Центри розвитку дитини

Театральна студія
Театральна студія
Запрошуємо вашу дитину поринути у дивовижний світ театру та перевтілень, і опанувати велику науку акторської майстерності.
Ментальна арифметика
Ментальна арифметика
Хочете виростити справжнього генія? Ми з радістю допоможемо Вам в цьому за допомогою ментальної арифметики!Унікальна методика...
Логопедія
Логопедія
Ваша дитина має логопедичні проблеми? тоді вам до нас! Студія ЦРР "Країни дитинства" запускає студію з логопедії.
Творча студія
Творча студія
Творча студія – це унікальна нагода всесторонньо розвинути особистість дитини. Ми даруємо діткам змогу відчути свободу та можливість втілити свої фантазії в життя у різних техніках малювання, ліплення, плетіння тощо.
Танцювальня студія
Танцювальня студія
Танцювальна студія Імперії Мистецтв «Foresight» запрошує в дивовижний світ ритму і музики, і дарує дітям можливість розвинути артистизм, гнучкість і грацію.
Консультації психолога
Консультації психолога
Ви можете звернутися до нашого турботливого та кваліфікованого психолога за консультацією. Він допоможе Вам знайти оптимальне рішення в складній ситуації, налагодити спільну мову з дитиною, побудувати з нею гармонійні стосунки.
Центр вивчення мов
Центр вивчення мов
Допоможемо дітям знайти спільну мову з усім світом! Живе спілкування, глибоке занурення в мовне середовище, легке вивчення через гру.
Уроки вокалу
Уроки вокалу
У вашій дитині ховається справжній артист? Мрієте вийти за рамки домашніх концертів? Розвинути талант свого чада і показати його всьому світу? Приходьте на заняття в вокальну студію "Країни дитинства"!
Уроки фортепіано
Уроки фортепіано
На індивідуальному занятті наш талановитий педагог познайомить вашу дитину з дивовижним світом музики
Уроки сольфеджіо (нотна грамота)
Уроки сольфеджіо (нотна грамота)
Виховуєте юного Бетховена? Ми допоможемо розвинути музичні таланти вашої дитини.
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
063-574-11-11
info@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!

Школа раннього розвитку

Варто в родині з’явитися дитині, як батьків відвідують думки – а чи можемо ми дати їй все саме найкраще? Малюк росте і розвивається. Приходить час, коли його сміливо можна віддавати в дитячий центр розвитку.
Існує дві категорії батьків:

Так чи потрібен ранній розвиток дитині і що з себе представляє сучасний центр раннього розвитку дитини в Києві?

Єдиний правильний спосіб розвитку маленьких дітей – гра. Саме в ігровій формі дитині цікаво отримувати інформацію. Більш того – засвоювати її з найбільшим успіхом. Оскільки навколишній світ діти пізнають завдяки сенсорним рецепторам, кожен центр розвитку дитини надає своїм вихованцям величезний вибір всіляких дидактичних матеріалів. Тверді, м’які, сипучі і рідкі. Всі вони допомагають розвинути обидві півкулі мозку. А це дуже важливо. Адже ліва півкуля відповідає за логіку і абстрактне мислення, а права за образне мислення і творчість. Завдяки різноманітності вибору, дітям не встигають набриднути ігри та іграшки, вони постійно перебувають у процесі пізнання світу і свого місця в ньому, вчаться спілкуватися в колективі. Для того щоб протягом дня зайняти свою дитину в домашніх умовах, мамі потрібно дуже потрудитися. У багатьох випадках, відкласти всі справи на певний час, а це далеко не завжди можливо. Центр раннього розвитку дитини – це постійна зміна діяльності, де чергуються фізичні, інтелектуальні, музичні і художні навички. Адже в дитячому віці так складно зосереджено працювати над одним завданням. Багато батьків, розвиваючі дітей самостійно в домашніх умовах, стикаються з проблемою неприйняття мами або тата як викладача. Не всі батьки мають відношення до педагогіки або закінчували курси з навчання дитини вдома. Не володіючи методикою викладання, не знаючи як перетворити щоденні заняття в різноманітну гру, шкодують «втомленого» капризулю і не наполягають на заняттях. Крім розвиваючої сторони, студія розвитку дозволяє дитині соціалізуватися в суспільстві. Дитина розуміє, що вона далеко не одна в цьому світі, починає відчувати себе частинкою дитячого колективу, вчиться правильно спілкуватися як з однолітками, так і з викладачами. Дивлячись на інших, вона вже не буде просто вередувати, як зробила би це з мамою. Малюк вчиться правильно висловлювати свої думки, говорити про свої бажання. Він стає самостійним, привчається складати іграшки, перевдягатися на прогулянку, чи після неї. Кожен поважаючий себе центр розвитку дитини в Києві, в першу чергу, прагне прищепити дітям саме ці навички. Вартість занять вторинна. З боку батьків, звичайно ж, неможливо не звертати уваги на ціни. Але найважливіше – це комфортне занурення дитини в нове життя. І для цього має велике значення настрій батьків. Розуміючих, що все ж таки, їхня мета, в першу чергу, виховати не вундеркінда, а задоволену морально і фізично маленьку людину.