Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Англомовний дитячий садок в Києві

Про садочок

Вітаємо у Smart Kids!

Якщо хочете, щоб малюк дивував паст перфектом з пелюшок – вам в приватний дитячий сад в Києві на Лівий берег, адже ми приймаємо з двох років! Діти чудово засвоюють англійську у побуті, тож вчать її тут не лише навчаючись, а й граючись!

Зранку малюки роблять руханку, далі заняття: від театральних постанов до справжніх дослідницьких проектів на свіжому повітрі – у нас своя зелена територія. Пообіді французька, танці чи творчі студії, приміром, техніка Ебру.

Не чули ще про неї? А діти в захваті!В приватному садочку на Лівобережній дбають про здорове харчування – у меню лише корисні дітям страви із 100% натуральних продуктів, готують як у ресторані, з-під ножа. Вхід за перепустками, цілодобовий відеонагляд – малюки завше будуть в безпеці, а батьки – спокійні.

Приходьте в гості в приватний дитячий сад, на Лівий берег – Микільська-Слобiдська, 2А! Прокласти маршрут

Распорядок дня

Ранкова зустріч

1

Корисний сніданок

3

Study time

5

Energy time

7

Солодкий сон

9

Art time Science time

11

Active time

13

Прощальні обійми

15
2

Happy dance

4

Morning cicrle

6

Чудовий обід

8

Поживний обід

10

Фруктова пауза

12

Смачна вечеря

14

Вечерній перекус

Ранкова зустріч

1

Happy dance

2

Корисний сніданок

3

Morning cicrle

4

Study time

5

Чудовий обід

6

Energy time

7

Поживний обід

8

Солодкий сон

9

Фруктова пауза

10

Art time Science time

11

Смачна вечеря

12

Active time

13

Вечерній перекус

14

Прощальні обійми

15
Вартість
Щорічний внесок 10 000 грн
Щомісячна плата 15 000грн * 10 964 грн
Харчування 220 грн/день

Мережа дитячих садків «Країна Дитинства» бере участь у програмі «Гроші ходять за дитиною». За відповідності всіх вимог до осіб, які хочуть стати учасниками програми, а саме:
1. Дитина або один з батьків має реєстрацію місця проживання в м.Київ;
2. Ваша дитина не зарахований в інше дошкільний навчальний заклад;
3. Ваша дитина не знаходиться в черзі на отримання місця в державному дошкільному навчальному закладі;
*Ви отримаєте компенсацію в розмірі 4036 грн. За один місяць навчання. За участю в цій програмі вартість навчання складає 10964 грн.

Фото

Ні у кого з нас не виникає сумнівів у тому, що чим раніше дитина почне вивчати іноземну мову, тим кращих результатів вона зможе досягти.

Не без підстав вважається, що до дошкільного віку дитина може без особливих зусиль освоїти будь-яку мову. А оскільки прийом в групи у нас починається з 2-х років, ваш малюк має всі шанси в ранньому віці почати дивувати вас своїм багатим словниковим запасом англійських слів.

Вивчення іноземної мови в в приватному дитячому садку сприяє розвитку дитини, її уваги і мозкової діяльності. Також англомовний садок є повноцінною підготовкою до подальшого навчання в школі.

Навіщо вибирати наш англомовний сад

  • Дитина вивчає мову за допомогою гри. Веселі, пізнавальні завдання, іграшки та пісні допомагають дітям з інтересом навчатися іноземній мові. Таким чином, уроки і заняття не викликають негативних емоцій, навпаки, дітки занурюються у мовне середовище і швидше запам’ятовують лексику. Процес вивчення в навчальній та ігровій формі допомагає нам прищепити малюкам любов до іноземної мови.
  • Англомовний садок в Києві розковує кіндерів. Вони не бояться допустити помилку в мові, говорити іноземною. Вони сміливо використовують англійську, у них немає мовного бар’єру. А з умовою того, що дітки знаходяться під наглядом вихователів, які виправляють помилки в мові, вони звикають говорити англійською граматично правильно.
  • Дітки мають феноменальну пам’ять. Вони, як маленькі папужки, повторюють за батьками все, що колись від них чули. А що, якщо малюки будуть слухати іноземну мову? Правильно, вони швидко навчаться її повторювати. Звідси випливає наступна перевага англійського дитсадка.
  • Наш приватний дитячий сад на Лівому березі – гарантія того, що дитина швидше виробить правильну і впевнену вимову. Слухаючи професійних вчителів, діти запам’ятовують звучання слів і речень, завдяки чому набувають потрібних знань і вчаться вимовляти іноземні фрази швидко і без помилок.

