Чи потрібно записувати дитину до центра розвитку та коли?

Спортивні секції та творчі студії – найпопулярніші способи розкрити в дитині потенціал, командний дух, лідерські якості та витончений смак. Спостереження психолога «Країни Дитинства» доводять, що діти, котрі після навчання відвідують центр розвитку, стають уважнішими на заняттях, активнішими на прогулянках та успішнішими у сприйнятті нової інформації. Лілія Сініпостіл, психолог, радить батькам починати відвідування центру розвитку якомога раніше, адже кожен наступний етап розвитку дитини залежить від попередніх навичок. Яку діяльність обрати для малюка та в якому віці доцільніше записуватися до центру розвитку, як ніхто, знають наші компетентні викладачі та методисти.

1,5-2 роки період активного розвитку мовлення та нервово-психічної діяльності. Педіатри наголошують, що у цьому віці у дітей формуються нервова система, зір, координація рухів, пам’ять та сприйняття світу. Тому заняття в центрі раннього розвитку – необхідність для гармонійного зростання малюка. Розвиток мови, дрібної моторики та розумової діяльності тісно взаємопов’язані, а тому заняття в центрі розвитку спрямовані на їх удосконалення. Робота психолога з дітьми, розвиваючі ігри, підібрані з урахуванням віку дитини, пісеньки, розвивальні матеріали, спілкування з однолітками – база для подальшого розвитку малюка. Вік з 1,5-2 років найбільш сприятливий для початку соціалізації.

3-4 роки – досить цікавий період в житті малюка. Батьки спостерігають активацію фізичної діяльності, чіткість рухів, вдосконалення мови, зацікавленість до нових творчих занять: малювання, ліплення, танців, вокалу, іноземних мов чи спортивних секцій. За словами психолога, діти цього віку мають найбільший потенціал та здібності, котрі необхідно розвивати. Яку секцію чи творчу студію обрати, підкаже вам сама дитина. Батькам спеціалісти радять прислухатися до бажань малюка, а не керуватися власною думкою у виборі занять. Дитина повинна отримувати тільки позитивні емоції від навчання у центрі розвитку та розкривати власний потенціал. Нестрашно, якщо донька захоплюється карате, адже ми в першу чергу виховуємо успішну щасливу особистість, а вже потім майбутнього чемпіона.

5-6 років – період, коли закінчується формування кісткової системи, а ризики виникнення дефектів хребта зростають. Педіатри радять батькам задіяти дитину в спортивних секціях, адже це прищеплює любов до спорту, дисципліну, вміння перемагати та жагу до навчання. «Всю зайву енергію діти віддають танцям чи карате, а тому ефективність підготовки до школи, прагнення освоїти нове та увага до навчання підвищуються», – ділиться успіхами вихованців директор «Країни Дитинства», Юлія Наказна.

В 5-6 років діти активізують свою цікавість до навколишнього середовища. Мабуть, ви неодноразово чули питання на кшталт: а чому трава зелена? Чому птахи літають, а люди – не вміють? На всі цікаві питання малюків в «Країні Дитинства» відповідають викладачі STEAM-студії. Нова система освіти надає комплексну підготовку дітей до престижних закладів освіти та зацікавлює полюбити навчання. Складні природничі, лінгвістичні та математичні науки в студії STEAM вивчають у формі гри та хімічних дослідів, що викликає неабияке захоплення у наших дітей.

Викладачі в центрі розвитку «Країна Дитинства» щодо підготовки до школи наголошують на тому, що окрім іноземних мов, письма, читання та математики, важливо ще й емоційно підготувати дитину до шкільних занять. Дитячий колектив та креативні викладачі сприяють гармонійній соціалізації, вчать взаємодіяти з командою – це в майбутньому впливатиме на успішність навчання у школі. «Заняття в студії дошкільної підготовки побудовані за авторською програмою «Країни Дитинства» та складаються з найефективніших методик світової практики», – розповідає головний методист Олена Тичина-Лазаренко.

Дитячий центр розвитку – це команда професіоналів, які знайдуть підхід до кожної дитини та закладуть всі необхідні компетенції та навички, котрі необхідні успішній людині в житті. «Дитині дають слухати хорошу музику і вчать грати на скрипці не для того, аби виховати із неї видатного музиканта… Головне – розвинути в дитині безмежний потенціал», – Масару Ібука.