Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 [email protected]
Записатись до садочку

Best Kids

Про садочок

Вітаємо у Best kids!

В масштабах “Країни дитинства” цей садочок легко може претендувати на основний курорт – адже тут у декількох метрах затока Дніпра та мальовнича паркова зона, куди так приємно вийти з малюками на прогулянку. Багато свіжого повітря та руху – ось наше улюблене поєднання!

Підготовці до школи приділяємо величезну увагу. Тут вчать французьку та англійську мови, розвивають емоційний інтелект, розбираються з основами фінансової грамотності та займаються в творчих студіях.

Шестиразове харчування за спеціальним дитячим меню і міцний сон у комфортній спальні, окремій для кожної групи – дбаємо про здоров’я ваших малюків, як про своїх.

Нумо знайомитися на Флоренції, 7!

Розклад
Группа Капiтошка
2-3 роки
Капiтошка
Группа Метелики
3-4 роки
Метелики
Группа Вiннi-Пух
4-5 рокiв
Вiннi-Пух
Группа Казочка
5-6 лет
Казочка
Понедiлок
Вiвторок
Середа
Четверг
П`ятниця
Понедiлок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Творча майстерня

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 – 16:30

Французька мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Вiвторок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Пальчикова гiмнастика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Середа

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Творча майстерня

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Четверг

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Мовнi iгри

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Французька мова

 

16:00 – 16:30

Розвиток дрібної моторики

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

П`ятниця

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Соцiально-моральне виховання

 

9:45 – 9:55

Конструювання

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Понедiлок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Логiка

 

10:00 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Музична скарбничка

 

17:00 – 17:30

Творча майстерня

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вiвторок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Мовленнєвий розвиток

 

10:00 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзична культура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Французька мова

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Пiдготовка руки до письма

 

17:00 – 17:30

Мовленнєвий розвиток

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Середа

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Музична скарбничка

 

17:00 – 17:30

Художня лiтература

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Пiзнаю свiт

 

10:00 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Рухливi iгри

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiдготовка руки до письма

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Французька мова

 

17:00 – 17:30

Конструювання

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

П`ятниця

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Соцiально-моральне виховання

 

9:45 – 9:55

Конструювання

 

10:00 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзична культура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Сюжетно-рольовi iгри

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Понедiлок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Логiка

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Художня лiтература/Рухливі ігри

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Французька мова

 

16:00 – 16:30

Творча майстерня

 

16:30 – 17:00

Музичнi заняття

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вiвторок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Основи грамоти

 

9:55 – 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Графiчний диктант

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Середа

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Графiчний диктант

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Мовленнєвий розвиток

 

16:30 – 17:00

Музичнi заняття

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Основи грамоти

 

9:55 – 10:10

Робота в зошитi

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Робота в зошитi

 

16:00 – 16:30

Конструювання

 

16:30 – 17:00

Французька мова

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

П`ятниця

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Соцiально-моральне виховання

 

9:55 – 10:10

Конструювання

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:00 – 16:30

Творча майстерня

 

16:30 – 17:00

Пiзнаю свiт

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Понедiлок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Розвиток iнтелекту

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Музичнi заняття

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Робота в зошитi

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Французька мова

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вiвторок

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Розмнi тести

 

9:15 – 9:55

Основи грамоти

 

9:55 – 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Графiчний диктант

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Середа

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Математичне письмо

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Музичнi заняття

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майтерня

 

16:00 – 16:30

Графiчний диктант

 

16:30 – 17:00

Художня лiтература

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Четверг

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Розмнi тести

 

9:15 – 9:55

Основи грамоти. Письмо

 

9:55 – 10:10

Пiзнаю свiт

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Конструювання

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Мовленнєвий розвиток

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

П`ятниця

8:20 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Соцiально-моральний розвиток

 

9:55 – 10:10

Креативний розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:30

Фiзкультура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:00 – 16:30

Творча майстерня

 

16:30 – 17:00

Пiзнаю свiт

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вартість
Вступний внесок 10 000 грн
Щомісячна плата 10 000 грн
Харчування 150 грн/день
Фото

Каждый веб-разработчик знает, что такое текст-«рыба». Текст этот, несмотря на название, не имеет никакого отношения к обитателям водоемов. Используется он веб-дизайнерами для вставки на интернет-страницы и демонстрации внешнего вида контента, просмотра шрифтов, абзацев, отступов и т.д. Так как цель применения такого текста исключительно демонстрационная, то и смысловую нагрузку ему нести совсем необязательно. Более того, нечитабельность текста сыграет на руку при оценке качества восприятия макета.

Самым известным «рыбным» текстом является знаменитый Lorem ipsum. Считается, что впервые его применили в книгопечатании еще в XVI веке. Своим появлением Lorem ipsum обязан древнеримскому философу Цицерону, ведь именно из его трактата «О пределах добра и зла» средневековый книгопечатник вырвал отдельные фразы и слова, получив текст-«рыбу», широко используемый и по сей день. Конечно, возникают некоторые вопросы, связанные с использованием Lorem ipsum на сайтах и проектах, ориентированных на кириллический контент – написание символов на латыни и на кириллице значительно различается.