Особливості «Країни Дитинства»

Платний дитячий садок на Лівому березі розрахований на навчання для 4 вікових категорій: 2-3 роки, 3-4, 4-5 і 5-7 років. У кожній з них педагоги працюють за сучасними методиками, матеріалами і програмами, які покликані розвивати непосиду, прищеплювати бажання вчитися, примножувати творчі здібності.

У всіх групах приблизно однаковий розпорядок дня.

Ми починаємо ранок з фізичної активності –  оздоровчої гімнастики. Також протягом дня дітки вивчають англійську та французьку мову, грають на свіжому повітрі (у нас комфортна зелена територія на Лівому березі), займаються творчістю.

Можемо запропонувати 5-разове корисне харчування: 3 повноцінних прийоми їжі і 2 перекуси.

Гарантуємо максимальну безпеку нашим діткам. У нас вхід тільки за перепустками, а також присутнє цілодобове відеоспостереження.

Приватний дитячий сад знаходиться недалеко від станції метро Лівобережна. Зручна транспортна розв’язка.

Часті питання про дитячий садок

Визначтеся з цілями вивчення, це вже допоможе вибрати тип садка: білінгвальний або з додатковими уроками іноземної. Перед тим, як віддавати кіндера в дошкільний заклад, ознайомтеся з програмою навчання дітей, матеріалами, за допомогою яких займаються з малюками. Перевірте наявність у педагогів сертифікатів з викладання іноземної. Зверніть увагу на програму навчання крім мови, наявність гуртків та секцій.

До 6 років діти легко освоюють будь-яку мову. В англомовній установі дітей вчать за допомогою гри. Нові фрази інтегруються в повсякденне життя, використовуються найпоширеніші слова і вирази. У дітей, які вчать іноземну з раннього віку, немає акценту, їм простіше набути правильну вимову. Навчання в школі дається простіше.

Зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті або заповніть форму реєстрації. Якщо в групі буде вільне місце, зарахування відбувається відразу. Малюк може вливатися в колектив поступово. Перші дні проводячи в закладі декілька годин і з часом залишаючись у нас на цілий день.

Центр розвитку
Психолог для дитини

Психолог для дитини

Психолог переконана, що діти – це віддзеркалення сім’ї, а тому працювати варто спочатку з батьками.

Шахи для дітей

Шахи для дітей

Тому чим раніше ви почнете навчання, тим більш успішним у майбутньому буде ваш малюк.

Футбол для дітей

Футбол для дітей

Футбол для дітей це командна гра, в якій дитина вчитися взаємодіяти з оточуючими його людьми, поважати думку інших та слухати Тренера

Підготовка до школи

Підготовка до школи

У «Країна Дитинства» час летить так швидко, що тільки і розмов час від часу про прощання з садочком. Щоб діти випереджали однолітків, у нас є студія підготовки до школи за унікальною програмою.

Логопед для дитини - індивідуально

Логопед для дитини - індивідуально

Уявіть, як тяжко бути левом, коли не вимовляєш звук «р-р-ррр»! Уявили? Тоді мерщій на заняття з логопедом!

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Справжня сила всередині героя, навіть якщо герою три роки. Повір та мерщій на тренування!

Танці для дітей

Танці для дітей

Якби існувало шоу “Танці з малюками” – наші точно б були в його топі. Адже у студії Forsight танцюють всі!

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Гадаєте, що це звичайна рахівниця – така звичайна-призвичайна, що навіть від думок про неї нудно. Ні! ви навіть не здогадуєтесь, якою суперсилою вона володіє!

Вокал для дітей

Вокал для дітей

Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива

Англійська для дітей в Києві

Англійська для дітей в Києві

Ми у “Країні Дитинства” виховуємо громадян світу, тож посилено вивчаємо іноземні мови.

Живопис для дітей

Живопис для дітей

Малюнками дитини завішаний весь холодильник? Знаємо, як перетворити їх на шедеври! Уже чекаємо на малюка у нашій студії живопису,  де творчість живе в кожному куточку!

Студія раннього розвитку/ Baby English

Студія раннього розвитку/ Baby English

Вчитися можна з пелюшок – головне, робити це граючись, щоб малюкам подобалось. Ми навчаємо крихіток із найменшого віку