Країна Дитинства
Країна Бізнесу
044-2-33333-2 063-2-33333-2 info@sadochok.net.ua
Записатись до садочку

Англомовний дитячий садок в Києві

Про садочок

Вітаємо у Smart Kids!

Якщо хочете, щоб малюк дивував паст перфектом з пелюшок – вам сюди, адже приймаємо з двох років! Діти чудово засвоюють англійську у побуті, тож вчать її тут не лише навчаючись, а й граючись!

Зранку малюки роблять руханку, далі заняття: від театральних постанов до справжніх дослідницьких проектів на свіжому повітрі – у нас своя зелена територія. Пообіді французька, танці чи творчі студії, приміром, техніка Ебру.

Не чули ще про неї? А діти в захваті!В садочку дбають про здорове харчування – у меню лише корисні дітям страви із 100% натуральних продуктів, готують як у ресторані, з-під ножа. Вхід за перепустками, цілодобовий відеонагляд – малюки завше будуть в безпеці, а батьки – спокійні.

Приходьте в гості на Микільську-Слобiдську, 2А!

 

Розклад дня

Ранкова зустріч

1

Корисний сніданок

3

Study time

5

Energy time

7

Солодкий сон

9

Art time Science time

11

Active time

13

Прощальні обійми

15
2

Happy dance

4

Morning cicrle

6

Чудовий обід

8

Поживний обід

10

Фруктова пауза

12

Смачна вечеря

14

Вечерній перекус

Ранкова зустріч

1

Happy dance

2

Корисний сніданок

3

Morning cicrle

4

Study time

5

Чудовий обід

6

Energy time

7

Поживний обід

8

Солодкий сон

9

Фруктова пауза

10

Art time Science time

11

Смачна вечеря

12

Active time

13

Вечерній перекус

14

Прощальні обійми

15
Вартість
Щорічний внесок 10 000 грн
Щомісячна плата 14 000грн * 10 950грн
Харчування 180 грн/день

Мережа дитячих садків «Країна Дитинства» бере участь у програмі «Гроші ходять за дитиною». За відповідності всіх вимог до осіб, які хочуть стати учасниками програми, а саме:
1. Дитина або один з батьків має реєстрацію місця проживання в м.Київ;
2. Ваша дитина не зарахований в інше дошкільний навчальний заклад;
3. Ваша дитина не знаходиться в черзі на отримання місця в державному дошкільному навчальному закладі;
*Ви отримаєте компенсацію в розмірі 3050 грн. За один місяць навчання. За участю в цій програмі вартість навчання складає 10950 грн.

Фото

Ні у кого з нас не виникає сумнівів у тому, що чим раніше дитина почне вивчати іноземну мову, тим кращих результатів вона зможе досягти.

Не без підстав вважається, що до дошкільного віку дитина може без особливих зусиль освоїти будь-яку мову. А оскільки прийом в групи у нас починається з 2-х років, ваш малюк має всі шанси в ранньому віці почати дивувати вас своїм багатим словниковим запасом англійських слів.

Вивчення іноземної мови в дитсадку сприяє розвитку дитини, її уваги і мозкової діяльності. Також англомовний садок є повноцінною підготовкою до подальшого навчання в школі.

Навіщо вибирати наш англійський дитячий сад

  • Дитина вивчає мову за допомогою гри. Веселі, пізнавальні завдання, іграшки та пісні допомагають дітям з інтересом навчатися іноземній мові. Таким чином, уроки і заняття не викликають негативних емоцій, навпаки, дітки занурюються у мовне середовище і швидше запам’ятовують лексику. Процес вивчення в навчальній та ігровій формі допомагає нам прищепити малюкам любов до іноземної мови.
  • Англомовний дитячий садок розковує кіндерів. Вони не бояться допустити помилку в мові, говорити іноземною. Вони сміливо використовують англійську, у них немає мовного бар’єру. А з умовою того, що дітки знаходяться під наглядом вихователів, які виправляють помилки в мові, вони звикають говорити англійською граматично правильно.
  • Дітки мають феноменальну пам’ять. Вони, як маленькі папужки, повторюють за батьками все, що колись від них чули. А що, якщо малюки будуть слухати іноземну мову? Правильно, вони швидко навчаться її повторювати. Звідси випливає наступна перевага англійського дитсадка.
  • Англійський дитячий садок в Києві – гарантія того, що дитина швидше виробить правильну і впевнену вимову. Слухаючи професійних вчителів, діти запам’ятовують звучання слів і речень, завдяки чому набувають потрібних знань і вчаться вимовляти іноземні фрази швидко і без помилок.

Особливості «Країни дитинства»

Наш англійський приватний дитячий садок розрахований на навчання для 4 вікових категорій: 2-3 роки, 3-4, 4-5 і 5-7 років. У кожній з них педагоги працюють за сучасними методиками, матеріалами і програмами, які покликані розвивати непосиду, прищеплювати бажання вчитися, примножувати творчі здібності.

У всіх групах приблизно однаковий розпорядок дня.

Ми починаємо ранок з фізичної активності –  оздоровчої гімнастики. Також протягом дня дітки вивчають англійську та французьку мову, грають на свіжому повітрі (у нас комфортна зелена територія на Лівому березі), займаються творчістю.

Можемо запропонувати 5-разове корисне харчування: 3 повноцінних прийоми їжі і 2 перекуси.

Гарантуємо максимальну безпеку нашим діткам. У нас вхід тільки за перепустками, а також присутнє цілодобове відеоспостереження.

Сад знаходиться недалеко від станції метро Лівобережна. Зручна транспортна розв’язка.

Центр розвитку
Підготовка до школи

Підготовка до школи

У «Країна Дитинства» час летить так швидко, що тільки і розмов час від часу про прощання з садочком. Щоб діти випереджали однолітків, у нас є студія підготовки до школи за унікальною програмою.

Уроки дитячого логопеда

Уроки дитячого логопеда

Уявіть, як тяжко бути левом, коли не вимовляєш звук «р-р-ррр»! Уявили? Тоді мерщій на заняття з логопедом!

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Студія кіокушинкай карате Кодо-кан

Справжня сила всередині героя, навіть якщо герою три роки. Повір та мерщій на тренування!

Танці для дітей

Танці для дітей

Якби існувало шоу “Танці з малюками” – наші точно б були в його топі. Адже у студії Forsight танцюють всі!

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Ментальна арифметика для дітей в Києві

Гадаєте, що це звичайна рахівниця – така звичайна-призвичайна, що навіть від думок про неї нудно. Ні! ви навіть не здогадуєтесь, якою суперсилою вона володіє!

Вокал для дітей

Вокал для дітей

Ох, як же хочеться швидше запросити вас до нашої Star Factory! Студія, як і все у Країні Дитинства – дуже особлива

Англійська для дітей в Києві

Англійська для дітей в Києві

Ми у “Країні Дитинства” виховуємо громадян світу, тож посилено вивчаємо іноземні мови.

Живопис для дітей

Живопис для дітей

Малюнками дитини завішаний весь холодильник? Знаємо, як перетворити їх на шедеври! Уже чекаємо на малюка у нашій студії живопису,  де творчість живе в кожному куточку!

Студія раннього розвитку/ Baby English

Студія раннього розвитку/ Baby English

Вчитися можна з пелюшок – головне, робити це граючись, щоб малюкам подобалось. Ми навчаємо крихіток із найменшого віку