Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 [email protected]
Записатись до садочку

Creative Kids

Про садочок

Вітаємо у Creative Kids!

Якщо б у «Країні дитинства» обирали столицю, певно, вона була б у цьому садочку. Адже саме з нього 15 років тому почалася наша історія!Бути першими – зобов’язує. Тож будьте певні – тут ваш малюк не пастиме задніх! Усі викладачі – лідери у своїй сфері, з потужною інноваційною освітою.

Малювати піском? Легко! По воді? Нема питань! Перетворитись на театрального режисера? Запросто!

Англійська чи французька – з перших років життя. З такими педагогами і у дітей є всі шанси заряджатися енергією та рости успішними.Тут є власна зелена територія, гральні майданчики, сучасні приміщення для навчання та відпочинку.

П’ятиразове збалансоване харчування – й корисно, і дітям смакує. Спробуєте?

Чекаємо на Архипенка, 6В!

Розклад
Группа Країна дитинства
2-3 роки
Країна дитинства
Группа Капiтошка
3-4 роки
Капiтошка
Группа Метелики
4-5 рокiв
Метелики
Группа Сонечко
5-6 рокiв
Сонечко
Группа Веселка
5-6 рокiв
Веселка
Понедiлок
Вiвторок
Середа
Четверг
П`ятниця
Понедiлок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Вiвторок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Пальчикова гiмнастика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзична культура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

16:00 – 16:30

Французька мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Середа

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Четверг

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Мовленнєвi iгри

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Фiзична культура

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

16:00 – 16:30

Французька мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

П`ятниця

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Соцiально-моральний розвиток

 

9:45 – 9:55

Конструювання

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Розвиток дрібної моторики

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 19:00

Прогулянка

 

Понедiлок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Логiка

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Рухливi iгри

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Музична скарбничка

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Пiзнаю свiт

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Вiвторок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Мовленнєвий розвиток

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Художня лiтература

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Фiзична культура

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Французька мова

 

17:00 – 17:30

Пiдготовка руки до письма

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Середа

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Сенсорика

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Музична скарбничка

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Мовленнєвий розвиток

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Четверг

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Весела грамота

 

9:45 – 9:55

Пiзнаю свiт

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Конструювання

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Французька мова

 

17:00 – 17:30

Пiдготовка руки до письма

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

П`ятниця

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Соцiально-моральний виховання

 

9:45 – 9:55

Конструювання

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Сюжетно-рольовi iгри

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Вечеря

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Фiзична культура

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Понедiлок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Цiкава математика

 

9:45 – 9:55

Логiка

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Музична скарбничка

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Творча майстерня

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Конструювання

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Вiвторок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:45

Основи грамоти

 

9:45 – 9:55

Мовленнєвий розвиток

 

10:00 – 10:10

Ланч

 

10:20 – 11:40

Прогулянка

 

11:55 – 12:30

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Художня лiтература

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Фiзична культура

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Творча майстерня

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Середа

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Графiчнi диктанти

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Робота в зошитi

 

16:00 – 16:30

Французька мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Музична скарбничка

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Четверг

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Основи грамоти

 

9:55 – 10:10

Робота в зошитi

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Графiчнi диктанти

 

16:00 – 16:30

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Англiйська мова

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

П`ятниця

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Соцiально-моральне виховання

 

9:55 – 10:10

Конструювання

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Мовленнєвий розвиток

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Фiзична культура

 

16:00 – 16:30

Французька мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Творча майстерня

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

 

Понедiлок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Розвиток iнтелекту

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Графiчнi диктанти

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Музична скарбничка

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вiвторок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Розумнi тести/Основи грамоти. Письмо

 

9:55 – 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Творча майстерня

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Художня лiтература

 

16:00 – 16:30

Фiзична культура

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Робота в зошитi

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Середа

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Театр

 

9:15 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Математичне письмо

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Французька мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Пiзнаю свiт

 

16:00 – 16:30

Музична скарбничка

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Англiйська мова

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Четверг

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Розумнi тести/Основи грамоти. Письмо

 

9:55 – 10:10

Пiзнаю свiт

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Французька мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Мовленнєвий розвиток

 

16:00 – 16:30

Англiйська мова

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Конструювання

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

П`ятниця

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Театр/Соцiально-моральний розвиток

 

9:55 – 10:10

Креативний розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Фiзична культура

 

16:30 – 17:00

Вечеря

 

17:00 – 17:30

Сюжетно-рольовi iгри

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Понедiлок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:15

Розумнi тести

 

9:15 – 10:10

Основи грамоти/Письмо

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Пiзнаю свiт

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Музична скарбничка

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вiвторок

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Мовленнєвий розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Французька мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Фiзична культура

 

16:30 – 17:00

Англiйська мова

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Середа

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Розумнi тести/Основи грамоти. Письмо

 

9:55 – 10:10

Математичне письмо

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Художня лiтература

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Конструювання

 

16:00 – 16:30

Пiзнаю свiт

 

16:30 – 17:00

Музична скарбничка

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Четверг

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Цiкава математика

 

9:55 – 10:10

Рухливi iгри

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Англiйська мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Фiзична культура

 

16:00 – 16:30

Графiчнi диктанти

 

16:30 – 17:00

Мовленнєвий розвиток

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

П`ятниця

8:00 – 8:30

Казкова гiмнастика

 

8:30 – 9:00

Снiданок

 

9:00 – 9:55

Театр/Соцiально-моральний розвиток

 

9:55 – 10:10

Креативний розвиток

 

10:10 – 10:20

Ланч

 

10:30 – 12:00

Прогулянка

 

12:30 – 13:00

Обiд

 

13:00 – 15:00

Сон

 

15:00 – 15:20

Французька мова

 

15:20 – 15:30

Полуденок

 

15:30 – 16:00

Творча майстерня

 

16:00 – 16:30

Сюжетно-рольовi iгри

 

16:30 – 17:00

Робота в зошитi

 

17:00 – 17:30

Вечеря

 

17:30 – 19:00

Прогулянка

Вартість
Вступний внесок 10 000 грн
Щомісячна плата 10 000 грн
Харчування
Фото