Центри розвитку дитини

Театральна студія
Театральна студія
Запрошуємо вашу дитину поринути у дивовижний світ театру та перевтілень, і опанувати велику науку акторської майстерності.
Ментальна арифметика
Ментальна арифметика
Хочете виростити справжнього генія? Ми з радістю допоможемо Вам в цьому за допомогою ментальної арифметики!Унікальна методика...
Логопедія
Логопедія
Ваша дитина має логопедичні проблеми? тоді вам до нас! Студія ЦРР "Країни дитинства" запускає студію з логопедії.
Творча студія
Творча студія
Творча студія – це унікальна нагода всесторонньо розвинути особистість дитини. Ми даруємо діткам змогу відчути свободу та можливість втілити свої фантазії в життя у різних техніках малювання, ліплення, плетіння тощо.
Танцювальня студія
Танцювальня студія
Танцювальна студія Імперії Мистецтв «Foresight» запрошує в дивовижний світ ритму і музики, і дарує дітям можливість розвинути артистизм, гнучкість і грацію.
Консультації психолога
Консультації психолога
Ви можете звернутися до нашого турботливого та кваліфікованого психолога за консультацією. Він допоможе Вам знайти оптимальне рішення в складній ситуації, налагодити спільну мову з дитиною, побудувати з нею гармонійні стосунки.
Центр вивчення мов
Центр вивчення мов
Допоможемо дітям знайти спільну мову з усім світом! Живе спілкування, глибоке занурення в мовне середовище, легке вивчення через гру.
Уроки вокалу
Уроки вокалу
У вашій дитині ховається справжній артист? Мрієте вийти за рамки домашніх концертів? Розвинути талант свого чада і показати його всьому світу? Приходьте на заняття в вокальну студію "Країни дитинства"!
Уроки фортепіано
Уроки фортепіано
На індивідуальному занятті наш талановитий педагог познайомить вашу дитину з дивовижним світом музики
Уроки сольфеджіо (нотна грамота)
Уроки сольфеджіо (нотна грамота)
Виховуєте юного Бетховена? Ми допоможемо розвинути музичні таланти вашої дитини.
Розвиваюча студія
Розвиваюча студія
Талановиті педагоги прищеплять вашій дитині любов до знань. Познайомлять зі всіма кольорами веселки, занурять у чарівний світ сенсорики. Допоможуть зробити перші кроки до читання та математики.
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!

Школа раннього розвитку

Варто в родині з’явитися дитині, як батьків відвідують думки – а чи можемо ми дати їй все саме найкраще? Малюк росте і розвивається. Приходить час, коли його сміливо можна віддавати в дитячий центр розвитку.
Існує дві категорії батьків:

Так чи потрібен ранній розвиток дитині і що з себе представляє сучасний центр раннього розвитку дитини в Києві?

Єдиний правильний спосіб розвитку маленьких дітей – гра. Саме в ігровій формі дитині цікаво отримувати інформацію. Більш того – засвоювати її з найбільшим успіхом. Оскільки навколишній світ діти пізнають завдяки сенсорним рецепторам, кожен центр розвитку дитини надає своїм вихованцям величезний вибір всіляких дидактичних матеріалів. Тверді, м’які, сипучі і рідкі. Всі вони допомагають розвинути обидві півкулі мозку. А це дуже важливо. Адже ліва півкуля відповідає за логіку і абстрактне мислення, а права за образне мислення і творчість. Завдяки різноманітності вибору, дітям не встигають набриднути ігри та іграшки, вони постійно перебувають у процесі пізнання світу і свого місця в ньому, вчаться спілкуватися в колективі. Для того щоб протягом дня зайняти свою дитину в домашніх умовах, мамі потрібно дуже потрудитися. У багатьох випадках, відкласти всі справи на певний час, а це далеко не завжди можливо. Центр раннього розвитку дитини – це постійна зміна діяльності, де чергуються фізичні, інтелектуальні, музичні і художні навички. Адже в дитячому віці так складно зосереджено працювати над одним завданням. Багато батьків, розвиваючі дітей самостійно в домашніх умовах, стикаються з проблемою неприйняття мами або тата як викладача. Не всі батьки мають відношення до педагогіки або закінчували курси з навчання дитини вдома. Не володіючи методикою викладання, не знаючи як перетворити щоденні заняття в різноманітну гру, шкодують «втомленого» капризулю і не наполягають на заняттях. Крім розвиваючої сторони, студія розвитку дозволяє дитині соціалізуватися в суспільстві. Дитина розуміє, що вона далеко не одна в цьому світі, починає відчувати себе частинкою дитячого колективу, вчиться правильно спілкуватися як з однолітками, так і з викладачами. Дивлячись на інших, вона вже не буде просто вередувати, як зробила би це з мамою. Малюк вчиться правильно висловлювати свої думки, говорити про свої бажання. Він стає самостійним, привчається складати іграшки, перевдягатися на прогулянку, чи після неї. Кожен поважаючий себе центр розвитку дитини в Києві, в першу чергу, прагне прищепити дітям саме ці навички. Вартість занять вторинна. З боку батьків, звичайно ж, неможливо не звертати уваги на ціни. Але найважливіше – це комфортне занурення дитини в нове життя. І для цього має велике значення настрій батьків. Розуміючих, що все ж таки, їхня мета, в першу чергу, виховати не вундеркінда, а задоволену морально і фізично маленьку людину.