психолог «Країни Дитинства», Лілія Сініпостіл, впевнена: ніщо так не впливає на активність у навчанні як підтримка мами чи тата. Зробити спільну поробку, повторити те, що вивчали в садочку або вивчити віршик вдома – прекрасна нагода проявити увагу та любов до дитини, що позитивно вплине на дошкільне навчання.